Реєстрація домену CAMERA


за $39,95 на рік
camera
  • реєструємо та продовжуємо домен за однією ціною
  • відповідаємо на запитання 24/7/365

Домен CAMERA — це загальний домен верхнього рівня. Він:

тематичний і підкреслює зв’язок сайту з фото- та відеозйомкою;

міжнародний і підходить для роботи у всьому світі;

доступний, і його можуть придбати всі охочі без обмежень.

Готові зареєструвати домен CAMERA? Уперед!
www.
.camera
Знайти ім’я
Вам подарунок!
Вирішивши купити доменне ім’я CAMERA, ви отримаєте 1 місяць хостингу безкоштовно.
Отримати

А навіщо мені доменне ім’я CAMERA?

Щоб користувачі знайшли сайт в Інтернеті, потрібен домен. Він перетворить IP-адресу, що важко запам’ятовується, у звичний для користувача буквенно-символьний вигляд. Доменна зона CAMERA створена для тих, чия діяльність пов’язана з фотографією чи відеозйомкою. Реєстрація домену CAMERA також підійде виробникам фото- та відеотехніки.

Разом із реєстрацією домену ми надаємо перелічене нижче.

Просте керування DNS

У нашої панелі керування простий і зрозумілий інтерфейс. Після реєстрації доменів у зоні CAMERA ви зможете самостійно прописати використовувані неймсервери чи створити власні.

Круту підтримку

Наша підтримка працює 24 години на добу весь рік. Ми оперативно та ввічливо відповідаємо на ваші запитання й усуваємо проблеми, що виникають. А ще в нас є детальна база знань про роботу з доменами.

Надійний захист від крадіжки

Ми допомагаємо зареєструвати доменне ім’я CAMERA без ризику крадіжки в майбутньому. Перенести його до іншого реєстратора можна лише після зняття блокування в особистій панелі керування. Ви контролюєте всі зміни.

Чому варто купити домен CAMERA

Не фотографує сьогодні лише ледачий. Завдяки смартфонам тепер кожнен легко може долучитися до цього мистецтва. А ділитися своєю творчістю можна на спеціалізованих сайтах. Реєстрація доменного імені CAMERA чудово підійде для цих цілей.

У зоні можуть розмістити свій сайт:

  • професійні фотографи й аматори;
  • викладачі фотографії й організатори тематичних майстер-класів;
  • люди, які знімають короткі смішні ролики (вайни) чи займаються відеорепортажами;
  • блогери, які пишуть про фотографію чи використання графічних редакторів.

Придбати домен CAMERA варто також виробникам фототехніки та власникам магазинів з її продажу. Зрозуміле ім’я без проблем приверне увагу цільової аудиторії.

Радимо також додатково придбати схожий за тематикою й написанням домен CAM. Так ви збільшите власну присутність в Інтернеті та захистите свій бренд від використання конкурентами.

Відгуки наших клієнтів, у яких уже є домен CAMERA

HOSTiQ.ua | Середній рейтинг 9.67 із 10 на основі 1646 відгуків клієнтів

Артем
http://agios.info

Это самый лучший хостинг который я только знаю, а знаю не мало!
Хорошая партнерка, привёл не много не и не мало клиентов и всё они остались довольные ну и я тем более, …

Усі відгуки
Як вибрати доменне ім’я
Дослідіть ринок

Перш ніж реєструвати домен, проаналізуйте ситуацію на ринку. З’ясуйте, які доменні імена вже використовуються у сфері, що вас цікавить. За допомогою пошуковика знайдіть сайти конкурентів і перегляньте їх адреси.

Ваше завдання — вибрати доменне ім’я, не схоже на вже наявні. Якщо людина помилиться під час написання назви, а в конкурента зареєстровано схожий домен, то вона потрапить до нього, а це зовсім не вигідно. Крім того, якщо ви використовуєте назву, що нагадує про інший ресурс, то його власник може звинуватити вас у шахрайстві та спробі обманом забрати його клієнтів.

Враховуйте можливі помилки

Щоб потенційні клієнти легко запам’ятовували та швидко знаходили сайт, вибирайте просте доменне ім’я. Ідеально, якщо воно пишеться так само, як і вимовляється. Або зупиніться на такому слові, у написанні якого складно помилитися.

Припустімо, ви власник інтернет-магазину, що продає квіти. Вам сподобався домен bouquet. Це складна назва. Людина може шукати сайт як buket, bouket або buqet. У результаті вона не знайде інтернет-магазин і може потрапити до конкурентів. Ваше завдання — переконатися, що людина може правильно написати вибране ім’я.

Не використовуйте дефіс і числа

Люди не знають точно, чи потрібно писати дефіс у назві. Наприклад, словосполучення bavariamotors.camera логічно розділити: bavaria-motors.camera. Однак людина не знає, який варіант написання ви вибрали, а тому може помилитися.

Числа, як і дефіс, вводять людей у ступор. Вони не знають, писати їх цифрами чи прописом: 2 або dva. Наприклад, людина може шукати сайт напою як sevenup і 7up.

Зареєструйте додаткові домени

Коли сайт стає популярним, конкуренти реєструють схожі доменні імена, перенаправляючи до себе частину користувачів і потенційних клієнтів. Щоб уникнути цього, самостійно зареєструйте додаткові домени:

  • з помилками в написанні — feodal.camera, fiodal.camera і feadal.camera;
  • схожі за вимовою — kolos.camera і koloss.camera;
  • з дефісами, якщо вони розділяють словосполучення — everyday.camera і every-day.camera;
  • в інших доменних зонах — phone.com, phone.net і phone.com.ua.

Готові зареєструвати домен CAMERA?


Клієнти вважають, що реєстрація домену в зоні CAMERA у HOSTiQ просто супер!

На провідних рейтингах нас оцінюють на 4.9 із 5

Реєстрація доменів CAMERA: відповідаємо на ваші запитання

Скільки потрібно часу, щоб зареєструвати домен у зоні CAMERA?

Реєстрація доменів CAMERA зазвичай відбувається впродовж двох годин після оплати рахунка. Якщо ви хочете прискорити реєстрацію, напишіть у чат у будь-який час.

Що таке DNS?

DNS — це система доменних імен і сервіс для перетворення адрес. Вона співставляє символьний домен із його IP-адресою та дозволяє знайти сайт у мережі.

Чи зможу я розібратися з керуванням доменом?

Ми створили просту та зрозумілу панель керування доменом, у якій ви зможете швидко внести будь-які правки. Вона стає доступною відразу після реєстрації домену в зоні CAMERA.

Що робити, якщо я не встиг вчасно продовжити домен у зоні CAMERA?

Доменна зона CAMERA продовжується за ціною реєстрації впродовж 30 днів після завершення терміну дії. Упродовж цих 30 днів ніхто не зможе перехопити ваше доменне ім’я.

Не хочете реєструвати домен у зоні CAMERA? У нас є домени ще в 1215 зонах

Кожній зоні — своя сторінка: .PICS, .EMAIL, .SOFTWARE