Реєстрація домену SINGLES


за $27,95 на рік
singles
  • реєструємо та продовжуємо домен за однією ціною
  • відповідаємо на запитання 24/7/365

Домен SINGLES — це загальний домен верхнього рівня. Він:

тематичний — призначений для сервісів знайомств;

доступний — не має окремих вимог щодо реєстрації;

міжнародний — дозволяє працювати в будь-якій державі світу.

Готові зареєструвати домен SINGLES? Уперед!
www.
.singles
Знайти ім’я
Вам подарунок!
Вирішивши купити доменне ім’я SINGLES, ви отримаєте 1 місяць хостингу безкоштовно.
Отримати

А навіщо мені доменне ім’я SINGLES?

Щоб користувачі знайшли сайт в Інтернеті, потрібен домен. Він перетворить IP-адресу, що важко запам’ятовується, у звичний для користувача буквенно-символьний вигляд. Реєстрація домену SINGLES актуальна для всіх, хто допомагає людям знайти свою другу половинку. Придбати домен SINGLES можуть фізичні та юридичні особи без надання будь-яких документів.

Разом із реєстрацією домену ми надаємо перелічене нижче.

Просте керування DNS

У нашої панелі керування простий і зрозумілий інтерфейс. Після реєстрації доменів у зоні SINGLES ви зможете самостійно прописати використовувані неймсервери чи створити власні.

Круту підтримку

Наша підтримка працює 24 години на добу весь рік. Ми оперативно та ввічливо відповідаємо на ваші запитання й усуваємо проблеми, що виникають. А ще в нас є детальна база знань про роботу з доменами.

Надійний захист від крадіжки

Ми допомагаємо зареєструвати доменне ім’я SINGLES без ризику крадіжки в майбутньому. Перенести його до іншого реєстратора можна лише після зняття блокування в особистій панелі керування. Ви контролюєте всі зміни.

Чому варто купити домен SINGLES

Доменна зона SINGLES — це особливий сегмент Інтернету, призначений для сервісів знайомств. Просте та зрозуміле ім’я домену вказує, що тут людина зможе знайти партнера й однодумця. Назву сайту можна написати рідною мовою аудиторії, щоб установити з нею довірливі відносини.

Реєстрація доменного імені SINGLES підійде не лише сайтам знайомств, але й курортам, мобільним додаткам із пошуку партнера, спеціалізованим форумам і блогерам, які пишуть про те, як знайти свою другу половинку.

Придбати домен можуть жителі всіх країн. Для цього просто вкажіть свої контактні дані.

Відгуки наших клієнтів, у яких уже є домен SINGLES

HOSTiQ.ua | Середній рейтинг 9.67 із 10 на основі 1709 відгуків клієнтів

Виктория
http://motherlang-bananalang.com

Замечательный хостинг. Больше всего порадовала тех-поддержка. Отвечает в течении 3-5 минут! Космос. С такой поддержкой чувствуешь себя безопасно и надежно пользуясь …

Читати відгуки
Як вибрати доменне ім’я
Дослідіть ринок

Перш ніж реєструвати домен, проаналізуйте ситуацію на ринку. З’ясуйте, які доменні імена вже використовуються у сфері, що вас цікавить. За допомогою пошуковика знайдіть сайти конкурентів і перегляньте їх адреси.

Ваше завдання — вибрати доменне ім’я, не схоже на вже наявні. Якщо людина помилиться під час написання назви, а в конкурента зареєстровано схожий домен, то вона потрапить до нього, а це зовсім не вигідно. Крім того, якщо ви використовуєте назву, що нагадує про інший ресурс, то його власник може звинуватити вас у шахрайстві та спробі обманом забрати його клієнтів.

Враховуйте можливі помилки

Щоб потенційні клієнти легко запам’ятовували та швидко знаходили сайт, вибирайте просте доменне ім’я. Ідеально, якщо воно пишеться так само, як і вимовляється. Або зупиніться на такому слові, у написанні якого складно помилитися.

Припустімо, ви власник інтернет-магазину, що продає квіти. Вам сподобався домен bouquet. Це складна назва. Людина може шукати сайт як buket, bouket або buqet. У результаті вона не знайде інтернет-магазин і може потрапити до конкурентів. Ваше завдання — переконатися, що людина може правильно написати вибране ім’я.

Не використовуйте дефіс і числа

Люди не знають точно, чи потрібно писати дефіс у назві. Наприклад, словосполучення bavariamotors.singles логічно розділити: bavaria-motors.singles. Однак людина не знає, який варіант написання ви вибрали, а тому може помилитися.

Числа, як і дефіс, вводять людей у ступор. Вони не знають, писати їх цифрами чи прописом: 2 або dva. Наприклад, людина може шукати сайт напою як sevenup і 7up.

Зареєструйте додаткові домени

Коли сайт стає популярним, конкуренти реєструють схожі доменні імена, перенаправляючи до себе частину користувачів і потенційних клієнтів. Щоб уникнути цього, самостійно зареєструйте додаткові домени:

  • з помилками в написанні — feodal.singles, fiodal.singles і feadal.singles;
  • схожі за вимовою — kolos.singles і koloss.singles;
  • з дефісами, якщо вони розділяють словосполучення — everyday.singles і every-day.singles;
  • в інших доменних зонах — phone.com, phone.net і phone.com.ua.

Готові зареєструвати домен SINGLES?


Клієнти вважають, що реєстрація домену в зоні SINGLES у HOSTiQ просто супер!

На провідних рейтингах нас оцінюють на 4.9 із 5

Реєстрація доменів SINGLES: відповідаємо на ваші запитання

Скільки потрібно часу, щоб зареєструвати домен у зоні SINGLES?

Реєстрація доменів SINGLES зазвичай відбувається впродовж двох годин після оплати рахунка. Якщо ви хочете прискорити реєстрацію, напишіть у чат у будь-який час.

Що таке DNS?

DNS — це система доменних імен і сервіс для перетворення адрес. Вона співставляє символьний домен із його IP-адресою та дозволяє знайти сайт у мережі.

Чи зможу я розібратися з керуванням доменом?

Ми створили просту та зрозумілу панель керування доменом, у якій ви зможете швидко внести будь-які правки. Вона стає доступною відразу після реєстрації домену в зоні SINGLES.

Що робити, якщо я не встиг вчасно продовжити домен у зоні SINGLES?

Доменна зона SINGLES продовжується за ціною реєстрації впродовж 30 днів після завершення терміну дії. Упродовж цих 30 днів ніхто не зможе перехопити ваше доменне ім’я.

Не хочете реєструвати домен у зоні SINGLES? У нас є домени ще в 1211 зонах

Кожній зоні — своя сторінка: .SHIKSHA, .MORTGAGE, .DISCOUNT