Реєстрація домену INDUSTRIES


за $26,95 на рік
industries
  • реєструємо та продовжуємо домен за однією ціною
  • відповідаємо на запитання 24/7/365

Домен INDUSTRIES — це загальний домен верхнього рівня. Він:

загальнодоступний — придбати його можуть фізичні та юридичні особи без надання жодних документів;

багатомовний — завдяки підтримці IDN, назву сайту можна написати різними мовами світу.

Готові зареєструвати домен INDUSTRIES? Уперед!
www.
.industries
Знайти ім’я
Вам подарунок!
Вирішивши купити доменне ім’я INDUSTRIES, ви отримаєте 1 місяць хостингу безкоштовно.
Отримати

А навіщо мені доменне ім’я INDUSTRIES?

Щоб користувачі знайшли сайт в Інтернеті, потрібен домен. Він перетворить IP-адресу, що важко запам’ятовується, у звичний для користувача буквенно-символьний вигляд. Реєстрація домену INDUSTRIES підійде, насамперед, власникам різних підприємств і заводів. Придбати домен INDUSTRIES можуть жителі всіх країн без жодних обмежень.

Разом із реєстрацією домену ми надаємо перелічене нижче.

Просте керування DNS

У нашої панелі керування простий і зрозумілий інтерфейс. Після реєстрації доменів у зоні INDUSTRIES ви зможете самостійно прописати використовувані неймсервери чи створити власні.

Круту підтримку

Наша підтримка працює 24 години на добу весь рік. Ми оперативно та ввічливо відповідаємо на ваші запитання й усуваємо проблеми, що виникають. А ще в нас є детальна база знань про роботу з доменами.

Надійний захист від крадіжки

Ми допомагаємо зареєструвати доменне ім’я INDUSTRIES без ризику крадіжки в майбутньому. Перенести його до іншого реєстратора можна лише після зняття блокування в особистій панелі керування. Ви контролюєте всі зміни.

Чому варто купити домен INDUSTRIES

Доменна зона INDUSTRIES призначена для виробників різних товарів, технологічних компаній і великих галузевих організацій. Однак значення імені домену ширше, ніж просто «промисловість». Сьогодні існує індустрія моди, краси, туризму, розваг, кіно тощо. Усередині кожної з них можуть бути розміщені як виробничі підприємства (наприклад, завод із виготовлення косметологічних засобів чи швейний цех), так і місця, у яких людина може отримати бажану послугу (наприклад, СПА-салон чи бутик одягу).

Завдяки такому розмаїттю значень реєстрація доменного імені INDUSTRIES підходить людям, які зайняті у різноманітних сферах.

Щоб придбати домен, потрібно вказати свої контактні дані.

Відгуки наших клієнтів, у яких уже є домен INDUSTRIES

HOSTiQ.ua | Середній рейтинг 9.66 із 10 на основі 1515 відгуків клієнтів

Вадим
http://profitnessstyle.com

Сервис работает как часы, без сбоев и нареканий. Все сервера настроены корректно, все CMS работают как положено. Высокая скорость.

Усі відгуки
Як вибрати доменне ім’я
Дослідіть ринок

Перш ніж реєструвати домен, проаналізуйте ситуацію на ринку. З’ясуйте, які доменні імена вже використовуються у сфері, що вас цікавить. За допомогою пошуковика знайдіть сайти конкурентів і перегляньте їх адреси.

Ваше завдання — вибрати доменне ім’я, не схоже на вже наявні. Якщо людина помилиться під час написання назви, а в конкурента зареєстровано схожий домен, то вона потрапить до нього, а це зовсім не вигідно. Крім того, якщо ви використовуєте назву, що нагадує про інший ресурс, то його власник може звинуватити вас у шахрайстві та спробі обманом забрати його клієнтів.

Враховуйте можливі помилки

Щоб потенційні клієнти легко запам’ятовували та швидко знаходили сайт, вибирайте просте доменне ім’я. Ідеально, якщо воно пишеться так само, як і вимовляється. Або зупиніться на такому слові, у написанні якого складно помилитися.

Припустімо, ви власник інтернет-магазину, що продає квіти. Вам сподобався домен bouquet. Це складна назва. Людина може шукати сайт як buket, bouket або buqet. У результаті вона не знайде інтернет-магазин і може потрапити до конкурентів. Ваше завдання — переконатися, що людина може правильно написати вибране ім’я.

Не використовуйте дефіс і числа

Люди не знають точно, чи потрібно писати дефіс у назві. Наприклад, словосполучення bavariamotors.industries логічно розділити: bavaria-motors.industries. Однак людина не знає, який варіант написання ви вибрали, а тому може помилитися.

Числа, як і дефіс, вводять людей у ступор. Вони не знають, писати їх цифрами чи прописом: 2 або dva. Наприклад, людина може шукати сайт напою як sevenup і 7up.

Зареєструйте додаткові домени

Коли сайт стає популярним, конкуренти реєструють схожі доменні імена, перенаправляючи до себе частину користувачів і потенційних клієнтів. Щоб уникнути цього, самостійно зареєструйте додаткові домени:

  • з помилками в написанні — feodal.industries, fiodal.industries і feadal.industries;
  • схожі за вимовою — kolos.industries і koloss.industries;
  • з дефісами, якщо вони розділяють словосполучення — everyday.industries і every-day.industries;
  • в інших доменних зонах — phone.com, phone.net і phone.com.ua.

Готові зареєструвати домен INDUSTRIES?


Клієнти вважають, що реєстрація домену в зоні INDUSTRIES у HOSTiQ просто супер!

На провідних рейтингах нас оцінюють на 4.9 із 5

Реєстрація доменів INDUSTRIES: відповідаємо на ваші запитання

Скільки потрібно часу, щоб зареєструвати домен у зоні INDUSTRIES?

Реєстрація доменів INDUSTRIES зазвичай відбувається впродовж двох годин після оплати рахунка. Якщо ви хочете прискорити реєстрацію, напишіть у чат у будь-який час.

Що таке DNS?

DNS — це система доменних імен і сервіс для перетворення адрес. Вона співставляє символьний домен із його IP-адресою та дозволяє знайти сайт у мережі.

Чи зможу я розібратися з керуванням доменом?

Ми створили просту та зрозумілу панель керування доменом, у якій ви зможете швидко внести будь-які правки. Вона стає доступною відразу після реєстрації домену в зоні INDUSTRIES.

Що робити, якщо я не встиг вчасно продовжити домен у зоні INDUSTRIES?

Доменна зона INDUSTRIES продовжується за ціною реєстрації впродовж 30 днів після завершення терміну дії. Упродовж цих 30 днів ніхто не зможе перехопити ваше доменне ім’я.

Не хочете реєструвати домен у зоні INDUSTRIES? У нас є домени ще в 1211 зонах

Кожній зоні — своя сторінка: .SYSTEMS, .SUPPORT, .LIMITED