Розділ «Показники» містить різні логи з інформацією про ваш хостинговий акаунт. Він знаходиться на головній сторінці cPanel та має кілька підрозділів:

Розділ «Показники» в cPanel
 • Відвідувачі — журнал відвідувачів ваших сайтів.
 • Помилки — журнал помилок сайту.
 • Пропускна здатність — статистика використання трафіку вашого сайту за різні періоди.
 • Прямий доступ — журнал відвідувачів вашого сайту. Відмінність від розділу «Відвідувачі» у тому, що це звичайний текстовий файл.
 • Статистика Awstats — докладний звіт про відвідування вашого сайту в графічному вигляді. У цьому розділі ви можете переглянути статистику відвідувань за різні періоди.
 • Статистика Analog — звіт по відвідувачам сайту. Надає обмежену інформацію, але дозволяє побачити, звідки йде основний потік користувачів.
 • Використання ресурсу — докладний звіт про фактичне споживання ресурсів сервера: оперативної пам’яті, навантаження на процесор та інше.

Зміст

 1. Відвідувачі
 2. Помилки
 3. Пропускна здатність
 4. Прямий доступ
 5. Статистика Awstats
 6. Статистика Analog
 7. Використання ресурсу

Відвідувачі

Тут ви можете переглянути статистику останніх відвідувань вашого сайту, а саме — останні 250 відвідувачнь. При відкритті цього розділу ви побачите таку таблицю. Для перегляду даних натисніть на лупу:

Перелік доменів у розділі «Відвідувачі» в cPanel

Після цього ви побачите таблицю зі статистикою:

Статистика за конкретним доменним ім'ям

Це корисно для періоду просування сайту і для контролю за відвідуваннями, якщо у вас, наприклад, є підозри на хакерську атаку. Також ви можете відстежити, як часто пошукові роботи відвідують ваш сайт.

Помилки

Дуже корисний інструмент протягом створення і налагодження сайту. Також може бути використаний і під час роботи сайту з метою виявлення помилок. Тут відображаються останні 300 помилок сайту — це можуть бути «втрачені» сторінки, посилання, помилки PHP та інші:

Журнал помилок

Пропускна здатність

Розділ призначений для контролю за трафіком сайту як HTTP, так і FTP з POP3, що також важливо. Графіки будуються за сьогодні, минулі 7 днів та 12 місяців:

Розділ «Пропускна здатність» в cPanel

Прямий доступ

У цьому розділі ви можете побачити «швидку» статистику відвідувань. Якщо в розділі «Відвідувачі» журнал відображається з графіками та малюнками, то прямий доступ — це текстовий файл, який містить дані про відвідування. При переході до цього розділу ви побачите його можливості:

Доступ до необроблених даних

Щоб переглянути статистику, потрібно завантажити журнал на свій комп’ютер. Журнал упакований в архів .gz. Ви можете завантажити статистику за 1 день:

Необроблені журнали доступу

Або ж за місяць:

Архівовані необроблені журнали доступу

Після завантаження вам потрібно розпакувати журнал і відкрити його будь-яким встановленим на ваш комп’ютер текстовим редактором. Крім цього ви можете налаштувати створення необроблених журналів:

Створення необроблених журналів

Статистика Awstats

Програма Awstats створює звіт з графічними елементами. Цей інструмент схожий на сервіс Яндекс.Метрика, але встановлений безпосередньо на сервер, де розташований ваш сайт і з меншим функціоналом. Для перегляду зайдіть в розділ статистики та натисніть на «Вигляд»:

Статистика Awstats

Перед вами відкриється досить широкий спектр можливостей. Ви зможете переглянути історію за місяці, тижні, години. Побачити таку інформацію про відвідування як країна відвідувача, операційна система, браузер, тривалість візиту та інше.

Відстеження відвідувань домену на хостингу

Це зручна програма для відстеження відвідувань вашого домену на хостингу. Ви зможете правильно визначити ЦА сайту (цільову аудиторію), правильно підбирати контент і час для оновлень.

Статистика Analog

Analog — це ще один спосіб для отримання статистики вашого сайту. За допомогою цієї програми ви зможете побачити статистику за зверненнями до сайту за певні проміжки часу, статистику по доменах, браузерах, операційних системах та ін.

Статистика Analog

На наступній сторінці ви зможете побачити всю доступну інформацію, яку надає статистика Analog.

Статистика звернень до сайту

Використання ресурсу

Показує споживання оперативної пам’яті, навантаження на процесор, використання фізичної пам’яті. При переході до розділу ви побачите табличку, де потрібно натиснути на кнопку «Details»:

Використання ресурсу

Після цього ви побачите детальний звіт з графіками про споживання ресурсів сервера вашим хостинговим акаунтом:

Інструмент для контролю навантаження на сервер і різних атак

Корисний інструмент. Наприклад, для контролю навантаження на сервер і різних атак.

Панель керування хостингом cPanel доступна за замовчуванням на всіх наших пакетах віртуального хостингу. Якщо ж ви вирішили не просто купити хостинг для сайту, а замовити VDS або виділений сервер, якщо ціна на сервер в оренду вас не лякає, то за контрольну панель cPanel вам необхідно буде зробити доплату до базової вартості сервера.

Чи була ця стаття корисною?

Дякуємо за відгук!