У WooCommerce Нова Пошта не входить до стандартних способів доставки. Але є де кілька плагінів, за допомогою яких можна легко додати цей спосіб. Найпростіше буде знайти їх за ключовим запитом «woocommerce nova poshta». Ви побачите декілька варіантів від різних розробників, усі вони неофіційні. У цій статті розглянемо плагін «Shipping for Nova Poshta» від розробника «MORKVA».

Shipping for Nova Poshta WordPress plugin – Плагін Нова Пошта для WooCommerce

Крок 1. Змінити налаштування плагіна

Коли встановите та активуєте плагін, оновіть сторінку та перейдіть у бічному меню WordPress до розділу «Nova Poshta». Якщо при переході з’явиться спливаюче вікно з помилкою, це нормально. Натисніть «OK», щоб відкрити параметри плагіна. Незабаром ви їх зміните і помилка більше не відображатиметься.

Помилка під час створення відправника у плагіні «Shipping for Nova Poshta»

У налаштуваннях плагіна в першому ж блоку «Базові налаштування» вставте ваш API ключ.

Поле "API ключ" в налаштуваннях плагіна "Shipping for Nova Poshta"

API ключ потрібно створити на сайті Нової Пошти. Перейдіть у бічному меню у розділі «Налаштування», потім на вкладку «Безпека». Натисніть кнопку «Створити ключ».

Розділ «Безпека» у налаштуваннях особистого кабінету на сайті Нової Пошти

Далі прокрутіть параметри плагіна вниз до блоку «Значення за замовчуванням» і заповніть у ньому такі поля:

  • Тип відправлення
  • Платник доставки
  • Тип оплати Відправника
  • Вес відправлення
  • Розміри відправлення

У полях «Вага відправлення» та «Розміри відправлення» просто вкажіть будь-які значення. Ці цифри потім мають підтягуватися з параметрів товару. Також їх можна буде змінити вручну під час створення накладної.

Наприкінці — натисніть унизу «Зберегти зміни».

Параметри за замовчуванням у налаштуваннях плагіна «Shipping for Nova Poshta»

Наступне, що потрібно зробити, — це підтягнути базу відділень із сайту Нової Пошти. Це робиться у блоку «Базові налаштування». Після натискання кнопки зачекайте, поки процес завершиться.

Кнопка оновлення відділень у налаштуваннях плагіна «Shipping for Nova Poshta»

Після оновлення відділень трохи нижче в блоці «Відправник» заповніть інформацію про відправника: виберіть зі списку його ініціали, місто проживання та відділення, з якого плануєте надсилати замовлення. Це необхідно для створення накладних.

Наприкінці не забудьте натиснути унизу сторінки «Зберегти зміни».

Інформація про відправника в налаштуваннях плагіна «Shipping for Nova Poshta»

Крок 2. Додати спосіб доставки в налаштуваннях WooCommerce

Відкрийте у бічному меню розділ «WooCommerce – Налаштування» і перейдіть там на вкладку «Доставка». Потім натисніть «Редагувати» в зоні доставки «Україна».

Кнопка "Редагувати" в налаштуваннях плагіна "WooCommerce"

На наступній сторінці натисніть унизу синю кнопку «Додати спосіб доставки».

Кнопка «Додати спосіб доставки» у налаштуваннях плагіна «WooCommerce»

У спливаючому вікні ви побачите доступні способи доставки. Почнемо з варіанта «Нова Пошта до відділення». Виберіть його та натисніть «Продовжити».

Варіанти зі способами доставки у налаштуваннях плагіна «WooCommerce»

Відкриються параметри способу доставки, де ви зможете змінити текст способу доставки на сторінці оформлення замовлення, вказати її фіксовану вартість та суму замовлення, при якій доставка буде безкоштовною.

Параметри способу доставки "Нова Пошта до відділення"

Після додавання всіх трьох способів на сторінці оформлення замовлення збоку клієнт зможе вибрати спосіб, що його цікавить, а до полів додасться можливість вибрати конкретне відділення/поштомат.

Поля плагіна "Shipping for Nova Poshta" на сторінці оформлення замовлення

Крок 3. Створити накладну на основі замовлення

У розділі «WooCommerce – Замовлення» у таблиці з’явиться додатковий стовпчик — «Накладна». Якщо логотип Нової Пошти сірий, ви ще не створили накладну. Якщо червоний, то вже створили.

Розділ «WooCommerce – Замовлення» на панелі керування WordPress

Щоб перейти до оформлення накладної, відкрийте замовлення для редагування та знайдіть на бічній панелі блок «Нова Пошта». Натисніть у ньому кнопку «Створити».

Блок «Нова Пошта» у параметрах замовлення

Вас перекине на сторінку створення накладної, де будуть заповнені поля з вашою інформацією, а також інформацією, яку покупець вказав при оформленні замовлення.

Якщо потрібно, ви зможете додатково вручну змінити стандартні параметри, перш ніж натиснути внизу «Створити накладну».

Створення накладної в параметрах плагіна "Shipping for Nova Poshta"

На цьому все. Ось посилання на сторінку плагіна на офіційному сайті WordPress. Там ви зможете поставити запитання розробнику особисто. Наприклад, якщо щось раптом не працюватиме, як очікувалося. Або якщо ви захочете поставити плагіну 5 зірок і таким чином допомогти іншим зрозуміти, що плагін робочій.

Shipping for Nova Poshta

Чи була ця стаття корисною?

Дякуємо за відгук!