Перш за все, необхідно змінити IP ліцензії панелі Webuzo. Для цього зв’яжіться з нашою службою підтримки. Але у разі будь-яких планових робіт зі зміни IP-адрес з нашого боку, вам не потрібно виконувати цей пункт, якщо ліцензія придбана у нас.

Після зміни ліцензії зайдіть в Адмін панель Webuzo, оберіть вкладку Settings -> Nameservers і у вікні Update Webuzo Configuration введіть новий IP сервера біля Primary IP. Збережіть зміни, натиснувши Update.

Зміна IP-адреси в панелі Webuzo

Якщо ви використовуєте наші публічні ДНС для своїх доменів на сервері зі зміненою IP-адресою, вам необхідно змінити записи А для доданих доменів на новий IP в панелі керування сервером SolusVM – Вкладка DNS.

Примітка: Зміна записів DNS може тривати до 72 годин. Протягом цього часу сайти зміненого домену можуть відображатися некоректно.

Щоб використовувати панель хостингу Webuzo, вам необхідно як мінімум купити VPS-сервер або орендувати виділений сервер. Наші віртуальні пакети підтримують лише cPanel. Зверніть увагу, що при купівлі VPS xVPS40 ви отримуєте SSL-сертифікат і домен в подарунок. При замовленні виділеного сервера, купити SSL-сертифікат та зареєструвати домен необхідно додатково.

Чи була ця стаття корисною?

Дякуємо за відгук!