Бувають ситуації, коли VPS-сервер потребує зміни IP-адреси. Ось як відбувається цей процес.

Щоб уникнути перебоїв у роботі VPS-сервісів, вам необхідно змінити IP-адрес для доменів, розміщених на VPS, а також ПЗ, для якого вказана стара IP-адреса.

Етап 1 — Зміна основної IP-адреси для VPS.
Увійдіть у контрольну панель SolusVM, перейдіть в «Керування сервером» і на вкладці «Мережа» перед новою основною IP-адресою натисніть кнопку «Призначити як основну IP адресу».

Етап 2 — Зміна IP у контрольній панелі (якщо встановлена).
Для зміни IP-адреси в контрольній панелі cPanel/WHM скористайтесь інструкцією: Зміна IP-адреси для cPanel

Для зміни IP-адреси в контрольній панелі DirectAdmin скористайтеся наступною інструкцією: Зміна IP-адреси для DirectAdmin

Якщо Ви використовуєте контрольну панель Webuzo, скористайтесь інструкцією: Зміна IPадреси на панелі Webuzo

Примітка 1: У випадку, якщо Ви не використовуєте панель керування хостингом, вам необхідно змінити IP-адресу всіх програм та сервісів, встановлених на ВПС.

Примітка 2: Якщо ви використовуєте приватні (приватні) сервери доменних імен (NS), DNS-сервер яких розташований на поточному VPS, вам необхідно змінити IP-адреси приватних серверів у налаштуваннях DNS-сервера (для контрольних панелей інструкції наведені вище), а також у контрольній панелі вашого реєстратора. Якщо ж реєстрація доменного імені була зроблена з нами, ми з радістю допоможемо вам змінити IP-адреси приватних серверів у вашому обліковому записі HOSTiQ.

Примітка 3: Розповсюдження DNS-інформації (DNS-propagation), як при зміні IP-адреси, так і при перенесенні доменів на нові DNS-сервери може зайняти до 72 годин, хоча зазвичай проходить швидше.

Ви вже розібралися як купити хостинг та домен, щоб запустити свій проект? Зіткнулися з якимись труднощами? Приходьте до нас у чат або пишіть тикет і ми відповімо на всі ваші запитання.

Чи була ця стаття корисною?

Дякуємо за відгук!