Створити сайт

Створити сайт своїми руками не так складно, як здається на перший погляд. Нехай наші інструкції вам у цьому допоможуть.

Покрокова інструкція зі створення сайту на WordPress

Зробіть красивий сайт для свого бізнеса або проекта за допомогою нашої докладної інструкції. Процес наочний і розбитий на багато кроків, щоб було просто розібратися навіть тим, хто до цього ніколи не створював сайти.

Хостинг

Статті в цьому розділі допоможуть виправити помилки на сайті, розібратися в роботі файлової системи, баз даних чи PHP.

Місяць віртуального хостинга безкоштовно

Протестуйте наш хостинг протягом 30 днів без грошей. Якщо якість послуг вам сподобається, ми безкоштовно перенесемо ваш сайт до нас і перевіримо, щоб усе справно працювало.

Домени

Тут ви знайдете відповіді на питання, пов’язані з реєстрацією доменів, а також їх підключенням до інших сервісів.

Реєструємо домени у 1200 зонах

Якщо ім’я, яке вам сподобалося, вже заняте в популярних зонах, є шанс, що воно ще вільне в одній з тематичних. Встигніть зареєструвати крути домен для свого проекта.

SSL-сертифікати

SSL-сертифікати роблять так, щоб на сайті було безпечно вводити особисті дані. Інструкції у цьому розділі допоможуть встановити SSL, а також виправити можливі помилки із безпечним з’єднанням.

Зробіть сайт безпечним для клієнтів

Браузери помічають сайти без SSL-сертифікатів як небезпечні, щоб відвідувачі розуміли — дані на цьому сайті передаються у відкритому вигляді. Якщо ви приймаєте на сайті платежі, паролі чи контактні дані відвідувачів, обов’язково встановіть сертифікат.

Панелі керування

В панелі керування ви змінюєте налаштування хостингу. Зібрали тут інструкції для панелей, які надаємо у себя на хостингу ми та деякі інші провайдери.

SolusVM

Панель керування, яку ми надаємо при замовленні VPS-сервера.

Як створити PTR-запис

Як змінити IP-адресу в SolusVM

Як змінити пароль root в SolusVM

Webuzo

Безкоштовна панель керування для дочерніх сайтів, які ви створили у нас на VPS

Первісне налаштування Webuzo

Як створити користувача у Webuzo

Як змінити IP-адресу в Webuzo

Як підключити сайт до Cloudflare

Cloudflare — це найпопулярніший у світі CDN, за допомогою якого можна прискорити завантаження сайту і захиститися від DDoS-атак. Розповідаємо, як підключити до нього сайт і як потім налаштувати разні корисні штуки у себе в акаунті.

Продукти HOSTiQ

Тут ви знайдете відповіді на часто задавані питання про наші продукти, а також інструкції з роботи в особистому кабінеті — Панелі Клієнта.

Турботлива служба підтримки

Ми на зв’язку без вихідних, відповідаємо швидко і завжди готові допомогти. Задайте нам питання у чаті в правому нижньому куті екрану або напишіть листа на адресу support@hostiq.ua.