Реєстрація домену PICS


за $14,95 на рік
pics
 • реєструємо та продовжуємо домен за однією ціною
 • відповідаємо на запитання 24/7/365

Домен PICS — це загальний домен верхнього рівня. Він:

тематичний і підкреслює зв’язок сайту з графічними зображеннями;

міжнародний і підходить для роботи в будь-якій країні світу;

доступний і не має окремих вимог до реєстрації.

Готові зареєструвати домен PICS? Уперед!
Вам подарунок!
Вирішивши купити доменне ім’я PICS, ви отримаєте 1 місяць хостингу безкоштовно.
Отримати

А навіщо мені доменне ім’я PICS?

Щоб користувачі знайшли сайт в Інтернеті, потрібен домен. Він перетворить IP-адресу, що важко запам’ятовується, у звичний для користувача буквенно-символьний вигляд. Реєстрація домену PICS підійде будь-яким сайтам, пов’язаним із фотографіями та картинками. Придбати домен PICS можуть приватні особи й компанії всіх форм власності, просто вказавши свої контактні дані.

Разом із реєстрацією домену ми надаємо перелічене нижче.

Просте керування DNS

У нашої панелі керування простий і зрозумілий інтерфейс. Після реєстрації доменів у зоні PICS ви зможете самостійно прописати використовувані неймсервери чи створити власні.

Круту підтримку

Наша підтримка працює 24 години на добу весь рік. Ми оперативно та ввічливо відповідаємо на ваші запитання й усуваємо проблеми, що виникають. А ще в нас є детальна база знань про роботу з доменами.

Надійний захист від крадіжки

Ми допомагаємо зареєструвати доменне ім’я PICS без ризику крадіжки в майбутньому. Перенести його до іншого реєстратора можна лише після зняття блокування в особистій панелі керування. Ви контролюєте всі зміни.

Чому варто купити домен PICS

За попитом лідером сьогодні є саме візуальний контент, і доменна зона PICS створена саме для нього. Просте та зрозуміле ім’я підкреслює специфіку роботи вашого сайту та спрощує роботу з аудиторією.

Реєстрація доменного імені PICS підійде:

 • фотохудожникам;
 • графічним дизайнерам;
 • керівникам шкіл, що навчають фотографії чи дизайну;
 • організаторам майстер-класів із фотографії чи роботи з графічними редакторами;
 • власникам фотобанків;
 • блогерам, які пишуть про фотографії;
 • власникам розважальних сайтів, що спеціалізуються на візуальному контенті.

Якщо ваша діяльність пов’язана саме з мистецтвом фотографії, вам також підійдуть тематичні доменні зони PHOTO та PHOTOGRAPHY.

Відгуки наших клієнтів, у яких уже є домен PICS

HOSTiQ.ua | Середній рейтинг 9.67 із 10 на основі 1646 відгуків клієнтів

Герасименко Марьяна
http://profycopywriting.com

Понравилось - это даже не то слово. Сайт работает быстро. А техническая поддержка - моментально! Обращалась несколько раз по решению некоторых вопросов (это мой первый …

Усі відгуки
Як вибрати доменне ім’я
Дослідіть ринок

Перш ніж реєструвати домен, проаналізуйте ситуацію на ринку. З’ясуйте, які доменні імена вже використовуються у сфері, що вас цікавить. За допомогою пошуковика знайдіть сайти конкурентів і перегляньте їх адреси.

Ваше завдання — вибрати доменне ім’я, не схоже на вже наявні. Якщо людина помилиться під час написання назви, а в конкурента зареєстровано схожий домен, то вона потрапить до нього, а це зовсім не вигідно. Крім того, якщо ви використовуєте назву, що нагадує про інший ресурс, то його власник може звинуватити вас у шахрайстві та спробі обманом забрати його клієнтів.

Враховуйте можливі помилки

Щоб потенційні клієнти легко запам’ятовували та швидко знаходили сайт, вибирайте просте доменне ім’я. Ідеально, якщо воно пишеться так само, як і вимовляється. Або зупиніться на такому слові, у написанні якого складно помилитися.

Припустімо, ви власник інтернет-магазину, що продає квіти. Вам сподобався домен bouquet. Це складна назва. Людина може шукати сайт як buket, bouket або buqet. У результаті вона не знайде інтернет-магазин і може потрапити до конкурентів. Ваше завдання — переконатися, що людина може правильно написати вибране ім’я.

Не використовуйте дефіс і числа

Люди не знають точно, чи потрібно писати дефіс у назві. Наприклад, словосполучення bavariamotors.pics логічно розділити: bavaria-motors.pics. Однак людина не знає, який варіант написання ви вибрали, а тому може помилитися.

Числа, як і дефіс, вводять людей у ступор. Вони не знають, писати їх цифрами чи прописом: 2 або dva. Наприклад, людина може шукати сайт напою як sevenup і 7up.

Зареєструйте додаткові домени

Коли сайт стає популярним, конкуренти реєструють схожі доменні імена, перенаправляючи до себе частину користувачів і потенційних клієнтів. Щоб уникнути цього, самостійно зареєструйте додаткові домени:

 • з помилками в написанні — feodal.pics, fiodal.pics і feadal.pics;
 • схожі за вимовою — kolos.pics і koloss.pics;
 • з дефісами, якщо вони розділяють словосполучення — everyday.pics і every-day.pics;
 • в інших доменних зонах — phone.com, phone.net і phone.com.ua.

Готові зареєструвати домен PICS?


Клієнти вважають, що реєстрація домену в зоні PICS у HOSTiQ просто супер!

На провідних рейтингах нас оцінюють на 4.9 із 5

Реєстрація доменів PICS: відповідаємо на ваші запитання

Скільки потрібно часу, щоб зареєструвати домен у зоні PICS?

Реєстрація доменів PICS зазвичай відбувається впродовж двох годин після оплати рахунка. Якщо ви хочете прискорити реєстрацію, напишіть у чат у будь-який час.

Що таке DNS?

DNS — це система доменних імен і сервіс для перетворення адрес. Вона співставляє символьний домен із його IP-адресою та дозволяє знайти сайт у мережі.

Чи зможу я розібратися з керуванням доменом?

Ми створили просту та зрозумілу панель керування доменом, у якій ви зможете швидко внести будь-які правки. Вона стає доступною відразу після реєстрації домену в зоні PICS.

Що робити, якщо я не встиг вчасно продовжити домен у зоні PICS?

Доменна зона PICS продовжується за ціною реєстрації впродовж 30 днів після завершення терміну дії. Упродовж цих 30 днів ніхто не зможе перехопити ваше доменне ім’я.

Не хочете реєструвати домен у зоні PICS? У нас є домени ще в 1215 зонах

Кожній зоні — своя сторінка: .EMAIL, .SOFTWARE, .DOWNLOAD