Реєстрація домену GUIDE


за $26,95 на рік
guide
 • реєструємо та продовжуємо домен за однією ціною
 • відповідаємо на запитання 24/7/365

Домен GUIDE — це загальний домен верхнього рівня. Він:

тематичний і вказує на зв’язок сайту з путівниками й інструкціями;

негеографічний і дозволяє працювати в будь-якій державі;

доступний і не має обмежень щодо реєстрації.

Готові зареєструвати домен GUIDE? Уперед!
Вам подарунок!
Вирішивши купити доменне ім’я GUIDE, ви отримаєте 1 місяць хостингу безкоштовно.
Отримати

А навіщо мені доменне ім’я GUIDE?

Щоб користувачі знайшли сайт в Інтернеті, потрібен домен. Він перетворить IP-адресу, що важко запам’ятовується, у звичний для користувача буквенно-символьний вигляд. Доменна зона GUIDE створена для сайтів, які готові дещо полегшити життя звичайній людині. Наприклад, якщо ви пропонуєте користувачеві збірник з інструкціями з експлуатації побутової техніки чи програму телепередач, то реєстрація домену GUIDE — найкращий вибір.

Разом із реєстрацією домену ми надаємо перелічене нижче.

Просте керування DNS

У нашої панелі керування простий і зрозумілий інтерфейс. Після реєстрації доменів у зоні GUIDE ви зможете самостійно прописати використовувані неймсервери чи створити власні.

Круту підтримку

Наша підтримка працює 24 години на добу весь рік. Ми оперативно та ввічливо відповідаємо на ваші запитання й усуваємо проблеми, що виникають. А ще в нас є детальна база знань про роботу з доменами.

Надійний захист від крадіжки

Ми допомагаємо зареєструвати доменне ім’я GUIDE без ризику крадіжки в майбутньому. Перенести його до іншого реєстратора можна лише після зняття блокування в особистій панелі керування. Ви контролюєте всі зміни.

Чому варто купити домен GUIDE

Реєстрація доменного імені GUIDE підійде тим, хто пропонує людям корисну та коротко викладену інформацію в будь-якій сфері. Це можуть бути:

 • інструкції з використання фотоапарата, мікрохвильової печі чи будь-якої іншої техніки;
 • списки шкідливих добавок у продуктах;
 • інструкції з виживання в екстремальних умовах;
 • списки банкоматів у певному районі чи місті;
 • путівники по визначних місцях якогось міста чи країни;
 • списки вегетаріанських кафе та ресторанів тощо.

Якщо ви готові побути гідом для інших і поділитися з ними структурованими знаннями, вам точно варто придбати домен GUIDE. Для цього не потрібні жодні документи, достатньо залишити свої контакти.

Домен підходить для роботи у всьому світі й дає можливість написати назву сайту, використовуючи не лише латиницю, але й інші алфавіти.

Відгуки наших клієнтів, у яких уже є домен GUIDE

HOSTiQ.ua | Середній рейтинг 9.67 із 10 на основі 1610 відгуків клієнтів

Павел
http://pavelkrikun.com

Пользуюсь вашим хостингом с удовольствием.
Все работает отлично, установил вордпресс и поставил тему на сайт.
Пока не имею возможности наполнять сайт контентом, …

Усі відгуки
Як вибрати доменне ім’я
Дослідіть ринок

Перш ніж реєструвати домен, проаналізуйте ситуацію на ринку. З’ясуйте, які доменні імена вже використовуються у сфері, що вас цікавить. За допомогою пошуковика знайдіть сайти конкурентів і перегляньте їх адреси.

Ваше завдання — вибрати доменне ім’я, не схоже на вже наявні. Якщо людина помилиться під час написання назви, а в конкурента зареєстровано схожий домен, то вона потрапить до нього, а це зовсім не вигідно. Крім того, якщо ви використовуєте назву, що нагадує про інший ресурс, то його власник може звинуватити вас у шахрайстві та спробі обманом забрати його клієнтів.

Враховуйте можливі помилки

Щоб потенційні клієнти легко запам’ятовували та швидко знаходили сайт, вибирайте просте доменне ім’я. Ідеально, якщо воно пишеться так само, як і вимовляється. Або зупиніться на такому слові, у написанні якого складно помилитися.

Припустімо, ви власник інтернет-магазину, що продає квіти. Вам сподобався домен bouquet. Це складна назва. Людина може шукати сайт як buket, bouket або buqet. У результаті вона не знайде інтернет-магазин і може потрапити до конкурентів. Ваше завдання — переконатися, що людина може правильно написати вибране ім’я.

Не використовуйте дефіс і числа

Люди не знають точно, чи потрібно писати дефіс у назві. Наприклад, словосполучення bavariamotors.guide логічно розділити: bavaria-motors.guide. Однак людина не знає, який варіант написання ви вибрали, а тому може помилитися.

Числа, як і дефіс, вводять людей у ступор. Вони не знають, писати їх цифрами чи прописом: 2 або dva. Наприклад, людина може шукати сайт напою як sevenup і 7up.

Зареєструйте додаткові домени

Коли сайт стає популярним, конкуренти реєструють схожі доменні імена, перенаправляючи до себе частину користувачів і потенційних клієнтів. Щоб уникнути цього, самостійно зареєструйте додаткові домени:

 • з помилками в написанні — feodal.guide, fiodal.guide і feadal.guide;
 • схожі за вимовою — kolos.guide і koloss.guide;
 • з дефісами, якщо вони розділяють словосполучення — everyday.guide і every-day.guide;
 • в інших доменних зонах — phone.com, phone.net і phone.com.ua.

Готові зареєструвати домен GUIDE?


Клієнти вважають, що реєстрація домену в зоні GUIDE у HOSTiQ просто супер!

На провідних рейтингах нас оцінюють на 4.9 із 5

Реєстрація доменів GUIDE: відповідаємо на ваші запитання

Скільки потрібно часу, щоб зареєструвати домен у зоні GUIDE?

Реєстрація доменів GUIDE зазвичай відбувається впродовж двох годин після оплати рахунка. Якщо ви хочете прискорити реєстрацію, напишіть у чат у будь-який час.

Що таке DNS?

DNS — це система доменних імен і сервіс для перетворення адрес. Вона співставляє символьний домен із його IP-адресою та дозволяє знайти сайт у мережі.

Чи зможу я розібратися з керуванням доменом?

Ми створили просту та зрозумілу панель керування доменом, у якій ви зможете швидко внести будь-які правки. Вона стає доступною відразу після реєстрації домену в зоні GUIDE.

Що робити, якщо я не встиг вчасно продовжити домен у зоні GUIDE?

Доменна зона GUIDE продовжується за ціною реєстрації впродовж 30 днів після завершення терміну дії. Упродовж цих 30 днів ніхто не зможе перехопити ваше доменне ім’я.

Не хочете реєструвати домен у зоні GUIDE? У нас є домени ще в 1215 зонах

Кожній зоні — своя сторінка: .GOLF, .FITNESS, .FISHING