Режими роботи PHP

Інтерпретатор PHP може працювати у декількох режимах. У цій статті розглядаються такі режими роботи: 1) PHP як модуль Apache; 2) CGI; 3) SuPHP; 4) FastCGI; 5) LSPHP.

Читати далi

Як зробити 301 редирект в .htaccess

Редирект використовують, щоб переспрямувати відвідувачів з однієї сторінки на іншу. Ситуацій, коли це може знадобитися, дуже багато. Наприклад, потрібно перенести сайт на інший домен, налаштувати переадресацію з HTTP на HTTPS або відправити людину на новий варіант сторінки. У цій статті розглянемо подібні ситуації докладніше і розповімо, як зробити редирект у кожній з них. Також ви […]

Читати далi

Як дізнатися версію PHP сайту

Є три способи дізнатися, яка на сервері версія PHP: створити у кореневому каталозі сайту файл info.php з невеликим фрагментом коду; ввести у консолі команду php -v; подивитися версію у панелі керування хостингом. У цій статті ми детально розглянемо кожен з трьох способів.

Читати далi

Перенесення бази даних MySQL на інший сервер

Ця стаття може виявитися корисною, якщо у вас є сайт, який використовує систему керування контентом (Joomla, WordPress, OpenCart і т.д.), і ви вирішили перенести його на інший сервер. Для цього знадобиться перенести не тільки файли сайту, а ще й базу даних. Перед тим, як приступити до перенесення сайту, необхідно підібрати хороший хостинг для сайту та […]

Читати далi

Керівництво для новачків

Ми написали це керівництво для новачків. У ньому розповідаємо, як створити сайт і працювати з хостингом та доменом. Якщо цікавить певна тема, натисніть на потрібний пункт у змісті, щоб перейти до неї.

Читати далi

Посібник з налаштування Cloudflare

У цій статті розберемося навіщо потрібен Cloudflare, як підключити його до сайту та як використовувати основні функції сервісу: керувати DNS-записами, встановити SSL-сертифікат, захиститися від DDoS-атак, показувати всім відвідувачам CAPTCHA або заблокувати доступ до сайту на основі параметрів на кшталт IP -адреси або геолокації.

Читати далi