Партнерська угода

Для участі в Партнерській Програмі компанії HOSTiQ.ua ви повинні прийняти умови цієї Угоди та дотримуватися їх. Просимо прочитати цю Угоду, перш ніж реєструватися та користуватися послугами HOSTiQ.ua на правах Партнера компанії. Реєстрація в Партнерській Програмі компанії HOSTiQ.ua передбачає, що ви приймаєте умови цієї Угоди та зобов’язуєтеся їх виконувати.

1. Реєстрація в програмі

Реєстрація в Партнерській Програмі від HOSTiQ.ua надає статус Партнера компанії та зобов’язує виконувати умови цієї Угоди. Під час реєстрації в партнерській програмі Партнер зобов’язується надавати правильні дані. Компанія HOSTiQ.ua має право на власний розсуд відхилити заявку на реєстрацію в Партнерській програмі, зокрема у випадку, якщо партнерський сайт не відповідає цілям програми або містить інформацію, яка є незаконною.

2. Використання посилань

Відповідно до умов цієї Угоди, Партнер HOSTiQ.ua може використовувати будь-яку форму залучення клієнтів, крім форм, зазначених у п. 6 цієї Угоди. Партнер може використовувати графічні й текстові посилання на своєму сайті та в електронній пошті. Ці посилання можуть містити найменування та/чи логотип HOSTiQ.ua. Відповідно до умов цієї Угоди, Партнеру надається обмежене, невиключне право, що не підлягає передачі, на доступ і завантаження таких посилань та інших рекламних матеріалів для розміщення на партнерському сайті з метою просування послуг HOSTiQ.ua. Посилання можна візуально змінити за згодою Компанії.

3. Відстеження продажів

Коли користувач переходить за партнерським посиланням, скрипт, який використовується Партнерською Програмою, фіксує дату та IP-адресу, з якої було здійснено вхід на сторінку. IP-адреси відстежуються в базі даних із прив’язкою до облікового запису Партнера. Коли користувач вирішує замовити послугу, скрипт використовує ці дані, щоб визначити, якому саме Партнеру буде нарахована комісія. За допомогою цієї бази даних, а також файлів cookie, відвідувачі, які скористалися партнерським посиланням, зможуть замовити послугу пізніше без втрати комісії (у випадку якщо IP-адреса та файл cookie не будуть видалені).

4. Виплата комісій

У Партнерській Програмі HOSTiQ.ua комісії нараховуються відповідно до структури комісій за посиланням https://hostiq.ua/affiliates/. Комісії виплачуються після перевірки замовлень, здійснених клієнтами, яких привели Партнери. Компанія гарантує можливість виплати комісій в останній день кожного місяця, за умови, що на день виплати Партнерські комісії є дійсними, а їх загальна сума складає гривневий еквівалент $50 і більше.

Комісія стає дійсною після сорокап’ятиденного терміну з моменту оплати рахунку. Тестове замовлення вважається оплаченим автоматично, проте для нарахування комісії рахунок на подовження послуги має бути сплаченим. Якщо протягом 45 (сорока п’яти) днів замовлення з будь-якої причини скасовується — за бажанням клієнта, через невиконання клієнтом правил користування послугою або з будь-яких інших причин — комісія анулюється.

HOSTiQ.ua зберігає за собою право відхиляти комісії, зароблені на:

  • послугах, запущених у рекламних цілях;
  • послугах, наданих зі знижкою.

HOSTiQ.ua має право на свій розсуд продовжити термін активації комісії.

5. Обов’язки Партнера

Залучаючи поточних і потенційних клієнтів і/або відвідувачів у рамках цієї Угоди, Партнер зобов’язується дотримуватись законодавства України та міжнародного законодавства, зокрема того, що регулює рекламну діяльність і ведення електронного листування. Компанія HOSTiQ.ua залишає за собою право прийняти або відхилити будь-яку заявку на участь або партнерську комісію. Компанія зобов’язується нараховувати Партнеру комісію за залучених покупців, які купляють послуги HOSTiQ.ua, використовуючи партнерське посилання, відповідно до процедури виплати платежів, зазначеній в п. 4 цієї Угоди.

Будь-яка зі сторін Угоди може в будь-який час розірвати її. Нарахування партнерських комісій здійснюється лише в тому разі, якщо на момент нарахування Партнер є стороною Угоди.

6. Позбавлення статусу Партнера

Заявка на участь у Програмі і статус Партнера компанії можуть бути призупинені чи анульовані з будь-якої з цих причин:

  • вчинення шахрайських дій. Зокрема: реєстрація однієї й тієї ж особи в якості Партнера та в якості реферала цього Партнера;
  • порушення прав інтелектуальної власності;
  • недобросовісна реклама (неправдиві заяви та посилання, що вводять клієнтів в оману);
  • незаконна розсилка (спам, масова розсилка електронної пошти тощо);
  • реклама на сайтах, що містять контент, розміщення якого заборонене законодавством України;
  • використання контекстної реклами в Google AdWords, Яндекс.Директ та інших рекламних системах, яка вестиме трафік безпосередньо на сайт компанії HOSTiQ.ua, а також використання в цих системах ключових фраз, які містять HOSTiQ.ua й похідні цього поєднання.

7. Термін дії угоди. Змінення умов Угоди

Умови цієї Угоди набирають чинності з моменту реєстрації в Партнерській Програмі. Вони втрачають чинність після анулювання облікового запису Партнера.

Компанія HOSTiQ.ua може будь-коли змінити умови цієї Угоди. Зміни набувають чинності з моменту публікації нової версії цієї Угоди. Якщо Партнер не виявив намір розірвати цю Угоду після її зміни, він вважається таким, що погоджується зі зміненими умовами.

8. ООбмеження відповідальності

HOSTiQ.ua не несе відповідальності за непрямі збитки, втрату прибутку або комісії, пов’язані зі збоями у відстеженні продажів, втратами файлів баз даних і будь-якими результатами дій програми чи сайту. Крім цього, сукупна відповідальність, що виникає в результаті цієї Угоди, не може перевищувати загальну суму сплаченої комісії чи тієї, що підлягає сплаті, Партнеру згідно з цією Угодою.

9. Відмова від відповідальності

HOSTiQ.ua не дає жодних явних чи неявних гарантій, або заяв щодо партнерської програми та послуг. Клієнт, якого привів у компанію Партнер, обслуговується нарівні з усіма іншими клієнтами компанії, а тому має той самий обсяг прав і обов’язків, що й решта Замовників. HOSTiQ.ua не дає жодної гарантії, що надання Партнерської Програми як послуги відбуватиметься на постійній основі. Також Компанія не несе відповідальності за будь-які наслідки, що виникають унаслідок користування цією програмою.

Компанія HOSTiQ.ua не може бути притягнута до відповідальності за наслідки будь-якої помилки під час ведення Програми, зокрема, але не обмежуючись людським фактором.

10. Вирішення суперечок

У випадку суперечок сторони керуються цією Угодою, а також законодавством України.