Реєстрація домену COUPONS


за $39,95 на рік
coupons
  • реєструємо та продовжуємо домен за однією ціною
  • відповідаємо на запитання 24/7/365

Домен  — загальний домен верхнього рівня. Він:

тематичний — повідомляє користувачеві, що на сайті він зможе знайти купони на знижку й інші акції;

глобальний — дозволяє працювати в будь-якій країні світу;

доступний — не має обмежень щодо реєстрації.

Готові зареєструвати домен COUPONS? Уперед!
www.
.coupons
Знайти ім’я
Вам подарунок!
Вирішивши купити доменне ім’я COUPONS, ви отримаєте 1 місяць хостингу безкоштовно.
Отримати

А навіщо мені доменне ім’я COUPONS?

Щоб користувачі знайшли сайт в Інтернеті, потрібен домен. Він перетворить IP-адресу, що важко запам’ятовується, у звичний для користувача буквенно-символьний вигляд. Домен COUPONS призначений для інформування клієнтів про знижки та різноманітні акції, що дозволяють робити вигідні покупки. Реєстрація домену COUPONS допомагає у формуванні аудиторії, оскільки домен має просте та зрозуміле ім’я. У цих цілях ви можете написати назву сайту мовою тієї країни, на жителів якої ви орієнтуєтеся.

Разом із реєстрацією домену ми надаємо перелічене нижче.

Просте керування DNS

У нашої панелі керування простий і зрозумілий інтерфейс. Після реєстрації доменів у зоні COUPONS ви зможете самостійно прописати використовувані неймсервери чи створити власні.

Круту підтримку

Наша підтримка працює 24 години на добу весь рік. Ми оперативно та ввічливо відповідаємо на ваші запитання й усуваємо проблеми, що виникають. А ще в нас є детальна база знань про роботу з доменами.

Надійний захист від крадіжки

Ми допомагаємо зареєструвати доменне ім’я COUPONS без ризику крадіжки в майбутньому. Перенести його до іншого реєстратора можна лише після зняття блокування в особистій панелі керування. Ви контролюєте всі зміни.

Чому варто купити домен COUPONS

Ніхто з нас не хоче переплачувати за товар, тому купони на знижку багато років користуються великою популярністю. Минули ті часи, коли старанні домогосподарки вирізали їх із щотижневої газети. Сьогодні в Інтернеті є спеціальні ресурси, на яких зібрані знижки з різноманітних магазинів. І якщо ви власник схожого сайту, реєстрація доменного імені COUPONS — найкращий вибір для вас.

Доменна зона COUPONS також може використовуватися в рекламних цілях. Добра знижка привабить клієнтів, і якщо товар їм сподобається, вони обов’язково розкажуть про нього своїм друзям. Сарафанне радіо— усе ще один із найкращих видів реклами. Не випускайте його з виду!

Придбати домен COUPONS можуть усі охочі. Просто вкажіть свої контакти, і домен буде вашим.

Відгуки наших клієнтів, у яких уже є домен COUPONS

HOSTiQ.ua | Середній рейтинг 9.66 із 10 на основі 1515 відгуків клієнтів

Сергей
http://namerenie9.com.ua

Был приятно удивлён качеством обслуживания при переносе сайта с локального хостинга, получал всегда профессиональную и своевременную помощь, поддержку и консультацию. Так держать!

Усі відгуки
Як вибрати доменне ім’я
Дослідіть ринок

Перш ніж реєструвати домен, проаналізуйте ситуацію на ринку. З’ясуйте, які доменні імена вже використовуються у сфері, що вас цікавить. За допомогою пошуковика знайдіть сайти конкурентів і перегляньте їх адреси.

Ваше завдання — вибрати доменне ім’я, не схоже на вже наявні. Якщо людина помилиться під час написання назви, а в конкурента зареєстровано схожий домен, то вона потрапить до нього, а це зовсім не вигідно. Крім того, якщо ви використовуєте назву, що нагадує про інший ресурс, то його власник може звинуватити вас у шахрайстві та спробі обманом забрати його клієнтів.

Враховуйте можливі помилки

Щоб потенційні клієнти легко запам’ятовували та швидко знаходили сайт, вибирайте просте доменне ім’я. Ідеально, якщо воно пишеться так само, як і вимовляється. Або зупиніться на такому слові, у написанні якого складно помилитися.

Припустімо, ви власник інтернет-магазину, що продає квіти. Вам сподобався домен bouquet. Це складна назва. Людина може шукати сайт як buket, bouket або buqet. У результаті вона не знайде інтернет-магазин і може потрапити до конкурентів. Ваше завдання — переконатися, що людина може правильно написати вибране ім’я.

Не використовуйте дефіс і числа

Люди не знають точно, чи потрібно писати дефіс у назві. Наприклад, словосполучення bavariamotors.coupons логічно розділити: bavaria-motors.coupons. Однак людина не знає, який варіант написання ви вибрали, а тому може помилитися.

Числа, як і дефіс, вводять людей у ступор. Вони не знають, писати їх цифрами чи прописом: 2 або dva. Наприклад, людина може шукати сайт напою як sevenup і 7up.

Зареєструйте додаткові домени

Коли сайт стає популярним, конкуренти реєструють схожі доменні імена, перенаправляючи до себе частину користувачів і потенційних клієнтів. Щоб уникнути цього, самостійно зареєструйте додаткові домени:

  • з помилками в написанні — feodal.coupons, fiodal.coupons і feadal.coupons;
  • схожі за вимовою — kolos.coupons і koloss.coupons;
  • з дефісами, якщо вони розділяють словосполучення — everyday.coupons і every-day.coupons;
  • в інших доменних зонах — phone.com, phone.net і phone.com.ua.

Готові зареєструвати домен COUPONS?


Клієнти вважають, що реєстрація домену в зоні COUPONS у HOSTiQ просто супер!

На провідних рейтингах нас оцінюють на 4.9 із 5

Реєстрація доменів COUPONS: відповідаємо на ваші запитання

Скільки потрібно часу, щоб зареєструвати домен у зоні COUPONS?

Реєстрація доменів COUPONS зазвичай відбувається впродовж двох годин після оплати рахунка. Якщо ви хочете прискорити реєстрацію, напишіть у чат у будь-який час.

Що таке DNS?

DNS — це система доменних імен і сервіс для перетворення адрес. Вона співставляє символьний домен із його IP-адресою та дозволяє знайти сайт у мережі.

Чи зможу я розібратися з керуванням доменом?

Ми створили просту та зрозумілу панель керування доменом, у якій ви зможете швидко внести будь-які правки. Вона стає доступною відразу після реєстрації домену в зоні COUPONS.

Що робити, якщо я не встиг вчасно продовжити домен у зоні COUPONS?

Доменна зона COUPONS продовжується за ціною реєстрації впродовж 30 днів після завершення терміну дії. Упродовж цих 30 днів ніхто не зможе перехопити ваше доменне ім’я.

Не хочете реєструвати домен у зоні COUPONS? У нас є домени ще в 1211 зонах

Кожній зоні — своя сторінка: .DELIVERY, .DIRECTORY, .FLORIST