Реєстрація домену FAIL


за $26,95 на рік
fail
  • реєструємо та продовжуємо домен за однією ціною
  • відповідаємо на запитання 24/7/365

Домен FAIL — це загальний домен верхнього рівня. Він:

тематичний і призначений для сайтів гумористичного характеру;

міжнародний і підходить для роботи у всьому світі;

доступний і не потребує жодних документів під час реєстрації.

Готові зареєструвати домен FAIL? Уперед!
Вам подарунок!
Вирішивши купити доменне ім’я FAIL, ви отримаєте 1 місяць хостингу безкоштовно.
Отримати

А навіщо мені доменне ім’я FAIL?

Щоб користувачі знайшли сайт в Інтернеті, потрібен домен. Він перетворить IP-адресу, що важко запам’ятовується, у звичний для користувача буквенно-символьний вигляд. Реєстрація домену FAIL актуальна для гумористичних сайтів із текстовим, фото- чи відео-контентом. Придбати домен FAIL можуть фізичні особи чи керівники компаній без жодних обмежень.

Разом із реєстрацією домену ми надаємо перелічене нижче.

Просте керування DNS

У нашої панелі керування простий і зрозумілий інтерфейс. Після реєстрації доменів у зоні FAIL ви зможете самостійно прописати використовувані неймсервери чи створити власні.

Круту підтримку

Наша підтримка працює 24 години на добу весь рік. Ми оперативно та ввічливо відповідаємо на ваші запитання й усуваємо проблеми, що виникають. А ще в нас є детальна база знань про роботу з доменами.

Надійний захист від крадіжки

Ми допомагаємо зареєструвати доменне ім’я FAIL без ризику крадіжки в майбутньому. Перенести його до іншого реєстратора можна лише після зняття блокування в особистій панелі керування. Ви контролюєте всі зміни.

Чому варто купити домен FAIL

Доменна зона FAIL призначена для розважальних сайтів, головна мета яких — розсмішити людину. Ім’я домену в перекладі з англійської означає «промах», «невдача». Його було вибрано невипадково: гумор здавна будується на помилках, які допускаємо ми самі чи люди, що нас оточують. А сьогодні слово «fail» зрозуміле всім і кожному незалежно від рідної мови, адже це один із найпопулярніших висловів в інтернет-сленгу.

Реєстрація домену FAIL підійде для сайтів із будь-яким типом контенту:

  • текстовим — для блогерів, які пишуть смішні історії;
  • відео — для коротких гумористичних роликів;
  • фото — для смішних кадрів із реального життя, чи то помилка селебріті чи вбрання випадкового перехожого, яке викликає посмішку.

Відгуки наших клієнтів, у яких уже є домен FAIL

HOSTiQ.ua | Середній рейтинг 9.66 із 10 на основі 1515 відгуків клієнтів

Олег
http://martina.com.ua

Хороший хостінг. Чудова технічна підтримка і оперативне реагування на будь-які звернення в будь-який час.
Окремо хочу виділити підтримку в чаті - супер. Підтримуйте надалі такий рівень

Усі відгуки
Як вибрати доменне ім’я
Дослідіть ринок

Перш ніж реєструвати домен, проаналізуйте ситуацію на ринку. З’ясуйте, які доменні імена вже використовуються у сфері, що вас цікавить. За допомогою пошуковика знайдіть сайти конкурентів і перегляньте їх адреси.

Ваше завдання — вибрати доменне ім’я, не схоже на вже наявні. Якщо людина помилиться під час написання назви, а в конкурента зареєстровано схожий домен, то вона потрапить до нього, а це зовсім не вигідно. Крім того, якщо ви використовуєте назву, що нагадує про інший ресурс, то його власник може звинуватити вас у шахрайстві та спробі обманом забрати його клієнтів.

Враховуйте можливі помилки

Щоб потенційні клієнти легко запам’ятовували та швидко знаходили сайт, вибирайте просте доменне ім’я. Ідеально, якщо воно пишеться так само, як і вимовляється. Або зупиніться на такому слові, у написанні якого складно помилитися.

Припустімо, ви власник інтернет-магазину, що продає квіти. Вам сподобався домен bouquet. Це складна назва. Людина може шукати сайт як buket, bouket або buqet. У результаті вона не знайде інтернет-магазин і може потрапити до конкурентів. Ваше завдання — переконатися, що людина може правильно написати вибране ім’я.

Не використовуйте дефіс і числа

Люди не знають точно, чи потрібно писати дефіс у назві. Наприклад, словосполучення bavariamotors.fail логічно розділити: bavaria-motors.fail. Однак людина не знає, який варіант написання ви вибрали, а тому може помилитися.

Числа, як і дефіс, вводять людей у ступор. Вони не знають, писати їх цифрами чи прописом: 2 або dva. Наприклад, людина може шукати сайт напою як sevenup і 7up.

Зареєструйте додаткові домени

Коли сайт стає популярним, конкуренти реєструють схожі доменні імена, перенаправляючи до себе частину користувачів і потенційних клієнтів. Щоб уникнути цього, самостійно зареєструйте додаткові домени:

  • з помилками в написанні — feodal.fail, fiodal.fail і feadal.fail;
  • схожі за вимовою — kolos.fail і koloss.fail;
  • з дефісами, якщо вони розділяють словосполучення — everyday.fail і every-day.fail;
  • в інших доменних зонах — phone.com, phone.net і phone.com.ua.

Готові зареєструвати домен FAIL?


Клієнти вважають, що реєстрація домену в зоні FAIL у HOSTiQ просто супер!

На провідних рейтингах нас оцінюють на 4.9 із 5

Реєстрація доменів FAIL: відповідаємо на ваші запитання

Скільки потрібно часу, щоб зареєструвати домен у зоні FAIL?

Реєстрація доменів FAIL зазвичай відбувається впродовж двох годин після оплати рахунка. Якщо ви хочете прискорити реєстрацію, напишіть у чат у будь-який час.

Що таке DNS?

DNS — це система доменних імен і сервіс для перетворення адрес. Вона співставляє символьний домен із його IP-адресою та дозволяє знайти сайт у мережі.

Чи зможу я розібратися з керуванням доменом?

Ми створили просту та зрозумілу панель керування доменом, у якій ви зможете швидко внести будь-які правки. Вона стає доступною відразу після реєстрації домену в зоні FAIL.

Що робити, якщо я не встиг вчасно продовжити домен у зоні FAIL?

Доменна зона FAIL продовжується за ціною реєстрації впродовж 30 днів після завершення терміну дії. Упродовж цих 30 днів ніхто не зможе перехопити ваше доменне ім’я.

Не хочете реєструвати домен у зоні FAIL? У нас є домени ще в 1211 зонах

Кожній зоні — своя сторінка: .BET, .INDUSTRIES, .SYSTEMS