Реєстрація домену CHEAP


за $26,95 на рік
cheap
 • реєструємо та продовжуємо домен за однією ціною
 • відповідаємо на запитання 24/7/365

Домен CHEAP — це загальний домен верхнього рівня. Він:

тематичний — підкреслює, що на сайті людина зможе укласти фінансово вигідну угоду;

міжнародний — не має територіальної прив’язки та дозволяє працювати в будь-якій країні;

доступний — придбати домен можуть усі охочі.

Готові зареєструвати домен CHEAP? Уперед!
Вам подарунок!
Вирішивши купити доменне ім’я CHEAP, ви отримаєте 1 місяць хостингу безкоштовно.
Отримати

А навіщо мені доменне ім’я CHEAP?

Щоб користувачі знайшли сайт в Інтернеті, потрібен домен. Він перетворить IP-адресу, що важко запам’ятовується, у звичний для користувача буквенно-символьний вигляд. Доменна зона CHEAP призначена для всіх, хто продає якийсь товар чи пропонує послуги будь-якого типу за вигідною ціною. Просте та зрозуміле ім’я допомагає у власному позиціюванні та добре впливає на роботу з аудиторією.

Разом із реєстрацією домену ми надаємо перелічене нижче.

Просте керування DNS

У нашої панелі керування простий і зрозумілий інтерфейс. Після реєстрації доменів у зоні CHEAP ви зможете самостійно прописати використовувані неймсервери чи створити власні.

Круту підтримку

Наша підтримка працює 24 години на добу весь рік. Ми оперативно та ввічливо відповідаємо на ваші запитання й усуваємо проблеми, що виникають. А ще в нас є детальна база знань про роботу з доменами.

Надійний захист від крадіжки

Ми допомагаємо зареєструвати доменне ім’я CHEAP без ризику крадіжки в майбутньому. Перенести його до іншого реєстратора можна лише після зняття блокування в особистій панелі керування. Ви контролюєте всі зміни.

Чому варто купити домен CHEAP

CHEAP у перекладі з англійської означає дешево. Якщо ви часто вживаєте це слово в рекламі власних послуг, вам однозначно підійде реєстрація доменного імені CHEAP. Обмежень щодо сфери діяльності немає. Домен можуть успішно використовувати:

 • дисконтні магазини;
 • хостели;
 • бюджетні транспортні компанії;
 • ресурси, на яких зібрані різноманітні купони на знижки (їм також підійде доменна зона COUPONS);
 • компанії, що надають послуги за середньою ціною (перукарні, пральні, клінінгові компанії тощо).

Реєстрація домену CHEAP не має жодних обмежень. Ви можете придбати домен без надання будь-якого виду документів і незалежно від країни проживання. У своїй роботі ви можете орієнтуватися на жителів будь-якої країни. А щоб установити з аудиторією довіру з першого погляду, рекомендуємо написати назву сайту її рідною мовою.

Придбати домен CHEAP можуть як індивідуальні підприємці, так і компанії всіх форм власності.

Відгуки наших клієнтів, у яких уже є домен CHEAP

HOSTiQ.ua | Середній рейтинг 9.66 із 10 на основі 1515 відгуків клієнтів

Егор
http://bk-zerkalo.ru

Отличный хостинг. Более полугода не мог подобрать хостинг, подходящий мне по всем параметрам. Не устраивала либо цена, либо качество или другие параметры. Многих хостеров …

Усі відгуки
Як вибрати доменне ім’я
Дослідіть ринок

Перш ніж реєструвати домен, проаналізуйте ситуацію на ринку. З’ясуйте, які доменні імена вже використовуються у сфері, що вас цікавить. За допомогою пошуковика знайдіть сайти конкурентів і перегляньте їх адреси.

Ваше завдання — вибрати доменне ім’я, не схоже на вже наявні. Якщо людина помилиться під час написання назви, а в конкурента зареєстровано схожий домен, то вона потрапить до нього, а це зовсім не вигідно. Крім того, якщо ви використовуєте назву, що нагадує про інший ресурс, то його власник може звинуватити вас у шахрайстві та спробі обманом забрати його клієнтів.

Враховуйте можливі помилки

Щоб потенційні клієнти легко запам’ятовували та швидко знаходили сайт, вибирайте просте доменне ім’я. Ідеально, якщо воно пишеться так само, як і вимовляється. Або зупиніться на такому слові, у написанні якого складно помилитися.

Припустімо, ви власник інтернет-магазину, що продає квіти. Вам сподобався домен bouquet. Це складна назва. Людина може шукати сайт як buket, bouket або buqet. У результаті вона не знайде інтернет-магазин і може потрапити до конкурентів. Ваше завдання — переконатися, що людина може правильно написати вибране ім’я.

Не використовуйте дефіс і числа

Люди не знають точно, чи потрібно писати дефіс у назві. Наприклад, словосполучення bavariamotors.cheap логічно розділити: bavaria-motors.cheap. Однак людина не знає, який варіант написання ви вибрали, а тому може помилитися.

Числа, як і дефіс, вводять людей у ступор. Вони не знають, писати їх цифрами чи прописом: 2 або dva. Наприклад, людина може шукати сайт напою як sevenup і 7up.

Зареєструйте додаткові домени

Коли сайт стає популярним, конкуренти реєструють схожі доменні імена, перенаправляючи до себе частину користувачів і потенційних клієнтів. Щоб уникнути цього, самостійно зареєструйте додаткові домени:

 • з помилками в написанні — feodal.cheap, fiodal.cheap і feadal.cheap;
 • схожі за вимовою — kolos.cheap і koloss.cheap;
 • з дефісами, якщо вони розділяють словосполучення — everyday.cheap і every-day.cheap;
 • в інших доменних зонах — phone.com, phone.net і phone.com.ua.

Готові зареєструвати домен CHEAP?


Клієнти вважають, що реєстрація домену в зоні CHEAP у HOSTiQ просто супер!

На провідних рейтингах нас оцінюють на 4.9 із 5

Реєстрація доменів CHEAP: відповідаємо на ваші запитання

Скільки потрібно часу, щоб зареєструвати домен у зоні CHEAP?

Реєстрація доменів CHEAP зазвичай відбувається впродовж двох годин після оплати рахунка. Якщо ви хочете прискорити реєстрацію, напишіть у чат у будь-який час.

Що таке DNS?

DNS — це система доменних імен і сервіс для перетворення адрес. Вона співставляє символьний домен із його IP-адресою та дозволяє знайти сайт у мережі.

Чи зможу я розібратися з керуванням доменом?

Ми створили просту та зрозумілу панель керування доменом, у якій ви зможете швидко внести будь-які правки. Вона стає доступною відразу після реєстрації домену в зоні CHEAP.

Що робити, якщо я не встиг вчасно продовжити домен у зоні CHEAP?

Доменна зона CHEAP продовжується за ціною реєстрації впродовж 30 днів після завершення терміну дії. Упродовж цих 30 днів ніхто не зможе перехопити ваше доменне ім’я.

Не хочете реєструвати домен у зоні CHEAP? У нас є домени ще в 1211 зонах

Кожній зоні — своя сторінка: .VERSICHERUNG, .ASSOCIATES, .LTDA