Як зайти в адміністративну панель WordPress

За замовчуванням посилання для входу в адміністративну частину WordPress виглядає так: http://vashdomen.com/wp-admin/ або http://vashdomen.com/wp-login.php. Якщо ви купували хостінг у нас, дані для доступу до адміністративної панелі WordPress ми надіслали на вашу пошту в листі «WordPress було успішно встановлено».

Читати далi

Створення інтернет-магазину на WordPress: покрокова інструкція

Створити інтернет-магазин WordPress може будь хто. Я працюю редактором у HOSTiQ і переконався у цьому на власному досвіді. Вирішив розібратися у темі, щоб зробити навчальні матеріали для клієнтів. Подивився кілька відеоуроків, прочитав купу інструкцій та форумів, підняв WordPress на хостингу та зробив демонстраційний інтернет-магазин одягу. У цій інструкції я покажу, як зробити такий самий інтернет-магазин […]

Читати далi

Як скинути пароль від WordPress

Якщо ви забули пароль від адмінки WordPress, є кілька способів його відновити: по електронній пошті, у встановлювачі скриптів Softaculous і в додатку phpMyAdmin. Докладно про кожен із способів читайте у статті.

Читати далi

Як встановити WordPress на хостинг

У цій статті покажемо, як встановити WordPress на хостинг з панеллю керування cPanel, яку використовуємо у себе на хостингу ми та деякі інші провайдери. Детально розглянемо два способи встановлення: у вбудованому в панель додатку Softaculous та вручну.

Читати далi

Експорт товарів у WooCommerce: покрокова інструкція

У WooCommerce експорт товарів виконується у декілька кліків за допомогою вбудованого інструменту розділі «Товари». На виході ви отримаєте CSV-файл, з яким зможете працювати в будь-якій зручній для вас програмі: Excel, Google Таблицях або Numbers.

Читати далi