Реєстрація домену NET


за $14,00 на рік
net
  • реєструємо та продовжуємо домен за однією ціною
  • відповідаємо на запитання 24/7/365

NET — це одна з найстаріших доменних зон, що займає третє місце за поширеністю. Домен NET — це чудовий вибір, оскільки він:

універсальний — підходить для ресурсів будь-якої тематики та спрямованості;

упізнаваний — його активно використовують у всьому світі;

доступний — його реєстрація відкрита для всіх.

Готові зареєструвати домен NET? Уперед!
Вам подарунок!
За умови придбання або трансферу домену — 1 місяць віртуального хостингу в подарунок.
Отримати

А навіщо мені доменне ім’я NET?

Щоб користувачі знайшли сайт в Інтернеті, потрібен домен. Він перетворить IP-адресу, що важко запам’ятовується, у звичний для користувача буквенно-символьний вигляд. Реєстрація домену NET вигідна тим, що це проста адреса. Вона легко запам’ятовується, і люди не роблять помилок у її написанні.

Разом із реєстрацією домену ми надаємо перелічене нижче.

Просте керування DNS

У нашої панелі керування простий і зрозумілий інтерфейс. Після реєстрації доменів у зоні NET ви зможете самостійно прописати використовувані неймсервери чи створити власні.

Круту підтримку

Наша підтримка працює 24 години на добу весь рік. Ми оперативно та ввічливо відповідаємо на ваші запитання й усуваємо проблеми, що виникають. А ще в нас є детальна база знань про роботу з доменами.

Надійний захист від крадіжки

Ми допомагаємо зареєструвати доменне ім’я NET без ризику крадіжки в майбутньому. Перенести його до іншого реєстратора можна лише після зняття блокування в особистій панелі керування. Ви контролюєте всі зміни.

Чому варто купити домен NET

Доменна зона NET існує з 1985 року. У ній зареєстровано 16 мільйонів імен, що робить NET одним із лідерів у своїй області.

Спочатку придбати домен NET могли лише люди, що працюють у сфері мережевих стандартів. Сьогодні немає жодних обмежень, і реєстрація доменного імені NET доступна всім. Вибрати саме його варто, тому що:

  • NET була однією з перших доменних зон, тому вона добре впізнавана й часто сприймається як невід’ємна частина Інтернету;
  • з доменним іменем NET можна успішно працювати в будь-якій частині світу;
  • NET добре поєднується з будь-якими назвами та дозволяє обіграти російське слово «нет», наприклад, boli.net.

У цій зоні все ще доступні для реєстрації багато гарних імен, але затягувати не варто. Охочих придбати домен NET із кожним днем стає все більше.

Відгуки наших клієнтів, у яких уже є домен NET

Середній рейтинг

9.67 із 10

на основі 2123 відгуків клієнтів
HOSTiQ.ua
Сергей
http://laptopsite.com.ua

Долго штудировал инет и остановился на HOSTiQ. С каждым днем убеждаюсь в правильности своего выбора. Даже у новичка, с нулевыми знаниями и опытом, все получится, т.к. Вас …

Читати відгуки
Як вибрати доменне ім’я
Дослідіть ринок

Перш ніж реєструвати домен, проаналізуйте ситуацію на ринку. З’ясуйте, які доменні імена вже використовуються у сфері, що вас цікавить. За допомогою пошуковика знайдіть сайти конкурентів і перегляньте їх адреси.

Ваше завдання — вибрати доменне ім’я, не схоже на вже наявні. Якщо людина помилиться під час написання назви, а в конкурента зареєстровано схожий домен, то вона потрапить до нього, а це зовсім не вигідно. Крім того, якщо ви використовуєте назву, що нагадує про інший ресурс, то його власник може звинуватити вас у шахрайстві та спробі обманом забрати його клієнтів.

Враховуйте можливі помилки

Щоб потенційні клієнти легко запам’ятовували та швидко знаходили сайт, вибирайте просте доменне ім’я. Ідеально, якщо воно пишеться так само, як і вимовляється. Або зупиніться на такому слові, у написанні якого складно помилитися.

Припустімо, ви власник інтернет-магазину, що продає квіти. Вам сподобався домен bouquet. Це складна назва. Людина може шукати сайт як buket, bouket або buqet. У результаті вона не знайде інтернет-магазин і може потрапити до конкурентів. Ваше завдання — переконатися, що людина може правильно написати вибране ім’я.

Не використовуйте дефіс і числа

Люди не знають точно, чи потрібно писати дефіс у назві. Наприклад, словосполучення bavariamotors.net логічно розділити: bavaria-motors.net. Однак людина не знає, який варіант написання ви вибрали, а тому може помилитися.

Числа, як і дефіс, вводять людей у ступор. Вони не знають, писати їх цифрами чи прописом: 2 або dva. Наприклад, людина може шукати сайт напою як sevenup і 7up.

Зареєструйте додаткові домени

Коли сайт стає популярним, конкуренти реєструють схожі доменні імена, перенаправляючи до себе частину користувачів і потенційних клієнтів. Щоб уникнути цього, самостійно зареєструйте додаткові домени:

  • з помилками в написанні — feodal.net, fiodal.net і feadal.net;
  • схожі за вимовою — kolos.net і koloss.net;
  • з дефісами, якщо вони розділяють словосполучення — everyday.net і every-day.net;
  • в інших доменних зонах — phone.com, phone.net і phone.com.ua.

Готові зареєструвати домен NET?

Ні, ще почитаюТак, хочу придбати домен!
Клієнти вважають, що наш сервіс відмінний!
На провідних рейтингах нас оцінюють:
4.9
із
5

Реєстрація доменів NET: відповідаємо на ваші запитання

Скільки потрібно часу, щоб зареєструвати домен у зоні NET?

Реєстрація доменів NET зазвичай відбувається впродовж двох годин після оплати рахунка. Якщо ви хочете прискорити реєстрацію, напишіть у чат у будь-який час.

Що таке DNS?

DNS — це система доменних імен і сервіс для перетворення адрес. Вона співставляє символьний домен із його IP-адресою та дозволяє знайти сайт у мережі.

Чи зможу я розібратися з керуванням доменом?

Ми створили просту та зрозумілу панель керування доменом, у якій ви зможете швидко внести будь-які правки. Вона стає доступною відразу після реєстрації домену в зоні NET.

Що робити, якщо я не встиг вчасно продовжити домен у зоні NET?

Доменна зона NET продовжується за ціною реєстрації впродовж 30 днів після завершення терміну дії. Упродовж цих 30 днів ніхто не зможе перехопити ваше доменне ім’я.