У рамках підвищення безпеки доступу до облікового запису cPanel ми впровадили двофакторну аутентифікацію (2FA). Двофакторна аутентифікація — це покращений механізм безпеки, що вимагає дві форми ідентифікації:

 1. логін з паролем;
 2. згенерований на смартфоні код безпеки.

Якщо раніше для аутентифікації потрібно було ввести лише логін з паролем, двофакторна аутентифікація додає ще 1 параметр, метою якого є додаткова перевірка володіння акаунтом. Така перевірка може знадобитися у разі, якщо ви допускаєте, що хто-небудь може дізнатися ваші доступи у cPanel. У такому разі зловмисник не зможе пройти аутентифікацію, тому що не буде мати у розпорядженні смартфон, на якому генерується код безпеки. У теорії зловмисник може заволодіти вашими доступами від cPanel та смартфоном, проте така ймовірність значно нижче.

Саме з метою захистити себе від можливого несанкціонованого доступу до вашого акаунта у cPanel, ми рекомендує увімкнути двофакторну перевірку. Для цього необхідно виконати такі дії:

 1. Для початку вам знадобиться спеціальний додаток на смартфоні:
 2. Відкрийте програму.
 3. Увійдіть до свого акаунта в cPanel.
 4. У блоці «Безпека» перейдіть до розділу «Two-Factor Authentication».
 5. Проскануйте зазначений QR code за допомогою спеціального додатка (наприклад, QR Code Reader).
 6. Введіть ключ, який згенерував додаток з першого пункту;
 7. У разі, якщо у вас немає засобу читання QR-коду, необхідно вручну налаштувати 2FA в додатку з п.1, вказавши логін свого облікового запису в cPanel, а також вказаний ключ.
 8. Після цього натисніть кнопку «Configure Two-Factor Authentication».
 9. При подальшій авторизації в cPanel потрібно буде вказати логін з паролем, а також код, згенерований додатком з п.1 на смартфоні.

Нюанси при роботі з 2FA:

 1. За замовчуванням двофакторна перевірка не налаштована для вашого профіля.
 2. Якщо ви закриєте браузер, доведеться заново проходити аутентифікацію.
 3. Якщо ви бажаєте змінити 2FA, натисніть на «Reconfigure Two-Factor Authentication» і дотримуйтесь надалі інструкцій.
 4. Якщо необхідності в 2FA немає, ви можете видалити її, натиснувши кнопку «Remove Two-Factor Authentication».
 5. Якщо ви налаштували 2FA, але при цьому зіткнулися зі складністю авторизації, будь ласка, зверніться до нас: ми відключимо 2FA після верифікації, щоби ви змогли авторизуватися за допомогою логіна та пароля.