Є три способи заощадити гроші на хмарному VPS: 1) призупиняти сервер, коли він не потрібен; 2) зменшити обсяг ресурсів на сервері; 3) користуватись акціями, які ми регулярно проводимо. Розкажемо про кожен спосіб трохи докладніше.

Спосіб №1: Призупиняти сервер

Плата за оренду хмарного VPS знімається з вашого балансу щогодини. Якщо ваш сервер не повинен бути увімкнений цілодобово, можете щоразу припиняти його та вмикати лише коли потрібно. Деякі наші клієнти заощаджують таким чином до 70% порівняно з аналогічними серверами, які працюють цілодобово.

Щоб зупинити сервер, зайдіть у панель керування хмарою та відкрийте розділ «Проект – Вычислительные ресурсы – Серверы». У стовпці «Actions» у рядку з потрібним сервером виберіть варіант «Приостановить сервер».

Якщо потрібно відновити роботу сервера, виберіть у тій самій колонці «Возобновить сервер».

Опція «Призупинити сервер» у колонці «Actions»

Спосіб №2: Зменшити обсяг ресурсів

Якщо ви бачите, що ваш додаток чи сайт не використовує значну кількість ресурсів на сервері (CPU або RAM), спробуйте зменшити його конфігурацію. В цьому вам допоможе оця інструкція:

Як змінити характеристики хмарного VPS

Звісно ж мати невеличкий запас ресурсів для моментів пікових навантажень — це нормально і навіть бажано. Тому ми радимо використовувати такий спосіб тільки в тому разі, якщо ви від початку обрали їх обсяг сильно з запасом.

Спосіб №3: Брати участь в акціях

Іноді ми проводимо акції, які дають змогу отримати якийсь бонус. Наприклад, безкоштовні дні користування послугою або знижку. Про акції ми розповідаємо у розсилках та у себе в соцмережах. Підписуйтесь, якщо хочете знати.

Також ми маємо постійну акцію, спрямовану на економію коштів наших клієнтів. У рамках цієї акції кожен клієнт отримує додаткову знижку під час поповнення балансу юнітів:

  • від 45 до 90 юнітів — знижка 5%
  • від 90 до 180 юнітів — знижка 10%
  • від 180 до 360 юнітів — знижка 15%
  • від 360 юнітів — знижка 20%

Щоб отримати знижку:

  1. Натисніть помаранчеву кнопку в кінці статті.
  2. У правій частині панелі клієнта натисніть кнопку «Поповнити юніти».
  3. Замовте від 45 юнітів.
  4. Напишіть листа на billing@hostiq.ua з номером рахунку та проханням його відредагувати.

Наш розрахунковий відділ відредагує виставлений рахунок згідно з вищевказаною таблицею.

Якщо ви збиралися сплатити продовження або вже оплатили, — напишіть нам, і ми додамо вам безкоштовні юніти згідно з цією схемою.

Чи була ця стаття корисною?

Дякуємо за відгук!