Реєстрація домену ZT.UA


за $9,00 на рік
zt.ua
  • реєструємо та продовжуємо домен за однією ціною
  • відповідаємо на запитання 24/7/365

Домен ZT.UA — це український регіональний домен, виділений для Житомира. Він:

простий — домен короткий і легко запам’ятовується;

універсальний — дозволяє створювати сайти будь-якого формату;

доступний — реєстрація відкрита для всіх.

Готові зареєструвати домен ZT.UA? Уперед!
Вам подарунок!
Вирішивши купити доменне ім’я ZT.UA, ви отримаєте 1 місяць хостингу безкоштовно.
Отримати

А навіщо мені доменне ім’я ZT.UA?

Щоб користувачі знайшли сайт в Інтернеті, потрібен домен. Він перетворить IP-адресу, що важко запам’ятовується, у звичний для користувача буквенно-символьний вигляд. Доменна зона ZT.UA призначена для ресурсів, пов’язаних із Житомиром і Житомирською областю. Реєстрація доменного імені ZT.UA дуже проста: виберіть назву для свого сайту, переконайтеся, що вона вільна, і вкажіть свої контактні дані.

Разом із реєстрацією домену ми надаємо перелічене нижче.

Просте керування DNS

У нашої панелі керування простий і зрозумілий інтерфейс. Після реєстрації доменів у зоні ZT.UA ви зможете самостійно прописати використовувані неймсервери чи створити власні.

Круту підтримку

Наша підтримка працює 24 години на добу весь рік. Ми оперативно та ввічливо відповідаємо на ваші запитання й усуваємо проблеми, що виникають. А ще в нас є детальна база знань про роботу з доменами.

Надійний захист від крадіжки

Ми допомагаємо зареєструвати доменне ім’я ZT.UA без ризику крадіжки в майбутньому. Перенести його до іншого реєстратора можна лише після зняття блокування в особистій панелі керування. Ви контролюєте всі зміни.

Чому варто купити домен ZT.UA

Реєстрація домену ZT.UA приваблива через кілька причин:

  • Ви можете створити сайт будь-якого типу та тематики: блог, форум, інтернет-магазин, сайт-візитку тощо.
  • Ім’я домену коротке та добре виглядає на візитках і рекламній продукції. Це можна успішно використовувати в офлайн-маркетингу.
  • Домен підходить для російськомовних і україномовних проектів. Підтримка IDN дозволяє вибрати назву сайту однією з цих мов.
  • Придбати домен ZT.UA можуть усі охочі без обмежень.

Ви також можете зареєструвати таку ж назву в доменній зоні ZHITOMIR.UA, щоб захистити себе від зловмисників. Тепер сторонні особи не зможуть отримати співзвучний із вашим домен, а це означає, що їм не вдасться перенаправити до себе частину вашої аудиторії.

Відгуки наших клієнтів, у яких уже є домен ZT.UA

HOSTiQ.ua | Середній рейтинг 9.67 із 10 на основі 1695 відгуків клієнтів

Игорь
http://m-tech.kiev.ua

За 2,5 месяца работы ни разу не было даже подвисания!Сайт работает быстро,на любых платформах.Плюс куча полезных бонусов типа аналитики и бесплатного конструктора сайтов.Поддержка …

Читати відгуки
Як вибрати доменне ім’я
Дослідіть ринок

Перш ніж реєструвати домен, проаналізуйте ситуацію на ринку. З’ясуйте, які доменні імена вже використовуються у сфері, що вас цікавить. За допомогою пошуковика знайдіть сайти конкурентів і перегляньте їх адреси.

Ваше завдання — вибрати доменне ім’я, не схоже на вже наявні. Якщо людина помилиться під час написання назви, а в конкурента зареєстровано схожий домен, то вона потрапить до нього, а це зовсім не вигідно. Крім того, якщо ви використовуєте назву, що нагадує про інший ресурс, то його власник може звинуватити вас у шахрайстві та спробі обманом забрати його клієнтів.

Враховуйте можливі помилки

Щоб потенційні клієнти легко запам’ятовували та швидко знаходили сайт, вибирайте просте доменне ім’я. Ідеально, якщо воно пишеться так само, як і вимовляється. Або зупиніться на такому слові, у написанні якого складно помилитися.

Припустімо, ви власник інтернет-магазину, що продає квіти. Вам сподобався домен bouquet. Це складна назва. Людина може шукати сайт як buket, bouket або buqet. У результаті вона не знайде інтернет-магазин і може потрапити до конкурентів. Ваше завдання — переконатися, що людина може правильно написати вибране ім’я.

Не використовуйте дефіс і числа

Люди не знають точно, чи потрібно писати дефіс у назві. Наприклад, словосполучення bavariamotors.zt.ua логічно розділити: bavaria-motors.zt.ua. Однак людина не знає, який варіант написання ви вибрали, а тому може помилитися.

Числа, як і дефіс, вводять людей у ступор. Вони не знають, писати їх цифрами чи прописом: 2 або dva. Наприклад, людина може шукати сайт напою як sevenup і 7up.

Зареєструйте додаткові домени

Коли сайт стає популярним, конкуренти реєструють схожі доменні імена, перенаправляючи до себе частину користувачів і потенційних клієнтів. Щоб уникнути цього, самостійно зареєструйте додаткові домени:

  • з помилками в написанні — feodal.zt.ua, fiodal.zt.ua і feadal.zt.ua;
  • схожі за вимовою — kolos.zt.ua і koloss.zt.ua;
  • з дефісами, якщо вони розділяють словосполучення — everyday.zt.ua і every-day.zt.ua;
  • в інших доменних зонах — phone.com, phone.net і phone.com.ua.

Готові зареєструвати домен ZT.UA?


Клієнти вважають, що реєстрація домену в зоні ZT.UA у HOSTiQ просто супер!

На провідних рейтингах нас оцінюють на 4.9 із 5

Реєстрація доменів ZT.UA: відповідаємо на ваші запитання

Скільки потрібно часу, щоб зареєструвати домен у зоні ZT.UA?

Реєстрація доменів ZT.UA зазвичай відбувається впродовж двох годин після оплати рахунка. Якщо ви хочете прискорити реєстрацію, напишіть у чат у будь-який час.

Що таке DNS?

DNS — це система доменних імен і сервіс для перетворення адрес. Вона співставляє символьний домен із його IP-адресою та дозволяє знайти сайт у мережі.

Чи зможу я розібратися з керуванням доменом?

Ми створили просту та зрозумілу панель керування доменом, у якій ви зможете швидко внести будь-які правки. Вона стає доступною відразу після реєстрації домену в зоні ZT.UA.

Що робити, якщо я не встиг вчасно продовжити домен у зоні ZT.UA?

Доменна зона ZT.UA продовжується за ціною реєстрації впродовж 30 днів після завершення терміну дії. Упродовж цих 30 днів ніхто не зможе перехопити ваше доменне ім’я.

Не хочете реєструвати домен у зоні ZT.UA? У нас є домени ще в 1211 зонах

Кожній зоні — своя сторінка: .ZHITOMIR.UA, .ZAPORIZHZHE.UA, .YALTA.UA