Якщо ви збираєтеся використовувати Windows з комерційною метою, рекомендуємо придбати ліцензію на операційну систему. Без ліцензії теоретично під час перевірки бізнесу державними органами можуть виникнути проблеми із законом.

Необхідність ліцензування регулюється Цивільним кодексом України (Стаття 426, частина 3):

3. Використання об’єкта права інтелектуальної власності іншою особою здійснюється за дозволом особи, яка має виключне право дозволяти використання об’єкта права інтелектуальної власності, крім випадків правомірного використання без такого дозволу, передбачених цим Кодексом та іншим законом.

Ліцензію для Windows Server можна придбати через нас. Вона оплачується окремо і коштує $26.22 на місяць за кожні 4 ядра. Тобто якщо у вас п’ять ядер, знадобиться дві ліцензії. Наші образи Windows Desktop йдуть без ліцензії.

Якщо у вас є Windows Server і ви хочете купити ліцензію через нас, після створення сервера зв’яжіться з нами в тикет-системі або поштою billing@hostiq.ua. Ми виставимо рахунок, а після оплати оформимо заявку на отримання ліцензійного ключа.

Коли ліцензія буде готова, ми повідомимо вас. Після цього вам доведеться цю ліцензію активувати. Для цього спочатку переконайтеся, що у вас в системі стоїть правильна дата та час. Якщо час або часовий пояс будуть неправильними, активувати Windows Server не вийде.

Щоб змінити дату та час, клацніть правою кнопкою миші по годинниках у правому нижньому кутку робочого столу і перейдіть до розділу «Date and time settings»:

Розділ «Налаштування дати та часу» в меню на нижній панелі Windows

У розділі встановіть правильну дату і часовий пояс:

Встановлення дати та часу у Windows

Потім запустіть командний рядок із правами адміністратора. Для цього введіть у пошуку cmd, клацніть правою кнопкою миші за програмою «Command Prompt» і виберіть «Run as administrator»:

Програма Command Prompt у Windows

У командному рядку введіть такі команди для активації ліцензії:

cd C:WindowsSystem32
wscript slmgr.vbs /skms kms02.twinservers.net:1688 
Активація Windows Server для Cloud VPS – Крок 1

Потім введіть ще одну команду:

wscript slmgr.vbs /ato 
Активація Windows Server для Cloud VPS – Крок 2

В результаті має з’явитися вікно з текстом “Product activated successfully”, як на скріншоті вище. Це означатиме, що активація пройшла успішно.

Якщо виникнуть труднощі, зверніться до нашої підтримки за допомогою.

Чи була ця стаття корисною?

Дякуємо за відгук!