Як перенести сайт на WordPress на інший хостинг

Перенесення сайту на WordPress на інший хостинг — не такий складний процес, як спершу може здаватися. Не складніше, ніж працювати із файлами на сервері. У цьому керівництві розповімо, як перенести сайт на WordPress на інший хостинг двома способами: вручну та за допомогою плагіна. Перенесення за допомогою плагіна простіше. А ще це єдиний спосіб перенести сайт […]

Читати далi

Як відновити пароль від WordPress

У рамках віртуального хостингу можемо запропонувати 3 способи: Відновлення пароля через адміністративну поштову скриньку. Зміна пароля через встановлювач скриптів Softaculous. Зміна пароля у відповідній базі даних.

Читати далi

Як обрати і встановити тему на WordPress

Тема для WordPress — це набір файлів і стилів, які відповідають за зовнішній вигляд сайту в браузері. Теми дають браузеру інформацію про те, в якому вигляді і де будуть виводитися записи і сторінки, рубрики, останні пости, банери і віджети соцмереж. У цій статті розглянемо як:

Читати далi

Як видалити WordPress

На віртуальному хостингу є кілька способів повністю видалити WordPress. Розглянемо способи видалення за допомогою встановлювача скриптів та вручну.

Читати далi

Як прискорити сайт на WordPress

Кожен сайт на WordPress потрібно оптимізувати, тому що відвідувачі закривають повільні сайти , а ще швидкість — це фактор ранжування в пошукових системах. У цій статті ви знайдете шість перевірених порад про те, як збільшити швидкість завантаження сайту на WordPress.

Читати далi

Як змінити доменне ім’я у WordPress

Часто у власників веб-сайтів виникає необхідність змінити доменне ім’я сайту. Щоб сайт з новим ім’ям коректно працював, необхідно змінити домен в панелі керування WordPress або в базі даних. У цій статті ми опишемо обидва способи зміни доменного імені. Якщо ви хочете змінити доменне ім’я сайту на нашому хостингу, спочатку вкажіть для нового доменного імені неймсервери хостингу […]

Читати далi