Реєстрація домену XYZ


за $10,95 на рік
xyz
  • продовження за  $16,95 на рік
  • відповідаємо на запитання 24/7/365

Домен XYZ — це нове доменне ім’я верхнього рівня. Його основні характеристики:

універсальність — тут можна реєструвати ресурси на будь-яку тематику;

міжнародність — домен не має географічної прив’язки та дозволяє працювати у всьому світі.

Готові зареєструвати домен XYZ? Уперед!
Вам подарунок!
За умови придбання або трансферу домену — 1 місяць віртуального хостингу в подарунок.
Отримати

А навіщо мені доменне ім’я XYZ?

Щоб користувачі знайшли сайт в Інтернеті, потрібен домен. Він перетворить IP-адресу, що важко запам’ятовується, у звичний для користувача буквенно-символьний вигляд. Доменна зона XYZ відкрилася у 2014 році. Уже через кілька років вона закріпилася в ТОП-10 найпопулярніших зон за кількістю реєстрацій. Це найкраще доводить, що на зону є попит і вона добре впізнавана.

Разом із реєстрацією домену ми надаємо перелічене нижче.

Просте керування DNS

У нашої панелі керування простий і зрозумілий інтерфейс. Після реєстрації доменів у зоні XYZ ви зможете самостійно прописати використовувані неймсервери чи створити власні.

Круту підтримку

Наша підтримка працює 24 години на добу весь рік. Ми оперативно та ввічливо відповідаємо на ваші запитання й усуваємо проблеми, що виникають. А ще в нас є детальна база знань про роботу з доменами.

Надійний захист від крадіжки

Ми допомагаємо зареєструвати доменне ім’я XYZ без ризику крадіжки в майбутньому. Перенести його до іншого реєстратора можна лише після зняття блокування в особистій панелі керування. Ви контролюєте всі зміни.

Чому варто купити домен XYZ

Перш ніж робити покупку, багато хто запитує, що означає домен XYZ. Це три покоління людства. X — це люди, що народилися до 1982 року, Y — з 1982 року до 1991 року, Z — з 1991 року до 2005 року. Домен XYZ символічно їх об’єднує незалежно від країни проживання, релігійних поглядів, політичних переконань і культурних особливостей.

Придбати домен XYZ можуть усі охочі. Використовувати ім’я можна для ресурсів абсолютно будь-якої тематики. Окремо відзначимо, що реєстрація домену XYZ добре підійде для ресурсів, пов’язаних з інженерією. Уся справа в тому, що багато людей бачать у назві зазначення координатних осей X, Y та Z.

Реєстрація доменного імені XYZ підійде як для регіонального сайту, так і для міжнародного ресурсу.

Відгуки наших клієнтів, у яких уже є домен XYZ

Середній рейтинг

9.67 із 10

на основі 2979 відгуків клієнтів
HOSTiQ.ua
Олег

Пользуюсь услугами хостинга впервые. На данный момент полностью доволен качеством, никаких сбоев в работе сайта не наблюдалось. Также стоит отметить вежливую и оперативную …

Читати відгуки
Як вибрати доменне ім’я
Дослідіть ринок

Перш ніж реєструвати домен, проаналізуйте ситуацію на ринку. З’ясуйте, які доменні імена вже використовуються у сфері, що вас цікавить. За допомогою пошуковика знайдіть сайти конкурентів і перегляньте їх адреси.

Ваше завдання — вибрати доменне ім’я, не схоже на вже наявні. Якщо людина помилиться під час написання назви, а в конкурента зареєстровано схожий домен, то вона потрапить до нього, а це зовсім не вигідно. Крім того, якщо ви використовуєте назву, що нагадує про інший ресурс, то його власник може звинуватити вас у шахрайстві та спробі обманом забрати його клієнтів.

Враховуйте можливі помилки

Щоб потенційні клієнти легко запам’ятовували та швидко знаходили сайт, вибирайте просте доменне ім’я. Ідеально, якщо воно пишеться так само, як і вимовляється. Або зупиніться на такому слові, у написанні якого складно помилитися.

Припустімо, ви власник інтернет-магазину, що продає квіти. Вам сподобався домен bouquet. Це складна назва. Людина може шукати сайт як buket, bouket або buqet. У результаті вона не знайде інтернет-магазин і може потрапити до конкурентів. Ваше завдання — переконатися, що людина може правильно написати вибране ім’я.

Не використовуйте дефіс і числа

Люди не знають точно, чи потрібно писати дефіс у назві. Наприклад, словосполучення bavariamotors.xyz логічно розділити: bavaria-motors.xyz. Однак людина не знає, який варіант написання ви вибрали, а тому може помилитися.

Числа, як і дефіс, вводять людей у ступор. Вони не знають, писати їх цифрами чи прописом: 2 або dva. Наприклад, людина може шукати сайт напою як sevenup і 7up.

Зареєструйте додаткові домени

Коли сайт стає популярним, конкуренти реєструють схожі доменні імена, перенаправляючи до себе частину користувачів і потенційних клієнтів. Щоб уникнути цього, самостійно зареєструйте додаткові домени:

  • з помилками в написанні — feodal.xyz, fiodal.xyz і feadal.xyz;
  • схожі за вимовою — kolos.xyz і koloss.xyz;
  • з дефісами, якщо вони розділяють словосполучення — everyday.xyz і every-day.xyz;
  • в інших доменних зонах — phone.com, phone.net і phone.com.ua.

Готові зареєструвати домен XYZ?

Ні, ще почитаюТак, хочу придбати домен!
Клієнти вважають, що наш сервіс відмінний!
На провідних рейтингах нас оцінюють:
4.9
із
5

Реєстрація доменів XYZ: відповідаємо на ваші запитання

Скільки потрібно часу, щоб зареєструвати домен у зоні XYZ?

Реєстрація доменів XYZ зазвичай відбувається впродовж двох годин після оплати рахунка. Якщо ви хочете прискорити реєстрацію, напишіть у чат у будь-який час.

Що таке DNS?

DNS — це система доменних імен і сервіс для перетворення адрес. Вона співставляє символьний домен із його IP-адресою та дозволяє знайти сайт у мережі.

Чи зможу я розібратися з керуванням доменом?

Ми створили просту та зрозумілу панель керування доменом, у якій ви зможете швидко внести будь-які правки. Вона стає доступною відразу після реєстрації домену в зоні XYZ.

Що робити, якщо я не встиг вчасно продовжити домен у зоні XYZ?

Доменна зона XYZ продовжується за ціною реєстрації впродовж 30 днів після завершення терміну дії. Упродовж цих 30 днів ніхто не зможе перехопити ваше доменне ім’я.