Реєстрація домену INFO


за $16,95 на рік
info
 • продовження за  $16,95 на рік
 • відповідаємо на запитання 24/7/365

Домен INFO — це міжнародна зона, яка:

 • входить у ТОП-10 найпоширеніших доменних імен;
 • сприймається людьми як невід’ємна частина інформаційних сайтів.

Це чудовий вибір для власників блогів і журналів, а також для тих, хто працює в ЗМІ.

Готові зареєструвати домен INFO? Уперед!
Вам подарунок!
За умови придбання або трансферу домену — 1 місяць віртуального хостингу в подарунок.
Отримати

А навіщо мені доменне ім’я INFO?

Щоб користувачі знайшли сайт в Інтернеті, потрібен домен. Він перетворить IP-адресу, що важко запам’ятовується, у звичний для користувача буквенно-символьний вигляд. Домен INFO призначений для роботи з інформацією будь-якого виду: сайт-візитка, довідник, онлайн-гід, тематичний блог чи великий інформаційний портал. У зоні зареєстровано близько 7 мільйонів імен, і ця цифра неухильно зростає.

Разом із реєстрацією домену ми надаємо перелічене нижче.

Просте керування DNS

У нашої панелі керування простий і зрозумілий інтерфейс. Після реєстрації доменів у зоні INFO ви зможете самостійно прописати використовувані неймсервери чи створити власні.

Круту підтримку

Наша підтримка працює 24 години на добу весь рік. Ми оперативно та ввічливо відповідаємо на ваші запитання й усуваємо проблеми, що виникають. А ще в нас є детальна база знань про роботу з доменами.

Надійний захист від крадіжки

Ми допомагаємо зареєструвати доменне ім’я INFO без ризику крадіжки в майбутньому. Перенести його до іншого реєстратора можна лише після зняття блокування в особистій панелі керування. Ви контролюєте всі зміни.

Чому варто купити домен INFO

Доменна зона INFO з’явилася у 2001 році. Спершу вона створювалася виключно для комерційних ресурсів, що працюють з інформацією, але сьогодні придбати домен INFO може будь-яка фізична особа незалежно від виду діяльності.

Реєстрація домену INFO — це створення ресурсу, що характеризується 3 рисами:

 • просте й зрозуміле ім’я. Незалежно від своєї рідної мови, людина розуміє, що INFO — це «інформація», і має уявлення, що за ресурс перед нею. А власнику сайту реєстрація доменного імені INFO допомагає привабити цільову аудиторію;
 • авторитет і довіра. За час свого існування домен INFO зміцнив свої позиції як зона, де зареєстровані корисні ресурси;
 • міжнародна впізнаваність. Домен INFO має попит у будь-якій точці земної кулі, але він особливо зручний для виходу на європейський ринок. Тут зареєстрована половина всіх наявних у зоні доменів.

Відгуки наших клієнтів, у яких уже є домен INFO

Середній рейтинг

9.67 із 10

на основі 2013 відгуків клієнтів
HOSTiQ.ua
Станислав
http://fen-x.com

Долго искал где и как разместить сайт. Нашел в гугле этот ресурс, пользуюсь и каждый день радуюсь!!! Советую ВСЕМ! Поддержка тоже очень классная и оперативная!!!

Читати відгуки
Як вибрати доменне ім’я
Дослідіть ринок

Перш ніж реєструвати домен, проаналізуйте ситуацію на ринку. З’ясуйте, які доменні імена вже використовуються у сфері, що вас цікавить. За допомогою пошуковика знайдіть сайти конкурентів і перегляньте їх адреси.

Ваше завдання — вибрати доменне ім’я, не схоже на вже наявні. Якщо людина помилиться під час написання назви, а в конкурента зареєстровано схожий домен, то вона потрапить до нього, а це зовсім не вигідно. Крім того, якщо ви використовуєте назву, що нагадує про інший ресурс, то його власник може звинуватити вас у шахрайстві та спробі обманом забрати його клієнтів.

Враховуйте можливі помилки

Щоб потенційні клієнти легко запам’ятовували та швидко знаходили сайт, вибирайте просте доменне ім’я. Ідеально, якщо воно пишеться так само, як і вимовляється. Або зупиніться на такому слові, у написанні якого складно помилитися.

Припустімо, ви власник інтернет-магазину, що продає квіти. Вам сподобався домен bouquet. Це складна назва. Людина може шукати сайт як buket, bouket або buqet. У результаті вона не знайде інтернет-магазин і може потрапити до конкурентів. Ваше завдання — переконатися, що людина може правильно написати вибране ім’я.

Не використовуйте дефіс і числа

Люди не знають точно, чи потрібно писати дефіс у назві. Наприклад, словосполучення bavariamotors.info логічно розділити: bavaria-motors.info. Однак людина не знає, який варіант написання ви вибрали, а тому може помилитися.

Числа, як і дефіс, вводять людей у ступор. Вони не знають, писати їх цифрами чи прописом: 2 або dva. Наприклад, людина може шукати сайт напою як sevenup і 7up.

Зареєструйте додаткові домени

Коли сайт стає популярним, конкуренти реєструють схожі доменні імена, перенаправляючи до себе частину користувачів і потенційних клієнтів. Щоб уникнути цього, самостійно зареєструйте додаткові домени:

 • з помилками в написанні — feodal.info, fiodal.info і feadal.info;
 • схожі за вимовою — kolos.info і koloss.info;
 • з дефісами, якщо вони розділяють словосполучення — everyday.info і every-day.info;
 • в інших доменних зонах — phone.com, phone.net і phone.com.ua.

Готові зареєструвати домен INFO?

Ні, ще почитаюТак, хочу придбати домен!
Клієнти вважають, що наш сервіс відмінний!
На провідних рейтингах нас оцінюють:
4.9
із
5

Реєстрація доменів INFO: відповідаємо на ваші запитання

Скільки потрібно часу, щоб зареєструвати домен у зоні INFO?

Реєстрація доменів INFO зазвичай відбувається впродовж двох годин після оплати рахунка. Якщо ви хочете прискорити реєстрацію, напишіть у чат у будь-який час.

Що таке DNS?

DNS — це система доменних імен і сервіс для перетворення адрес. Вона співставляє символьний домен із його IP-адресою та дозволяє знайти сайт у мережі.

Чи зможу я розібратися з керуванням доменом?

Ми створили просту та зрозумілу панель керування доменом, у якій ви зможете швидко внести будь-які правки. Вона стає доступною відразу після реєстрації домену в зоні INFO.

Що робити, якщо я не встиг вчасно продовжити домен у зоні INFO?

Доменна зона INFO продовжується за ціною реєстрації впродовж 30 днів після завершення терміну дії. Упродовж цих 30 днів ніхто не зможе перехопити ваше доменне ім’я.