Реєстрація домену TV


за $31,95 на рік
tv
  • реєструємо та продовжуємо домен за однією ціною
  • відповідаємо на запитання 24/7/365

Домен TV — це національний домен верхнього рівня, що належить Тувалу. Він:

міжнародний — реєстрація домену TV доступна жителям усіх країн;

підтримує IDN, зокрема дозволяє написати ім’я ресурсу кирилицею;

зрозумілий і легко запам’ятовується.

Готові зареєструвати домен TV? Уперед!
Вам подарунок!
За умови придбання або трансферу домену — 1 місяць віртуального хостингу в подарунок.
Отримати

А навіщо мені доменне ім’я TV?

Щоб користувачі знайшли сайт в Інтернеті, потрібен домен. Він перетворить IP-адресу, що важко запам’ятовується, у звичний для користувача буквенно-символьний вигляд. Домен TV став широко поширеним у якості адреси для телевізійних каналів і програм. І це не дивно, адже TV — це загальноприйняте скорочення від телебачення.

Разом із реєстрацією домену ми надаємо перелічене нижче.

Просте керування DNS

У нашої панелі керування простий і зрозумілий інтерфейс. Після реєстрації доменів у зоні TV ви зможете самостійно прописати використовувані неймсервери чи створити власні.

Круту підтримку

Наша підтримка працює 24 години на добу весь рік. Ми оперативно та ввічливо відповідаємо на ваші запитання й усуваємо проблеми, що виникають. А ще в нас є детальна база знань про роботу з доменами.

Надійний захист від крадіжки

Ми допомагаємо зареєструвати доменне ім’я TV без ризику крадіжки в майбутньому. Перенести його до іншого реєстратора можна лише після зняття блокування в особистій панелі керування. Ви контролюєте всі зміни.

Чому варто купити домен TV

Доменна зона TV існує з 1996 року. Право на розповсюдження адрес у ній викупили через два роки після заснування. Завдяки цьому сьогодні придбати домен TV може будь-яка зацікавлена особа, незалежно від країни проживання. Частина грошей за використання адреси як і раніше відходить Тувалу.

Реєстрація доменного імені TV підійде всім, хто пов’язаний із телебаченням. Це можуть бути компанії, що надають послуги кабельного, супутникового й онлайн-телебачення, і магазини, які продають спеціальне обладнання для його проведення. Також домен TV актуальний для стрім-каналів і сайтів, що транслюють телевізійні програми.

Відгуки наших клієнтів, у яких уже є домен TV

Середній рейтинг

9.67 із 10

на основі 3028 відгуків клієнтів
HOSTiQ.ua
Олександр

Про цю компанію (hostiq) я дізнався випадково, після того, як натрапив на рейтинг хостингів - цікаво, що дана компанія є в усіх топ 10 рейтингах. Зручна панель управління, швидкий …

Читати відгуки
Як вибрати доменне ім’я
Дослідіть ринок

Перш ніж реєструвати домен, проаналізуйте ситуацію на ринку. З’ясуйте, які доменні імена вже використовуються у сфері, що вас цікавить. За допомогою пошуковика знайдіть сайти конкурентів і перегляньте їх адреси.

Ваше завдання — вибрати доменне ім’я, не схоже на вже наявні. Якщо людина помилиться під час написання назви, а в конкурента зареєстровано схожий домен, то вона потрапить до нього, а це зовсім не вигідно. Крім того, якщо ви використовуєте назву, що нагадує про інший ресурс, то його власник може звинуватити вас у шахрайстві та спробі обманом забрати його клієнтів.

Враховуйте можливі помилки

Щоб потенційні клієнти легко запам’ятовували та швидко знаходили сайт, вибирайте просте доменне ім’я. Ідеально, якщо воно пишеться так само, як і вимовляється. Або зупиніться на такому слові, у написанні якого складно помилитися.

Припустімо, ви власник інтернет-магазину, що продає квіти. Вам сподобався домен bouquet. Це складна назва. Людина може шукати сайт як buket, bouket або buqet. У результаті вона не знайде інтернет-магазин і може потрапити до конкурентів. Ваше завдання — переконатися, що людина може правильно написати вибране ім’я.

Не використовуйте дефіс і числа

Люди не знають точно, чи потрібно писати дефіс у назві. Наприклад, словосполучення bavariamotors.tv логічно розділити: bavaria-motors.tv. Однак людина не знає, який варіант написання ви вибрали, а тому може помилитися.

Числа, як і дефіс, вводять людей у ступор. Вони не знають, писати їх цифрами чи прописом: 2 або dva. Наприклад, людина може шукати сайт напою як sevenup і 7up.

Зареєструйте додаткові домени

Коли сайт стає популярним, конкуренти реєструють схожі доменні імена, перенаправляючи до себе частину користувачів і потенційних клієнтів. Щоб уникнути цього, самостійно зареєструйте додаткові домени:

  • з помилками в написанні — feodal.tv, fiodal.tv і feadal.tv;
  • схожі за вимовою — kolos.tv і koloss.tv;
  • з дефісами, якщо вони розділяють словосполучення — everyday.tv і every-day.tv;
  • в інших доменних зонах — phone.com, phone.net і phone.com.ua.

Готові зареєструвати домен TV?

Ні, ще почитаюТак, хочу придбати домен!
Клієнти вважають, що наш сервіс відмінний!
На провідних рейтингах нас оцінюють:
4.9
із
5

Реєстрація доменів TV: відповідаємо на ваші запитання

Скільки потрібно часу, щоб зареєструвати домен у зоні TV?

Реєстрація доменів TV зазвичай відбувається впродовж двох годин після оплати рахунка. Якщо ви хочете прискорити реєстрацію, напишіть у чат у будь-який час.

Що таке DNS?

DNS — це система доменних імен і сервіс для перетворення адрес. Вона співставляє символьний домен із його IP-адресою та дозволяє знайти сайт у мережі.

Чи зможу я розібратися з керуванням доменом?

Ми створили просту та зрозумілу панель керування доменом, у якій ви зможете швидко внести будь-які правки. Вона стає доступною відразу після реєстрації домену в зоні TV.

Що робити, якщо я не встиг вчасно продовжити домен у зоні TV?

Доменна зона TV продовжується за ціною реєстрації впродовж 30 днів після завершення терміну дії. Упродовж цих 30 днів ніхто не зможе перехопити ваше доменне ім’я.