Реєстрація домену FLORIST


за $28,45 на рік
florist
 • реєструємо та продовжуємо домен за однією ціною
 • відповідаємо на запитання 24/7/365

Домен FLORIST — це загальний домен верхнього рівня. Він:

тематичний — призначений для людей, які працюють із рослинами;

міжнародний — дозволяє орієнтуватися на аудиторію будь-якої країни світу;

доступний — не має обмежень щодо реєстрації.

Готові зареєструвати домен FLORIST? Уперед!
www.
.florist
Знайти ім’я
Вам подарунок!
Вирішивши купити доменне ім’я FLORIST, ви отримаєте 1 місяць хостингу безкоштовно.
Отримати

А навіщо мені доменне ім’я FLORIST?

Щоб користувачі знайшли сайт в Інтернеті, потрібен домен. Він перетворить IP-адресу, що важко запам’ятовується, у звичний для користувача буквенно-символьний вигляд. Домен FLORIST призначений для тих, чия діяльність пов’язана з квітами. Його можуть використовувати люди, які працюють зі зрізаними квітами, і спеціалісти з рослин у горщиках. Придбати домен FLORIST можуть фізичні особи та власники компаній без жодних обмежень.

Разом із реєстрацією домену ми надаємо перелічене нижче.

Просте керування DNS

У нашої панелі керування простий і зрозумілий інтерфейс. Після реєстрації доменів у зоні FLORIST ви зможете самостійно прописати використовувані неймсервери чи створити власні.

Круту підтримку

Наша підтримка працює 24 години на добу весь рік. Ми оперативно та ввічливо відповідаємо на ваші запитання й усуваємо проблеми, що виникають. А ще в нас є детальна база знань про роботу з доменами.

Надійний захист від крадіжки

Ми допомагаємо зареєструвати доменне ім’я FLORIST без ризику крадіжки в майбутньому. Перенести його до іншого реєстратора можна лише після зняття блокування в особистій панелі керування. Ви контролюєте всі зміни.

Чому варто купити домен FLORIST

Реєстрація домену FLORIST актуальна для:

 • флористів;
 • садівників;
 • власників квіткових онлайн- і офлайн-магазинів;
 • ландшафтних дизайнерів;
 • блогерів, які пишуть про квіти;
 • компаній, які займаються доставкою букетів.

Доменна зона FLORIST допомагає у формуванні аудиторії завдяки простому та зрозумілому імені, яке підкреслює сферу ваших професійних інтересів.

Реєстрація доменного імені FLORIST не вимагає надання будь-яких документів і доступна жителям усіх країн світу.

Відгуки наших клієнтів, у яких уже є домен FLORIST

HOSTiQ.ua | Середній рейтинг 9.67 із 10 на основі 1709 відгуків клієнтів

Євген
http://e-konyvek.com

Чудовий хостинг. Особливо радує нормальна нова С-панель і швидкість завантаження файлів. Сподіваюсь, що і надалі все буде так само чудово.

Читати відгуки
Як вибрати доменне ім’я
Дослідіть ринок

Перш ніж реєструвати домен, проаналізуйте ситуацію на ринку. З’ясуйте, які доменні імена вже використовуються у сфері, що вас цікавить. За допомогою пошуковика знайдіть сайти конкурентів і перегляньте їх адреси.

Ваше завдання — вибрати доменне ім’я, не схоже на вже наявні. Якщо людина помилиться під час написання назви, а в конкурента зареєстровано схожий домен, то вона потрапить до нього, а це зовсім не вигідно. Крім того, якщо ви використовуєте назву, що нагадує про інший ресурс, то його власник може звинуватити вас у шахрайстві та спробі обманом забрати його клієнтів.

Враховуйте можливі помилки

Щоб потенційні клієнти легко запам’ятовували та швидко знаходили сайт, вибирайте просте доменне ім’я. Ідеально, якщо воно пишеться так само, як і вимовляється. Або зупиніться на такому слові, у написанні якого складно помилитися.

Припустімо, ви власник інтернет-магазину, що продає квіти. Вам сподобався домен bouquet. Це складна назва. Людина може шукати сайт як buket, bouket або buqet. У результаті вона не знайде інтернет-магазин і може потрапити до конкурентів. Ваше завдання — переконатися, що людина може правильно написати вибране ім’я.

Не використовуйте дефіс і числа

Люди не знають точно, чи потрібно писати дефіс у назві. Наприклад, словосполучення bavariamotors.florist логічно розділити: bavaria-motors.florist. Однак людина не знає, який варіант написання ви вибрали, а тому може помилитися.

Числа, як і дефіс, вводять людей у ступор. Вони не знають, писати їх цифрами чи прописом: 2 або dva. Наприклад, людина може шукати сайт напою як sevenup і 7up.

Зареєструйте додаткові домени

Коли сайт стає популярним, конкуренти реєструють схожі доменні імена, перенаправляючи до себе частину користувачів і потенційних клієнтів. Щоб уникнути цього, самостійно зареєструйте додаткові домени:

 • з помилками в написанні — feodal.florist, fiodal.florist і feadal.florist;
 • схожі за вимовою — kolos.florist і koloss.florist;
 • з дефісами, якщо вони розділяють словосполучення — everyday.florist і every-day.florist;
 • в інших доменних зонах — phone.com, phone.net і phone.com.ua.

Готові зареєструвати домен FLORIST?


Клієнти вважають, що реєстрація домену в зоні FLORIST у HOSTiQ просто супер!

На провідних рейтингах нас оцінюють на 4.9 із 5

Реєстрація доменів FLORIST: відповідаємо на ваші запитання

Скільки потрібно часу, щоб зареєструвати домен у зоні FLORIST?

Реєстрація доменів FLORIST зазвичай відбувається впродовж двох годин після оплати рахунка. Якщо ви хочете прискорити реєстрацію, напишіть у чат у будь-який час.

Що таке DNS?

DNS — це система доменних імен і сервіс для перетворення адрес. Вона співставляє символьний домен із його IP-адресою та дозволяє знайти сайт у мережі.

Чи зможу я розібратися з керуванням доменом?

Ми створили просту та зрозумілу панель керування доменом, у якій ви зможете швидко внести будь-які правки. Вона стає доступною відразу після реєстрації домену в зоні FLORIST.

Що робити, якщо я не встиг вчасно продовжити домен у зоні FLORIST?

Доменна зона FLORIST продовжується за ціною реєстрації впродовж 30 днів після завершення терміну дії. Упродовж цих 30 днів ніхто не зможе перехопити ваше доменне ім’я.

Не хочете реєструвати домен у зоні FLORIST? У нас є домени ще в 1211 зонах

Кожній зоні — своя сторінка: .GLOBAL, .INSURANCE, .RECIPES