Реєстрація домену GAL


за $50,95 на рік
gal
  • продовження за $48,45 на рік
  • відповідаємо на запитання 24/7/365

Домен GAL — це загальний домен верхнього рівня. Він:

етнічний і створений спеціально для галісійського народу;

міжнародний і дозволяє працювати в будь-якій країні світу;

надійний, і його можуть придбати лише члени галісійської спільноти.

Готові зареєструвати домен GAL? Уперед!
Вам подарунок!
Вирішивши купити доменне ім’я GAL, ви отримаєте 1 місяць хостингу безкоштовно.
Отримати

А навіщо мені доменне ім’я GAL?

Щоб користувачі знайшли сайт в Інтернеті, потрібен домен. Він перетворить IP-адресу, що важко запам’ятовується, у звичний для користувача буквенно-символьний вигляд. Реєстрація домену GAL підійде для тих, хто у своїй роботі орієнтується на галісійців. Домен дозволяє працювати як на території Галісії, так і в інших країнах, у яких проживають галісійці.

Разом із реєстрацією домену ми надаємо перелічене нижче.

Просте керування DNS

У нашої панелі керування простий і зрозумілий інтерфейс. Після реєстрації доменів у зоні GAL ви зможете самостійно прописати використовувані неймсервери чи створити власні.

Круту підтримку

Наша підтримка працює 24 години на добу весь рік. Ми оперативно та ввічливо відповідаємо на ваші запитання й усуваємо проблеми, що виникають. А ще в нас є детальна база знань про роботу з доменами.

Надійний захист від крадіжки

Ми допомагаємо зареєструвати доменне ім’я GAL без ризику крадіжки в майбутньому. Перенести його до іншого реєстратора можна лише після зняття блокування в особистій панелі керування. Ви контролюєте всі зміни.

Чому варто купити домен GAL

Доменна зона GAL створена для розвитку культурної та мовної спільноти в Галісії. Її місія полягає в стимулюванні інтересу до галісійської культури та мови галего, а також у зміцненні соціальних і економічних зв’язків усередині галісійської спільноти.

Реєстрація доменного імені GAL підійде будь-яким комерційним і соціальним проектам, які йдуть на благо галісійській спільноті.

Передбачається, що сайти в зоні GAL будуть галісійською мовою, однак придбати домен GAL можна й для проектів іншими мовами, якщо вони вигідні для галісійської спільноти. Реєстратор у будь-який момент може перевірити, чи відповідає діяльність реєстранта цим вимогам.

Відгуки наших клієнтів, у яких уже є домен GAL

HOSTiQ.ua | Середній рейтинг 9.66 із 10 на основі 1515 відгуків клієнтів

Олег
http://martina.com.ua

Хороший хостінг. Чудова технічна підтримка і оперативне реагування на будь-які звернення в будь-який час.
Окремо хочу виділити підтримку в чаті - супер. Підтримуйте надалі такий рівень

Усі відгуки
Як вибрати доменне ім’я
Дослідіть ринок

Перш ніж реєструвати домен, проаналізуйте ситуацію на ринку. З’ясуйте, які доменні імена вже використовуються у сфері, що вас цікавить. За допомогою пошуковика знайдіть сайти конкурентів і перегляньте їх адреси.

Ваше завдання — вибрати доменне ім’я, не схоже на вже наявні. Якщо людина помилиться під час написання назви, а в конкурента зареєстровано схожий домен, то вона потрапить до нього, а це зовсім не вигідно. Крім того, якщо ви використовуєте назву, що нагадує про інший ресурс, то його власник може звинуватити вас у шахрайстві та спробі обманом забрати його клієнтів.

Враховуйте можливі помилки

Щоб потенційні клієнти легко запам’ятовували та швидко знаходили сайт, вибирайте просте доменне ім’я. Ідеально, якщо воно пишеться так само, як і вимовляється. Або зупиніться на такому слові, у написанні якого складно помилитися.

Припустімо, ви власник інтернет-магазину, що продає квіти. Вам сподобався домен bouquet. Це складна назва. Людина може шукати сайт як buket, bouket або buqet. У результаті вона не знайде інтернет-магазин і може потрапити до конкурентів. Ваше завдання — переконатися, що людина може правильно написати вибране ім’я.

Не використовуйте дефіс і числа

Люди не знають точно, чи потрібно писати дефіс у назві. Наприклад, словосполучення bavariamotors.gal логічно розділити: bavaria-motors.gal. Однак людина не знає, який варіант написання ви вибрали, а тому може помилитися.

Числа, як і дефіс, вводять людей у ступор. Вони не знають, писати їх цифрами чи прописом: 2 або dva. Наприклад, людина може шукати сайт напою як sevenup і 7up.

Зареєструйте додаткові домени

Коли сайт стає популярним, конкуренти реєструють схожі доменні імена, перенаправляючи до себе частину користувачів і потенційних клієнтів. Щоб уникнути цього, самостійно зареєструйте додаткові домени:

  • з помилками в написанні — feodal.gal, fiodal.gal і feadal.gal;
  • схожі за вимовою — kolos.gal і koloss.gal;
  • з дефісами, якщо вони розділяють словосполучення — everyday.gal і every-day.gal;
  • в інших доменних зонах — phone.com, phone.net і phone.com.ua.

Готові зареєструвати домен GAL?


Клієнти вважають, що реєстрація домену в зоні GAL у HOSTiQ просто супер!

На провідних рейтингах нас оцінюють на 4.9 із 5

Реєстрація доменів GAL: відповідаємо на ваші запитання

Скільки потрібно часу, щоб зареєструвати домен у зоні GAL?

Реєстрація доменів GAL зазвичай відбувається впродовж двох годин після оплати рахунка. Якщо ви хочете прискорити реєстрацію, напишіть у чат у будь-який час.

Що таке DNS?

DNS — це система доменних імен і сервіс для перетворення адрес. Вона співставляє символьний домен із його IP-адресою та дозволяє знайти сайт у мережі.

Чи зможу я розібратися з керуванням доменом?

Ми створили просту та зрозумілу панель керування доменом, у якій ви зможете швидко внести будь-які правки. Вона стає доступною відразу після реєстрації домену в зоні GAL.

Що робити, якщо я не встиг вчасно продовжити домен у зоні GAL?

Доменна зона GAL продовжується за ціною реєстрації впродовж 30 днів після завершення терміну дії. Упродовж цих 30 днів ніхто не зможе перехопити ваше доменне ім’я.

Не хочете реєструвати домен у зоні GAL? У нас є домени ще в 1211 зонах

Кожній зоні — своя сторінка: .FRL, .EUS, .BZH