Реєстрація домену LOAN


за $14,95 на рік
loan
  • реєструємо та продовжуємо домен за однією ціною
  • відповідаємо на запитання 24/7/365

Домен LOAN — це загальний домен верхнього рівня. Він:

тематичний і вказує, що сайт пов’язаний із видачею кредитів і позик;

міжнародний і підходить для роботи в будь-якій країні;

доступний і його можуть придбати всі охочі без обмежень.

Готові зареєструвати домен LOAN? Уперед!
Вам подарунок!
Вирішивши купити доменне ім’я LOAN, ви отримаєте 1 місяць хостингу безкоштовно.
Отримати

А навіщо мені доменне ім’я LOAN?

Щоб користувачі знайшли сайт в Інтернеті, потрібен домен. Він перетворить IP-адресу, що важко запам’ятовується, у звичний для користувача буквенно-символьний вигляд. Реєстрація домену LOAN актуальна для тих, чия професійна діяльність пов’язана з видачею позик і кредитуванням. Придбати домен LOAN можуть як приватні особи, так і власники компаній незалежно від країни проживання.

Разом із реєстрацією домену ми надаємо перелічене нижче.

Просте керування DNS

У нашої панелі керування простий і зрозумілий інтерфейс. Після реєстрації доменів у зоні LOAN ви зможете самостійно прописати використовувані неймсервери чи створити власні.

Круту підтримку

Наша підтримка працює 24 години на добу весь рік. Ми оперативно та ввічливо відповідаємо на ваші запитання й усуваємо проблеми, що виникають. А ще в нас є детальна база знань про роботу з доменами.

Надійний захист від крадіжки

Ми допомагаємо зареєструвати доменне ім’я LOAN без ризику крадіжки в майбутньому. Перенести його до іншого реєстратора можна лише після зняття блокування в особистій панелі керування. Ви контролюєте всі зміни.

Чому варто купити домен LOAN

Доменна зона LOAN створена для тих, хто може допомогти з отриманням позики. Про це відразу ж повідомляє її ім’я, адже англійське слово LOAN означає позика. Завдяки зрозумілому імені, власнику ресурсу простіше працювати з аудиторією: зацікавленим у послугах людям легше знайти сайт, і вони точно не помиляться в написанні його адреси.

Реєстрація доменного імені LOAN підійде:

  • компаніям, які видають позики різного розміру;
  • консультантам із питань кредитування фізичних і юридичних осіб;
  • компаніям, що допомагають отримати кредит у банку.

Крім домену LOAN, із кредитуванням також пов’язана доменна зона CREDIT. Ви можете придбати обидва домени, щоб розширити свою присутність в Інтернеті. Для цього достатньо вказати свої контакти.

Відгуки наших клієнтів, у яких уже є домен LOAN

HOSTiQ.ua | Середній рейтинг 9.66 із 10 на основі 1515 відгуків клієнтів

Олег
http://jorro.od.ua

Хороший хостинг за разумные деньги. Всем и всегда советую только его. Особенно хочется выделить старания техподдержки. Все ребята стараются помочь, причем даже в 3:00 …

Усі відгуки
Як вибрати доменне ім’я
Дослідіть ринок

Перш ніж реєструвати домен, проаналізуйте ситуацію на ринку. З’ясуйте, які доменні імена вже використовуються у сфері, що вас цікавить. За допомогою пошуковика знайдіть сайти конкурентів і перегляньте їх адреси.

Ваше завдання — вибрати доменне ім’я, не схоже на вже наявні. Якщо людина помилиться під час написання назви, а в конкурента зареєстровано схожий домен, то вона потрапить до нього, а це зовсім не вигідно. Крім того, якщо ви використовуєте назву, що нагадує про інший ресурс, то його власник може звинуватити вас у шахрайстві та спробі обманом забрати його клієнтів.

Враховуйте можливі помилки

Щоб потенційні клієнти легко запам’ятовували та швидко знаходили сайт, вибирайте просте доменне ім’я. Ідеально, якщо воно пишеться так само, як і вимовляється. Або зупиніться на такому слові, у написанні якого складно помилитися.

Припустімо, ви власник інтернет-магазину, що продає квіти. Вам сподобався домен bouquet. Це складна назва. Людина може шукати сайт як buket, bouket або buqet. У результаті вона не знайде інтернет-магазин і може потрапити до конкурентів. Ваше завдання — переконатися, що людина може правильно написати вибране ім’я.

Не використовуйте дефіс і числа

Люди не знають точно, чи потрібно писати дефіс у назві. Наприклад, словосполучення bavariamotors.loan логічно розділити: bavaria-motors.loan. Однак людина не знає, який варіант написання ви вибрали, а тому може помилитися.

Числа, як і дефіс, вводять людей у ступор. Вони не знають, писати їх цифрами чи прописом: 2 або dva. Наприклад, людина може шукати сайт напою як sevenup і 7up.

Зареєструйте додаткові домени

Коли сайт стає популярним, конкуренти реєструють схожі доменні імена, перенаправляючи до себе частину користувачів і потенційних клієнтів. Щоб уникнути цього, самостійно зареєструйте додаткові домени:

  • з помилками в написанні — feodal.loan, fiodal.loan і feadal.loan;
  • схожі за вимовою — kolos.loan і koloss.loan;
  • з дефісами, якщо вони розділяють словосполучення — everyday.loan і every-day.loan;
  • в інших доменних зонах — phone.com, phone.net і phone.com.ua.

Готові зареєструвати домен LOAN?


Клієнти вважають, що реєстрація домену в зоні LOAN у HOSTiQ просто супер!

На провідних рейтингах нас оцінюють на 4.9 із 5

Реєстрація доменів LOAN: відповідаємо на ваші запитання

Скільки потрібно часу, щоб зареєструвати домен у зоні LOAN?

Реєстрація доменів LOAN зазвичай відбувається впродовж двох годин після оплати рахунка. Якщо ви хочете прискорити реєстрацію, напишіть у чат у будь-який час.

Що таке DNS?

DNS — це система доменних імен і сервіс для перетворення адрес. Вона співставляє символьний домен із його IP-адресою та дозволяє знайти сайт у мережі.

Чи зможу я розібратися з керуванням доменом?

Ми створили просту та зрозумілу панель керування доменом, у якій ви зможете швидко внести будь-які правки. Вона стає доступною відразу після реєстрації домену в зоні LOAN.

Що робити, якщо я не встиг вчасно продовжити домен у зоні LOAN?

Доменна зона LOAN продовжується за ціною реєстрації впродовж 30 днів після завершення терміну дії. Упродовж цих 30 днів ніхто не зможе перехопити ваше доменне ім’я.

Не хочете реєструвати домен у зоні LOAN? У нас є домени ще в 1211 зонах

Кожній зоні — своя сторінка: .HOSTING, .FARM, .DIAMONDS