Реєстрація домену RESTAURANT


за $26,95 на рік
restaurant
  • продовження за $39,95 на рік
  • відповідаємо на запитання 24/7/365

Домен RESTAURANT — це загальний домен верхнього рівня. Він:

тематичний і призначений для ресторанного бізнесу;

міжнародний і дозволяє працювати в будь-якій країні світу;

інтернаціоналізований і дає змогу написати назву сайту різними мовами.

Готові зареєструвати домен RESTAURANT? Уперед!
www.
.restaurant
Знайти ім’я
Вам подарунок!
Вирішивши купити доменне ім’я RESTAURANT, ви отримаєте 1 місяць хостингу безкоштовно.
Отримати

А навіщо мені доменне ім’я RESTAURANT?

Щоб користувачі знайшли сайт в Інтернеті, потрібен домен. Він перетворить IP-адресу, що важко запам’ятовується, у звичний для користувача буквенно-символьний вигляд. Реєстрація домену RESTAURANT актуальна для тих, хто працює в ресторанному бізнесі. Придбати домен RESTAURANT можуть фізичні та юридичні особи без обмежень.

Разом із реєстрацією домену ми надаємо перелічене нижче.

Просте керування DNS

У нашої панелі керування простий і зрозумілий інтерфейс. Після реєстрації доменів у зоні RESTAURANT ви зможете самостійно прописати використовувані неймсервери чи створити власні.

Круту підтримку

Наша підтримка працює 24 години на добу весь рік. Ми оперативно та ввічливо відповідаємо на ваші запитання й усуваємо проблеми, що виникають. А ще в нас є детальна база знань про роботу з доменами.

Надійний захист від крадіжки

Ми допомагаємо зареєструвати доменне ім’я RESTAURANT без ризику крадіжки в майбутньому. Перенести його до іншого реєстратора можна лише після зняття блокування в особистій панелі керування. Ви контролюєте всі зміни.

Чому варто купити домен RESTAURANT

Доменна зона RESTAURANT має просте ім’я, що легко запам’ятовується, яке з першого погляду повідомляє людині, що за сайт перед нею. Найбільший інтерес вона становить для власників як одного ресторану, так і цілої мережі. Також реєстрація доменного імені RESTAURANT підійде шеф-поварам і ресторанним критикам.

Домен дозволяє працювати в будь-якій країні, оскільки не має територіальних обмежень, а його ім’я зрозуміле людям незалежно від їх рідної мови. Однак безпосередньо назву сайту можна написати, використовуючи національний алфавіт тієї країни, на жителів, якої ви орієнтуєтеся.

Додатково можна зареєструвати схожу назву в доменній зоні REST і цим убезпечити себе від нечесних конкурентів, які хочуть скористатися вашим брендом.

Відгуки наших клієнтів, у яких уже є домен RESTAURANT

HOSTiQ.ua | Середній рейтинг 9.67 із 10 на основі 1610 відгуків клієнтів

Роман
http://adall.ru

Работаю с HostIQ уже больше 2 месяцев, За это время очень доволен хостингом, ни разу не падал сайт, всё прекрасно, продолжаем работать:-)))

Усі відгуки
Як вибрати доменне ім’я
Дослідіть ринок

Перш ніж реєструвати домен, проаналізуйте ситуацію на ринку. З’ясуйте, які доменні імена вже використовуються у сфері, що вас цікавить. За допомогою пошуковика знайдіть сайти конкурентів і перегляньте їх адреси.

Ваше завдання — вибрати доменне ім’я, не схоже на вже наявні. Якщо людина помилиться під час написання назви, а в конкурента зареєстровано схожий домен, то вона потрапить до нього, а це зовсім не вигідно. Крім того, якщо ви використовуєте назву, що нагадує про інший ресурс, то його власник може звинуватити вас у шахрайстві та спробі обманом забрати його клієнтів.

Враховуйте можливі помилки

Щоб потенційні клієнти легко запам’ятовували та швидко знаходили сайт, вибирайте просте доменне ім’я. Ідеально, якщо воно пишеться так само, як і вимовляється. Або зупиніться на такому слові, у написанні якого складно помилитися.

Припустімо, ви власник інтернет-магазину, що продає квіти. Вам сподобався домен bouquet. Це складна назва. Людина може шукати сайт як buket, bouket або buqet. У результаті вона не знайде інтернет-магазин і може потрапити до конкурентів. Ваше завдання — переконатися, що людина може правильно написати вибране ім’я.

Не використовуйте дефіс і числа

Люди не знають точно, чи потрібно писати дефіс у назві. Наприклад, словосполучення bavariamotors.restaurant логічно розділити: bavaria-motors.restaurant. Однак людина не знає, який варіант написання ви вибрали, а тому може помилитися.

Числа, як і дефіс, вводять людей у ступор. Вони не знають, писати їх цифрами чи прописом: 2 або dva. Наприклад, людина може шукати сайт напою як sevenup і 7up.

Зареєструйте додаткові домени

Коли сайт стає популярним, конкуренти реєструють схожі доменні імена, перенаправляючи до себе частину користувачів і потенційних клієнтів. Щоб уникнути цього, самостійно зареєструйте додаткові домени:

  • з помилками в написанні — feodal.restaurant, fiodal.restaurant і feadal.restaurant;
  • схожі за вимовою — kolos.restaurant і koloss.restaurant;
  • з дефісами, якщо вони розділяють словосполучення — everyday.restaurant і every-day.restaurant;
  • в інших доменних зонах — phone.com, phone.net і phone.com.ua.

Готові зареєструвати домен RESTAURANT?


Клієнти вважають, що реєстрація домену в зоні RESTAURANT у HOSTiQ просто супер!

На провідних рейтингах нас оцінюють на 4.9 із 5

Реєстрація доменів RESTAURANT: відповідаємо на ваші запитання

Скільки потрібно часу, щоб зареєструвати домен у зоні RESTAURANT?

Реєстрація доменів RESTAURANT зазвичай відбувається впродовж двох годин після оплати рахунка. Якщо ви хочете прискорити реєстрацію, напишіть у чат у будь-який час.

Що таке DNS?

DNS — це система доменних імен і сервіс для перетворення адрес. Вона співставляє символьний домен із його IP-адресою та дозволяє знайти сайт у мережі.

Чи зможу я розібратися з керуванням доменом?

Ми створили просту та зрозумілу панель керування доменом, у якій ви зможете швидко внести будь-які правки. Вона стає доступною відразу після реєстрації домену в зоні RESTAURANT.

Що робити, якщо я не встиг вчасно продовжити домен у зоні RESTAURANT?

Доменна зона RESTAURANT продовжується за ціною реєстрації впродовж 30 днів після завершення терміну дії. Упродовж цих 30 днів ніхто не зможе перехопити ваше доменне ім’я.

Не хочете реєструвати домен у зоні RESTAURANT? У нас є домени ще в 1215 зонах

Кожній зоні — своя сторінка: .MAISON, .KITCHEN, .IMMOBILIEN