Як взяти участь у програмі «G Suite для закладів освіти»

G Suite — це набір сервісів від Google, за допомогою яких будь-який заклад освіти може зручно організувати процес дистанційного навчання. Викладачі можуть проводити трансляції та відеозустрічі з учнями, зберігати необмежену кількість будь-яких файлів і документів, публікувати та перевіряти домашні завдання, створювати тести, презентації, чи навіть писати і малювати на віртуальній дошці.

Читать дальше

Права файлів та директорій на хостингу

Досить дратівливим може здатися той факт, що роботі сайту можуть завадити 403 і 500 помилки, неробочі скрипти, каталоги, які неможливо видалити. Такі проблеми часто пов’язані з неправильно виставленими правами на файли і папки.

Читать дальше

Конфігураційний файл .htaccess

Почнемо здалеку, щоби принцип роботи цього файлу був зрозумілий навіть новачкам. Для функціонування сайту в Інтернеті потрібен не тільки комп’ютер і вихід до мережі, але й встановлене на нього спеціальне програмне забезпечення, що забезпечує доступ до даних за протоколами http і https. Таким програмним забезпеченням і є веб-сервер. Існують різні типи веб-серверів, але найбільш поширений — […]

Читать дальше

Як перевірити ping і трасування через командний рядок

У мережі інтернет, зокрема, на форумах, у разі виникнення проблеми з підключенням до якого-небудь вузла (сервера), рекомендують перевірити пінг або виконати трасування маршруту і таким чином перевірити доступність сервера.

Читать дальше