Як користуватись Асистентом Сайту в WordPress

Асистент Сайту — це помічник із створення сайту на WordPress у нас на хостингу. Якщо ви раніше ніколи не користувалися WordPress або починали, але не змогли розібратися, цей продукт якраз для вас. Ось короткий опис, як він працює: Ви купуєте хостинг з Асистентом. Коли ви вперше заходите в панель управління WordPress, замість стандартного інтерфейсу бачите […]

Читати далi

Як зайти в адміністративну панель WordPress

За замовчуванням посилання для входу в адміністративну частину WordPress виглядає так: http://vashdomen.com/wp-admin/ або http://vashdomen.com/wp-login.php. Якщо ви купували хостінг у нас, дані для доступу до адміністративної панелі WordPress ми надіслали на вашу пошту в листі «WordPress було успішно встановлено». Чи була ця стаття корисною? Відправити Відмінити Дякуємо за відгук!

Читати далi

Створення інтернет-магазину на WordPress: покрокова інструкція

Створити інтернет-магазин WordPress може будь хто. Я працюю редактором у HOSTiQ і переконався у цьому на власному досвіді. Вирішив розібратися у темі, щоб зробити навчальні матеріали для клієнтів. Подивився кілька відеоуроків, прочитав купу інструкцій та форумів, підняв WordPress на хостингу та зробив демонстраційний інтернет-магазин одягу. У цій інструкції я покажу, як зробити такий самий інтернет-магазин […]

Читати далi

Як змінити адресу сайту в WordPress

У статті показуємо, як змінити адресу сайту WordPress на прикладі панелі керування хостингом cPanel. Її використовуємо у себе на віртуальному хостингу ми, а також деякі інші провайдери. Якщо у вас інша панель, якісь функції можуть відрізнятися, але загальний принцип буде таким самим. Чи була ця стаття корисною? Відправити Відмінити Дякуємо за відгук!

Читати далi

Як скинути пароль від WordPress

Якщо ви забули пароль від адмінки WordPress, є кілька способів його відновити: по електронній пошті, у встановлювачі скриптів Softaculous і в додатку phpMyAdmin. Докладно про кожен із способів читайте у статті. Чи була ця стаття корисною? Відправити Відмінити Дякуємо за відгук!

Читати далi

Як встановити WordPress на хостинг

У цій статті розглянемо, як встановити WordPress двома способами: вручну на будь-який хостинг та за допомогою додатка Softaculous на хостинг з панеллю керування cPanel. Чи була ця стаття корисною? Відправити Відмінити Дякуємо за відгук!

Читати далi

Імпорт товарів у WooCommerce: покрокова інструкція

У WooCommerce імпорт товарів виконується за допомоги вбудованого інструменту в розділі «Товари», додатково можна нічого не встановлювати. Розповідаємо, як правильно користуватися цим інструментом. Чи була ця стаття корисною? Відправити Відмінити Дякуємо за відгук!

Читати далi

Експорт товарів у WooCommerce: покрокова інструкція

У WooCommerce експорт товарів виконується у декілька кліків за допомогою вбудованого інструменту розділі «Товари». На виході ви отримаєте CSV-файл, з яким зможете працювати в будь-якій зручній для вас програмі: Excel, Google Таблицях або Numbers. Чи була ця стаття корисною? Відправити Відмінити Дякуємо за відгук!

Читати далi