Вам подарунок!
Вирішивши купити доменне ім’я NET, ви отримаєте 1 місяць хостингу безкоштовно.
Отримати

А навіщо мені доменне ім’я NET?

Щоб користувачі знайшли сайт в Інтернеті, потрібен домен. Він перетворить IP-адресу, що важко запам’ятовується, у звичний для користувача буквенно-символьний вигляд. Реєстрація домену NET вигідна тим, що це проста адреса. Вона легко запам’ятовується, і люди не роблять помилок у її написанні.

Разом із реєстрацією домену ми надаємо перелічене нижче.

Просте керування DNS

У нашої панелі керування простий і зрозумілий інтерфейс. Після реєстрації доменів у зоні NET ви зможете самостійно прописати використовувані неймсервери чи створити власні.

Круту підтримку

Наша підтримка працює 24 години на добу весь рік. Ми оперативно та ввічливо відповідаємо на ваші запитання й усуваємо проблеми, що виникають. А ще в нас є детальна база знань про роботу з доменами.

Надійний захист від крадіжки

Ми допомагаємо зареєструвати доменне ім’я NET без ризику крадіжки в майбутньому. Перенести його до іншого реєстратора можна лише після зняття блокування в особистій панелі керування. Ви контролюєте всі зміни.

Чому варто купити домен NET

Доменна зона NET існує з 1985 року. У ній зареєстровано 16 мільйонів імен, що робить NET одним із лідерів у своїй області.

Спочатку придбати домен NET могли лише люди, що працюють у сфері мережевих стандартів. Сьогодні немає жодних обмежень, і реєстрація доменного імені NET доступна всім. Вибрати саме його варто, тому що:

  • NET була однією з перших доменних зон, тому вона добре впізнавана й часто сприймається як невід’ємна частина Інтернету;
  • з доменним іменем NET можна успішно працювати в будь-якій частині світу;
  • NET добре поєднується з будь-якими назвами та дозволяє обіграти російське слово «нет», наприклад, boli.net.

У цій зоні все ще доступні для реєстрації багато гарних імен, але затягувати не варто. Охочих придбати домен NET із кожним днем стає все більше.

Відгуки наших клієнтів, у яких уже є домен NET

HOSTiQ.ua | Середній рейтинг 9.67 із 10 на основі 1695 відгуків клієнтів

Елена
http://teploenergodom.com

Долго выбирала хостинг провайдера для своего первого сайта.
Выбор пал на hostiq по следующим причинам:
1. Тарифы. На мой взгляд лучшие, можно найти и дешевле, но там вам …

Читати відгуки
Як вибрати доменне ім’я
Дослідіть ринок

Перш ніж реєструвати домен, проаналізуйте ситуацію на ринку. З’ясуйте, які доменні імена вже використовуються у сфері, що вас цікавить. За допомогою пошуковика знайдіть сайти конкурентів і перегляньте їх адреси.

Ваше завдання — вибрати доменне ім’я, не схоже на вже наявні. Якщо людина помилиться під час написання назви, а в конкурента зареєстровано схожий домен, то вона потрапить до нього, а це зовсім не вигідно. Крім того, якщо ви використовуєте назву, що нагадує про інший ресурс, то його власник може звинуватити вас у шахрайстві та спробі обманом забрати його клієнтів.

Враховуйте можливі помилки

Щоб потенційні клієнти легко запам’ятовували та швидко знаходили сайт, вибирайте просте доменне ім’я. Ідеально, якщо воно пишеться так само, як і вимовляється. Або зупиніться на такому слові, у написанні якого складно помилитися.

Припустімо, ви власник інтернет-магазину, що продає квіти. Вам сподобався домен bouquet. Це складна назва. Людина може шукати сайт як buket, bouket або buqet. У результаті вона не знайде інтернет-магазин і може потрапити до конкурентів. Ваше завдання — переконатися, що людина може правильно написати вибране ім’я.

Не використовуйте дефіс і числа

Люди не знають точно, чи потрібно писати дефіс у назві. Наприклад, словосполучення bavariamotors.net логічно розділити: bavaria-motors.net. Однак людина не знає, який варіант написання ви вибрали, а тому може помилитися.

Числа, як і дефіс, вводять людей у ступор. Вони не знають, писати їх цифрами чи прописом: 2 або dva. Наприклад, людина може шукати сайт напою як sevenup і 7up.

Зареєструйте додаткові домени

Коли сайт стає популярним, конкуренти реєструють схожі доменні імена, перенаправляючи до себе частину користувачів і потенційних клієнтів. Щоб уникнути цього, самостійно зареєструйте додаткові домени:

  • з помилками в написанні — feodal.net, fiodal.net і feadal.net;
  • схожі за вимовою — kolos.net і koloss.net;
  • з дефісами, якщо вони розділяють словосполучення — everyday.net і every-day.net;
  • в інших доменних зонах — phone.com, phone.net і phone.com.ua.

Готові зареєструвати домен NET?


Клієнти вважають, що реєстрація домену в зоні NET у HOSTiQ просто супер!

На провідних рейтингах нас оцінюють на 4.9 із 5

Реєстрація доменів NET: відповідаємо на ваші запитання

Скільки потрібно часу, щоб зареєструвати домен у зоні NET?

Реєстрація доменів NET зазвичай відбувається впродовж двох годин після оплати рахунка. Якщо ви хочете прискорити реєстрацію, напишіть у чат у будь-який час.

Що таке DNS?

DNS — це система доменних імен і сервіс для перетворення адрес. Вона співставляє символьний домен із його IP-адресою та дозволяє знайти сайт у мережі.

Чи зможу я розібратися з керуванням доменом?

Ми створили просту та зрозумілу панель керування доменом, у якій ви зможете швидко внести будь-які правки. Вона стає доступною відразу після реєстрації домену в зоні NET.

Що робити, якщо я не встиг вчасно продовжити домен у зоні NET?

Доменна зона NET продовжується за ціною реєстрації впродовж 30 днів після завершення терміну дії. Упродовж цих 30 днів ніхто не зможе перехопити ваше доменне ім’я.

Не хочете реєструвати домен у зоні NET? У нас є домени ще в 1211 зонах

Кожній зоні — своя сторінка: .COM, .ORG, .INFO