Якщо ви давно хотіли зайнятися самонавчанням і спробувати запустити магазин в онлайні, зараз саме час розпочати. Зібрали для вас статті з нашого блогу та бази знань, які допоможуть зробити інтернет-магазин з нуля, а також просунути його в соцмережах та пошукових системах.
Підготовка
Перед тим, як почати робити інтернет-магазин, розповімо про основні нюанси. Ви оціните приблизний обсяг роботи та виберете відповідні інструменти — хостинг та домен.
Як створити та відкрити свій інтернет-магазин
Щоб магазин працював стабільно та цілодобово, а ви не втрачали клієнтів, вам знадобиться надійний хостинг 📌
Ми пропонуємо вам хостинг зі зручною панеллю керування, розумною службою підтримки, а головне — гарантованим аптаймом 99,9 %. Крім того, в тарифах віртуального хостинга є автовстановлювач движків і конструктор сайтів. Зможете зробити свій сайт швидше та легше 👌
Ми настільки впевнені в тому, що робимо, що даємо безплатний тест на цілих 30 днів! Якщо ж хочете купити одразу — гарантуємо повернути гроші за хостинг, якщо протягом 30 днів вам щось не сподобається 🔥
Створення магазину
Спочатку потрібно визначитися, які інструменти створення сайту використовувати. Розібралися за вас, які переваги та недоліки є у різних платформ.
Зробити магазин на конструкторі SitePro
Простий конструктор із візуальним редактором для невеликого інтернет-магазину, в якому до 100 товарів. Підійде людям, які роблять сайт уперше.
👉 Як додати товари, налаштувати платежі
👉 Як зробити мобільну версію сайту
Тут ви можете прочитати детальніше про конструктор сайтів 🔗
Зробити магазин на WordPress
Найпопулярніший двигун у світі. Підійде для інтернет-магазинів, в яких до 1000 товарів. Можна встановити спеціальний плагін та змінювати дизайн, як у конструкторі.
👉 Створення інтернет-магазину на WordPress: покрокова інструкція
👉 Як вибрати та встановити тему
👉 Як встановити WooCommerce, додати товари та налаштувати оплату
👉 Як прискорити роботу сайту за допомогою плагіна LiteSpeed Cache
При купівлі на рік — знижка 20%
Зробити магазин на OpenCart
Багатофункціональний двигун для інтернет-магазину з будь-якою кількістю товарів. Щоб зробити інтернет-магазин на OpenCart, потрібно вникнути.
👉 Як встановити OpenCart на хостинг
👉 Як вибрати та встановити шаблон в OpenCart
У нас є тарифи з передвстановленим OpenCart — вам залишається зайти в адмінпанель і зайнятися дизайном і контентом сайту.
Просування
Після створення інтернет-магазину доведеться зробити так, щоб на нього потрапляли люди і потім не йшли до конкурентів. Спочатку трохи теорії, а потім — практичні посібники з просування у пошукових системах та електронною поштою.
Як розкрутити інтернет-магазин
У пошукових системах
Щоб люди знаходили ваш сайт у Google, доведеться зробити чимало роботи. При цьому результат не буде помітно одразу. Але грамотно налаштований сайт має більше шансів приносити замовлення від людей, які не знають про ваш магазин, а шукають відповідний товар в інтернеті. Ми докладно розписали, щоб вам було простіше.
Посібник з SEO для інтернет-магазину
За допомогою розсилки
Так ви зможете надсилати клієнтам нові пропозиції, корисні матеріали щодо використання ваших послуг, опитування, повідомлення про знижки та акції. Розбираємося, як зібрати email-адреси клієнтів і зробити розсилку, на яку хочеться натиснути 👇
11 способів зібрати велику базу для email-розсилки
Аналітика
Після всієї роботи ви, швидше за все, захочете дізнатися, скільки людей зайшло на ваш сайт і що саме вони там робили. Підключити та налаштувати інструменти, які допоможуть це зробити, ви зможете за допомогою цих трьох статей.
Як встановити Google Analytics на сайт
Сподіваємось, були вам корисними. Напишіть у коментарях, чого не вистачає у цій добірці статей про створення інтернет-магазину — нам цікаво! 💬