ModSecurity — це файрвол, який захищає сайт від спроб зламати його. Він сканує HTTP-запити до веб-сервера та блокує IP-адреси, з яких прийшли підозрілі запити.

Іноді буває так, що ModSecurity помилково блокує запити, які не є шкідливими. Наприклад, через це у вас на сайті може вискакувати 403 помилка, коли ви намагаєтеся щось відредагувати або зайти в адмінку.

Рішення використовувати VPN або тимчасово вимкнути ModSecurity в панелі керування хостингом, зробити в адмінці все, що потрібно, а потім знову увімкнути. Ось як це зробити у нас на хостингу.

Зайдіть у cPanel, знайдіть на головній сторінці розділ «Безпека» та відкрийте додаток «ModSecurity».

Додаток «ModSecurity» у cPanel

У додатку ви побачите таблицю з усіма доменами у вашому обліковому записі. Поруч із кожним із них будуть дві кнопки, за допомогою яких ви зможете вибірково включити або вимкнути ModSecurity.

Таблиця з доменами в додатку ModSecurity у cPanel

Не відключайте ModSecurity назавжди

Розуміємо, що кожного разу вмикати/вимикати ModSecurity може бути незручно, але без нього ваш сайт буде вразливішим до атак хакерів.

Якщо у вас хостинг з нами і ви регулярно стикаєтеся з 403 помилкою через ModSecurity, напишіть нам у підтримку. Спробуємо вигадати індивідуальне рішення.

Чи була ця стаття корисною?

Дякуємо за відгук!