Є 3 простих способу дізнатися, скільки вільної оперативної пам’яті лишилося на вашому VPS:

  1. Ви можете зайти у Панель Клієнта, натиснути на вкладку «Мої Послуги», а потім натиснути на кнопку «Деталі» навпроти вашого замовлення. Далі, у секції Virtual Server Control ви зможете побачити поточний стан вашого VPS, зокрема стан оперативної пам’яті та дискової підсистеми.
  2. Ви можете зайти у панель керування SolusVM, вибрати VPS, що вас цікавить, клікнути на його хостнейм, після чого у верхній частині вікна відобразиться статистика VPS.
  3. Ви можете підключитися до вашого VPS за протоколом SSH і виконати команду free –m для того, щоб дізнатися про використання ОЗП на VPS, або команду df -h для того, щоб дізнатися про використання дискового простору.

Хочемо звернути вашу увагу, що при KVM-віртуалізації перші два способи не відобразять обсяг вільної ОЗП, необхідно використовувати лише третій спосіб підключення за допомогою SSH.

Якщо вам недостатньо ОЗП на поточному тарифному плані, ви завжди можете або замовити необхідний обсяг ОЗП, або замовити віртуальний сервер із великою кількістю ресурсів, або купити виділений сервер.

Чи була ця стаття корисною?

Дякуємо за відгук!