За замовчуванням посилання для входу в адміністративну частину WordPress виглядає так: http://vashdomen.com/wp-admin/ або http://vashdomen.com/wp-login.php.

Якщо ви купували хостінг у нас, дані для доступу до адміністративної панелі WordPress ми надіслали на вашу пошту в листі «WordPress було успішно встановлено».

Після встановлення WordPress за допомогою автовстановлювача Softaculous у cPanel ви можете увійти до адміністративної панелі сайту з блоку «Имеющиеся установки», натиснувши на значок з людиною:

Інсталятор скриптів Softaculous в cPanel

Перехід на адміністративну сторінку сайту через Softaculous

Навіщо міняти посилання для входу до адміністративної панелі і як це зробити

За замовчуванням на всіх сайтах WordPress увійти до адміністративної панелі можна за посиланням wp-admin. Це небезпечно: кожен може зайти на сторінку входу до вашої консолі та спробувати зламати доступ. Найчастіше це роблять роботи, які можуть зламати пароль шляхом підбору.

Щоб такого не сталося, ми рекомендуємо після першого входу на сайт змінити посилання для входу до адміністративної панелі.

Зробити це можна за допомогою популярного плагіна WPS Hide Login:

1. Перейдіть до розділу «Плагіни» в консолі та оберіть «Додати новий».

2. У пошуку знайдіть плагін «WPS Hide Login», встановіть його та активуйте у WordPress:

Встановлення плагіна WPS Hide Login

3. Перейдіть до розділу «Налаштування – WPS Hide Login».

4. У вікні, що відкрилося, змініть значення у полі «URL для входу». Це буде нове посилання для входу в адміністративну панель вашого сайту. Використовуйте для неї унікальну назву, відому тільки вам:

Робота з плагіном WPS Hide Login

Тепер вхід у консоль сайту виглядатиме так: http://vashdomen.com/adminka/

Нове посилання для входу в адміністративну панель WordPress

Чи була ця стаття корисною?

Дякуємо за відгук!