Під час реєстрації або трансферу домену ви можете отримати 1 місяць хостингу з конструктором у подарунок. Для цього на формі замовлення поставте галочку навпроти опції подарунку.
А навіщо мені доменне імя NGO?
Щоб користувачі знайшли сайт в Інтернеті, потрібен домен. Він перетворить IP-адресу, що важко запамятовується, у звичний для користувача буквенно-символьний вигляд. Доменна зона NGO створена спеціально для неурядових організацій. Придбати домен NGO можуть лише організації, які довели свій благодійний статус.
Разом із реєстрацією домену ми надаємо перелічене нижче.
У нашої панелі керування простий і зрозумілий інтерфейс. Після реєстрації доменів у зоні NGO ви зможете самостійно прописати використовувані неймсервери чи створити власні.
Наша підтримка працює 24 години на добу весь рік. Ми оперативно та ввічливо відповідаємо на ваші запитання й усуваємо проблеми, що виникають. А ще в нас є детальна база знань про роботу з доменами.
Ми допомагаємо зареєструвати доменне імя NGO без ризику крадіжки в майбутньому. Перенести його до іншого реєстратора можна лише після зняття блокування в особистій панелі керування. Ви контролюєте всі зміни.
Чому варто купити домен NGO
Реєстрація домену NGO підійде неурядовим організаціям, які працюють в англомовних і словяномовних країнах. Домен має просте та зрозуміле імя, що підкреслює тематику сайту й тому сприяє приверненню уваги цільової аудиторії.
Під час реєстрації доменного імені NGO ви отримаєте можливість зареєструвати таку ж назву сайту в зоні ONG, зручній для роботи в романомовних країнах — Франції, Іспанії, Португалії та Румунії.
Щоб придбати домен, потрібно довести, що організація дійсно є неурядовою. Для цього потрібно подати інформацію про її діяльність у Реєстр Громадських інтересів чи Public Interest Registry. Як підтверджувальні документи можна використовувати свідоцтво про реєстрацію, податкову звітність чи корпоративні документи.
Коммуникация построена на высшем уровне. Очень довольна работой тех. поддержки провайдера. Хотя сайт находится еще на стадии разработки, я очень довольна тем, как сотрудники …
Відгуки наших клієнтів, у яких уже є домен NGO
Перш ніж реєструвати домен, проаналізуйте ситуацію на ринку. Зясуйте, які доменні імена вже використовуються у сфері, що вас цікавить. За допомогою пошуковика знайдіть сайти конкурентів і перегляньте їх адреси.
Ваше завдання — вибрати доменне імя, не схоже на вже наявні. Якщо людина помилиться під час написання назви, а в конкурента зареєстровано схожий домен, то вона потрапить до нього, а це зовсім не вигідно. Крім того, якщо ви використовуєте назву, що нагадує про інший ресурс, то його власник може звинуватити вас у шахрайстві та спробі обманом забрати його клієнтів.
Щоб потенційні клієнти легко запамятовували та швидко знаходили сайт, вибирайте просте доменне імя. Ідеально, якщо воно пишеться так само, як і вимовляється. Або зупиніться на такому слові, у написанні якого складно помилитися.
Припустімо, ви власник інтернет-магазину, що продає квіти. Вам сподобався домен bouquet. Це складна назва. Людина може шукати сайт як buket, bouket або buqet. У результаті вона не знайде інтернет-магазин і може потрапити до конкурентів. Ваше завдання — переконатися, що людина може правильно написати вибране імя.
Люди не знають точно, чи потрібно писати дефіс у назві. Наприклад, словосполучення bavariamotors.ngo логічно розділити: bavaria-motors.ngo. Однак людина не знає, який варіант написання ви вибрали, а тому може помилитися.
Числа, як і дефіс, вводять людей у ступор. Вони не знають, писати їх цифрами чи прописом: 2 або dva. Наприклад, людина може шукати сайт напою як sevenup і 7up.
Коли сайт стає популярним, конкуренти реєструють схожі доменні імена, перенаправляючи до себе частину користувачів і потенційних клієнтів. Щоб уникнути цього, самостійно зареєструйте додаткові домени:
- з помилками в написанні — feodal.ngo, fiodal.ngo і feadal.ngo;
- схожі за вимовою — kolos.ngo і koloss.ngo;
- з дефісами, якщо вони розділяють словосполучення — everyday.ngo і every-day.ngo;
- в інших доменних зонах — phone.com, phone.net і phone.com.ua.
Реєстрація доменів NGO: відповідаємо на ваші запитання
Реєстрація доменів NGO зазвичай відбувається впродовж двох годин після оплати рахунка. Якщо ви хочете прискорити реєстрацію, напишіть у чат у будь-який час.
DNS — це система доменних імен і сервіс для перетворення адрес. Вона співставляє символьний домен із його IP-адресою та дозволяє знайти сайт у мережі.
Ми створили просту та зрозумілу панель керування доменом, у якій ви зможете швидко внести будь-які правки. Вона стає доступною відразу після реєстрації домену в зоні NGO.
Доменна зона NGO продовжується за ціною реєстрації впродовж 30 днів після завершення терміну дії. Упродовж цих 30 днів ніхто не зможе перехопити ваше доменне імя.