Розповідаємо, як підключити домен до Tilda, якщо зареєстрували його в нас. Але спочатку — відеоурок для тих, кому зручніше скористатися інструкцією у такому форматі. Відео російською мовою.

Переходьте з Тільди на український хостинг

Тільда — це російська компанія. Ви можете перенести свій сайт на український хостинг і більше не платити гроші компанії країни-агресора. Ось інструкція, де ми в деталях розглянули нюанси цього процеса:

👉 Як перенести сайт з Тільди на свій хостинг

Крок 1. Узнайте IP-адресу на сайті Тільди

Робиться це в особистому акаунті на сайті Тільди. Зайдіть у ваш акаунт, перейдіть в проект з вашим сайтом та відкрийте «Настройки сайта».

Розділ «Настройки сайта» в акаунті на сайті Tilda

Перейдіть у розділ «Домен» та вкажіть тут ваш домен, якщо ще цього не зробили. Після того система покаже вам IP-адресу, на яку потрібно спрямувати домен.

Розділ «Домен» в «Настройках сайта» в акаунті на сайті Tilda

Крок 2. Знайдіть розділ «Керування DNS» у Панелі клієнта

Для цього зайдіть у Панель клієнта на нашому сайті, перейдіть у верхньому меню до розділу «Мої домени» і натисніть «Деталі» в рядку з доменом, який хочете підключити до Tilda.

Підключення домену до Тільда. Розділ «Мої домени» в Панелі клієнта

Прокрутіть сторінку в кінець до блоку «Інструменти керування» та натисніть у ньому кнопку «Керування DNS».

Як підключити домен до Tilda. Кнопка «Керування DNS» в блоці «Інструменти керування».

Якщо у розділі «Інструменти керування» у вас немає кнопки «Керування DNS», значить функція поки що недоступна. Вона буде доступна, тільки якщо домен буде спрямований на наші DNS-сервери.

Ви можете змінити DNS-сервери на наші, після чого кнопка з’явиться. Для цього оберіть трохи вище у цьому ж блоку варіант «Встановити NS для керування DNS з HOSTiQ.ua без хостингу». Збережіть зміни і побачите кнопку «Керування DNS».

Варіант «Встановити NS для керування DNS з HOSTiQ.ua без хостингу» у блоку «Неймсервери» в параметрах домену

Якщо у вас немає такого варіанту, оберіть варіант «Вказати NS іншого сервісу чи VPS від HOSTiQ.ua». Далі у полях нижче вкажіть DNS-сервери dns1.registrar-servers.com і dns2.registrar-servers.com.

Після цього зверніться до підтримки, щоб ми увімкнули функцію «Керування DNS».

Крок 3. Створіть DNS-записи з IP-адресою Tilda

У розділі «Керування DNS» вам доведеться створити два записи для домену: один для домена без піддоменів й інший для домена з піддоменом www. Ось як створити запис для домена без піддоменів:

  • поле «Ім’я хосту» або залиште порожнім, якщо у блоку «Неймсервери» у вас стоїть перемикач у пункті «Вказати NS іншого сервісу чи VPS від HOSTiQ.ua», або впишіть сюди @, якщо перемикач стоїть у пункті «Встановити NS для керування DNS з HOSTiQ.ua без хостингу»;
  • у поле «Тип запису» оберіть «A (Address)»;
  • у поле «Адреса» впишіть IP-адресу, яку взяли на сайті Tilda;
  • поле «Пріоритет» залиште порожнім.

Потім натисніть «Зберегти зміни», щоб з’явився рядок для ще одного запису. Заповніть цей рядок таким же чином, тільки в поле «Ім’я хосту» впишіть WWW. Після цього знову збережіть зміни.

Зазвичай записи вступають в силу майже миттєво, але якщо прямо перед створенням записів ви міняли DNS-сервери, може зайняти до трьох днів, поки нові налаштування набудуть чинності у всьому світі.

Підключення домену Тільда. Розділ «Керування DNS» у Панелі клієнта.

Щоб перевірити підключення, поверніться до акаунту на сайті Тільди та в розділі «Домен» натисніть «Проверить подключение домена». Коли сайт буде успішно підключено, ви побачите таке повідомлення.

Повідомлення про успішне підключення домена до Tilda в акаунті на сайті конструктора

На цьому все! Тепер ви знаєте, як підключити домен до Tilda. Якщо виникнуть питання або знадобиться допомога, зверніться до служби підтримки — постараємося допомогти.

Чи була ця стаття корисною?

Дякуємо за відгук!