Реєстрація домену DEALS


за $26,95 на рік
deals
  • реєструємо та продовжуємо домен за однією ціною
  • відповідаємо на запитання 24/7/365

Домен DEALS — це загальний домен верхнього рівня. Він:

тематичний — підкреслює, що на сайті людину чекає вигідна пропозиція;

доступний — реєстрація домену відкрита всім охочим;

негеографічний — підходить для роботи в будь-якій країні.

Готові зареєструвати домен DEALS? Уперед!
Вам подарунок!
Вирішивши купити доменне ім’я DEALS, ви отримаєте 1 місяць хостингу безкоштовно.
Отримати

А навіщо мені доменне ім’я DEALS?

Щоб користувачі знайшли сайт в Інтернеті, потрібен домен. Він перетворить IP-адресу, що важко запам’ятовується, у звичний для користувача буквенно-символьний вигляд. Реєстрація доменного імені DEALS підійде комерційним ресурсам, які пропонують користувачеві фінансово вигідну пропозицію. Придбати домен DEALS можуть фізичні та юридичні особи без будь-яких обмежень.

Разом із реєстрацією домену ми надаємо перелічене нижче.

Просте керування DNS

У нашої панелі керування простий і зрозумілий інтерфейс. Після реєстрації доменів у зоні DEALS ви зможете самостійно прописати використовувані неймсервери чи створити власні.

Круту підтримку

Наша підтримка працює 24 години на добу весь рік. Ми оперативно та ввічливо відповідаємо на ваші запитання й усуваємо проблеми, що виникають. А ще в нас є детальна база знань про роботу з доменами.

Надійний захист від крадіжки

Ми допомагаємо зареєструвати доменне ім’я DEALS без ризику крадіжки в майбутньому. Перенести його до іншого реєстратора можна лише після зняття блокування в особистій панелі керування. Ви контролюєте всі зміни.

Чому варто купити домен DEALS

Доменна зона DEALS має просте ім’я, що легко запам’ятовується, що спрощує роботу з аудиторією. Вона призначена для комерційних ресурсів і підходить для компаній, що працюють у різноманітних сферах. Наприклад, реєстрація домену DEALS актуальна для:

  • виробників товарів;
  • онлайн- і офлайн-магазинів, особливо в період розпродажів (для цього також підійде домен SALE);
  • компаній, що пропонують якісь послуги;
  • ресурсів, на яких зібрані купони на знижки й інші вигідні пропозиції (у цих самих цілях можна використовувати домени COUPONS і DISCOUNT).

Рекомендуємо додатково придбати домен BARGAINS, назва якого також означає вигідна угода. Самостійно зареєструвавши однакову назву сайту в різних доменних зонах, ви захистите себе від нечесних конкурентів. Багато з них перенаправляють до себе чужих користувачів шляхом реєстрації схожого імені ресурсу.

Якщо ви хочете підкреслити, що пропозиція не просто вигідна, а й дуже дешева, вам підійде домен CHEAP.

Відгуки наших клієнтів, у яких уже є домен DEALS

HOSTiQ.ua | Середній рейтинг 9.66 із 10 на основі 1515 відгуків клієнтів

Михаил
http://centrosnab.com.ua

С хостингом столкнулся впервые и для меня очень важна была адекватная поддержка. После общения со специалистами hostiq.ua понял, что это именно то что я искал! На любые мои, …

Усі відгуки
Як вибрати доменне ім’я
Дослідіть ринок

Перш ніж реєструвати домен, проаналізуйте ситуацію на ринку. З’ясуйте, які доменні імена вже використовуються у сфері, що вас цікавить. За допомогою пошуковика знайдіть сайти конкурентів і перегляньте їх адреси.

Ваше завдання — вибрати доменне ім’я, не схоже на вже наявні. Якщо людина помилиться під час написання назви, а в конкурента зареєстровано схожий домен, то вона потрапить до нього, а це зовсім не вигідно. Крім того, якщо ви використовуєте назву, що нагадує про інший ресурс, то його власник може звинуватити вас у шахрайстві та спробі обманом забрати його клієнтів.

Враховуйте можливі помилки

Щоб потенційні клієнти легко запам’ятовували та швидко знаходили сайт, вибирайте просте доменне ім’я. Ідеально, якщо воно пишеться так само, як і вимовляється. Або зупиніться на такому слові, у написанні якого складно помилитися.

Припустімо, ви власник інтернет-магазину, що продає квіти. Вам сподобався домен bouquet. Це складна назва. Людина може шукати сайт як buket, bouket або buqet. У результаті вона не знайде інтернет-магазин і може потрапити до конкурентів. Ваше завдання — переконатися, що людина може правильно написати вибране ім’я.

Не використовуйте дефіс і числа

Люди не знають точно, чи потрібно писати дефіс у назві. Наприклад, словосполучення bavariamotors.deals логічно розділити: bavaria-motors.deals. Однак людина не знає, який варіант написання ви вибрали, а тому може помилитися.

Числа, як і дефіс, вводять людей у ступор. Вони не знають, писати їх цифрами чи прописом: 2 або dva. Наприклад, людина може шукати сайт напою як sevenup і 7up.

Зареєструйте додаткові домени

Коли сайт стає популярним, конкуренти реєструють схожі доменні імена, перенаправляючи до себе частину користувачів і потенційних клієнтів. Щоб уникнути цього, самостійно зареєструйте додаткові домени:

  • з помилками в написанні — feodal.deals, fiodal.deals і feadal.deals;
  • схожі за вимовою — kolos.deals і koloss.deals;
  • з дефісами, якщо вони розділяють словосполучення — everyday.deals і every-day.deals;
  • в інших доменних зонах — phone.com, phone.net і phone.com.ua.

Готові зареєструвати домен DEALS?


Клієнти вважають, що реєстрація домену в зоні DEALS у HOSTiQ просто супер!

На провідних рейтингах нас оцінюють на 4.9 із 5

Реєстрація доменів DEALS: відповідаємо на ваші запитання

Скільки потрібно часу, щоб зареєструвати домен у зоні DEALS?

Реєстрація доменів DEALS зазвичай відбувається впродовж двох годин після оплати рахунка. Якщо ви хочете прискорити реєстрацію, напишіть у чат у будь-який час.

Що таке DNS?

DNS — це система доменних імен і сервіс для перетворення адрес. Вона співставляє символьний домен із його IP-адресою та дозволяє знайти сайт у мережі.

Чи зможу я розібратися з керуванням доменом?

Ми створили просту та зрозумілу панель керування доменом, у якій ви зможете швидко внести будь-які правки. Вона стає доступною відразу після реєстрації домену в зоні DEALS.

Що робити, якщо я не встиг вчасно продовжити домен у зоні DEALS?

Доменна зона DEALS продовжується за ціною реєстрації впродовж 30 днів після завершення терміну дії. Упродовж цих 30 днів ніхто не зможе перехопити ваше доменне ім’я.

Не хочете реєструвати домен у зоні DEALS? У нас є домени ще в 1211 зонах

Кожній зоні — своя сторінка: .SALE, .INVESTMENTS, .GDN