Як перевірити домен у 1213 зонах за кілька секунд
Якщо ви вигадали імя для сайту, а воно вже зайняте в доменній зоні .com або .net, спробуйте перевірити доменне імя у всіх зонах. Ваш сайт буде однаково популярним у будь-якій доменній зоні. Щоб перевірити доменне імя на зайнятість, введіть ім'я в нашому пошуку й отримайте список всіх доступних доменів для реєстрації.
9.67 із 10
на основі 2254 відгуків клієнтівПользуюсь хостингом от HOSTiQ несколько месяцев и пока очень доволен. Свой любительский фотоблог под WordPress перед этим 5 лет размещал у известного американского хостера, …
Безкоштовно й турботливо переносимо сайти
Якщо вам треба перевезти сайти — перевеземо безкоштовно. Для цього треба заповнити форму переїзду та обговорити деталі з нашими інженерами.
Після обговорення усе зробимо за вас — перевеземо і перевіримо, що сайти працюють. Читайте детальніше про те, як Хостик перевозить сайти.
Переносимо домени і пропонуємо імена у 1213 зонах
Зручно, коли сайт і домен разом. Тому якщо потрібно, можете перенести до нас будь-який домен.
Перенести домен просто. Для цього:
- дізнайтеся EPP-код у реєстратора;
- зайдіть на сторінку доменів і введіть імя сайту;
- натисніть на іконку із сірим візком;
- введіть код, завершіть замовлення та оплатіть трансфер.
А ще у нас домени на будь-який смак у 1213 зонах — обирайте імя для сайту до душі.
Під час реєстрації або трансферу домену ви можете отримати 1 місяць хостингу з конструктором у подарунок. Для цього на формі замовлення поставте галочку навпроти опції подарунку.
Запитання та відповіді
Домен — це унікальна буквена адреса сайту в інтернеті. Поки не вигадали домени, сайти можна було знайти лише за IP-адресою сервера розміщення. Тепер домен — це важливий брендовий елемент: що він коротший і креативніший, то більше відвідувачів його запамятають і зайдуть ще раз.
Перевірити домен онлайн можна через спеціальний сервіс WHOIS. Цей сервіс виводить реєстраційну інформацію про власника будь-якого домену у текстовому вигляді. Наприклад, доменні імена можна перевірити на DIG.ua. Щоб дізнатися історію домену й побачити, які сайти розміщувалися на домені раніше, використовуйте веб-архів.
Домен має бути простим для запамятовування й передавати ідею вашого сайту. Доменна зона має мало впливу на позицію сайту в пошукових системах, але для користувачів вона може зіграти ключову роль. Про тонкощі вибору домену ми детально розповіли у відео на YouTube і в статті «Як вибрати домен для сайту».
Якщо ви вибрали назву для сайту, але такий домен уже зайнятий, спробуйте перевірити домен на зайнятість в інших зонах. Також можна знайти контакти власника домену, який вам сподобався, і запропонувати йому викупити домен.
Так, без реєстрації домену можна створити сайт на хостингу. Але тоді сайт працюватиме лише в тих користувачів, які додадуть у файл .hosts дані про ваш сайт на своєму компютері. Це зручно, коли ви ще не визначилися з доменом і хочете спершу розробити сайт.