Реєстрація домену EXCHANGE


за $26,95 на рік
exchange
  • реєструємо та продовжуємо домен за однією ціною
  • відповідаємо на запитання 24/7/365

Домен EXCHANGE — це загальний домен верхнього рівня. Він:

тематичний — указує, що сайт пов’язаний з обмінними операціями;

міжнародний — не має територіальної прив’язки та дозволяє працювати у всьому світі;

доступний — не має обмежень щодо реєстрації.

Готові зареєструвати домен EXCHANGE? Уперед!
www.
.exchange
Знайти ім’я
Вам подарунок!
Вирішивши купити доменне ім’я EXCHANGE, ви отримаєте 1 місяць хостингу безкоштовно.
Отримати

А навіщо мені доменне ім’я EXCHANGE?

Щоб користувачі знайшли сайт в Інтернеті, потрібен домен. Він перетворить IP-адресу, що важко запам’ятовується, у звичний для користувача буквенно-символьний вигляд. Домен EXCHANGE призначений для різноманітних обмінних операцій. Реєстрація домену EXCHANGE насамперед зацікавить компанії, які займаються обміном валют. Це можуть бути як національні гроші будь-якої країни, так і цифрова чи віртуальна валюта.

Разом із реєстрацією домену ми надаємо перелічене нижче.

Просте керування DNS

У нашої панелі керування простий і зрозумілий інтерфейс. Після реєстрації доменів у зоні EXCHANGE ви зможете самостійно прописати використовувані неймсервери чи створити власні.

Круту підтримку

Наша підтримка працює 24 години на добу весь рік. Ми оперативно та ввічливо відповідаємо на ваші запитання й усуваємо проблеми, що виникають. А ще в нас є детальна база знань про роботу з доменами.

Надійний захист від крадіжки

Ми допомагаємо зареєструвати доменне ім’я EXCHANGE без ризику крадіжки в майбутньому. Перенести його до іншого реєстратора можна лише після зняття блокування в особистій панелі керування. Ви контролюєте всі зміни.

Чому варто купити домен EXCHANGE

Доменна зона EXCHANGE — це особливий простір в Інтернеті, створений спеціально для обміну. При чому змінити можна як товар, так і послугу. Реєстрація доменного імені EXCHANGE підійде:

  • Компаніям, які спеціалізуються на обміні грошей.
  • Організаціям, що займаються обміном студентів у рамках міжнародних освітніх програм.
  • Компаніям, які пропонують обміняти старі чи непотрібні речі на інші. Це можуть бути благодійні організації чи об’єднання борців за екологію, а також виробники одягу чи будь-яких інших товарів, які хочуть таким чином привабити нових клієнтів.

Придбати домен EXCHANGE можуть приватні та юридичні особи з будь-якої країни світу. Для оформлення покупки потрібно просто вказати свої контакти.

Відгуки наших клієнтів, у яких уже є домен EXCHANGE

HOSTiQ.ua | Середній рейтинг 9.67 із 10 на основі 1610 відгуків клієнтів

Елена
http://teploenergodom.com

Долго выбирала хостинг провайдера для своего первого сайта.
Выбор пал на hostiq по следующим причинам:
1. Тарифы. На мой взгляд лучшие, можно найти и дешевле, но там вам …

Усі відгуки
Як вибрати доменне ім’я
Дослідіть ринок

Перш ніж реєструвати домен, проаналізуйте ситуацію на ринку. З’ясуйте, які доменні імена вже використовуються у сфері, що вас цікавить. За допомогою пошуковика знайдіть сайти конкурентів і перегляньте їх адреси.

Ваше завдання — вибрати доменне ім’я, не схоже на вже наявні. Якщо людина помилиться під час написання назви, а в конкурента зареєстровано схожий домен, то вона потрапить до нього, а це зовсім не вигідно. Крім того, якщо ви використовуєте назву, що нагадує про інший ресурс, то його власник може звинуватити вас у шахрайстві та спробі обманом забрати його клієнтів.

Враховуйте можливі помилки

Щоб потенційні клієнти легко запам’ятовували та швидко знаходили сайт, вибирайте просте доменне ім’я. Ідеально, якщо воно пишеться так само, як і вимовляється. Або зупиніться на такому слові, у написанні якого складно помилитися.

Припустімо, ви власник інтернет-магазину, що продає квіти. Вам сподобався домен bouquet. Це складна назва. Людина може шукати сайт як buket, bouket або buqet. У результаті вона не знайде інтернет-магазин і може потрапити до конкурентів. Ваше завдання — переконатися, що людина може правильно написати вибране ім’я.

Не використовуйте дефіс і числа

Люди не знають точно, чи потрібно писати дефіс у назві. Наприклад, словосполучення bavariamotors.exchange логічно розділити: bavaria-motors.exchange. Однак людина не знає, який варіант написання ви вибрали, а тому може помилитися.

Числа, як і дефіс, вводять людей у ступор. Вони не знають, писати їх цифрами чи прописом: 2 або dva. Наприклад, людина може шукати сайт напою як sevenup і 7up.

Зареєструйте додаткові домени

Коли сайт стає популярним, конкуренти реєструють схожі доменні імена, перенаправляючи до себе частину користувачів і потенційних клієнтів. Щоб уникнути цього, самостійно зареєструйте додаткові домени:

  • з помилками в написанні — feodal.exchange, fiodal.exchange і feadal.exchange;
  • схожі за вимовою — kolos.exchange і koloss.exchange;
  • з дефісами, якщо вони розділяють словосполучення — everyday.exchange і every-day.exchange;
  • в інших доменних зонах — phone.com, phone.net і phone.com.ua.

Готові зареєструвати домен EXCHANGE?


Клієнти вважають, що реєстрація домену в зоні EXCHANGE у HOSTiQ просто супер!

На провідних рейтингах нас оцінюють на 4.9 із 5

Реєстрація доменів EXCHANGE: відповідаємо на ваші запитання

Скільки потрібно часу, щоб зареєструвати домен у зоні EXCHANGE?

Реєстрація доменів EXCHANGE зазвичай відбувається впродовж двох годин після оплати рахунка. Якщо ви хочете прискорити реєстрацію, напишіть у чат у будь-який час.

Що таке DNS?

DNS — це система доменних імен і сервіс для перетворення адрес. Вона співставляє символьний домен із його IP-адресою та дозволяє знайти сайт у мережі.

Чи зможу я розібратися з керуванням доменом?

Ми створили просту та зрозумілу панель керування доменом, у якій ви зможете швидко внести будь-які правки. Вона стає доступною відразу після реєстрації домену в зоні EXCHANGE.

Що робити, якщо я не встиг вчасно продовжити домен у зоні EXCHANGE?

Доменна зона EXCHANGE продовжується за ціною реєстрації впродовж 30 днів після завершення терміну дії. Упродовж цих 30 днів ніхто не зможе перехопити ваше доменне ім’я.

Не хочете реєструвати домен у зоні EXCHANGE? У нас є домени ще в 1215 зонах

Кожній зоні — своя сторінка: .LTD.GI, .FAIL, .BET