Реєстрація домену JE


за $171,45 на рік
je
  • продовження за $98,45 на рік
  • відповідаємо на запитання 24/7/365

Домен JE — це національний домен верхнього рівня, що належить острову Джерсі. Він:

універсальний і підходить для сайтів будь-якого спрямування;

міжнародний і дозволяє працювати у всьому світі;

надійний і користується довірою в жителів Великобританії та країн ЄС;

відкритий і доступний для придбання всім охочим.

Готові зареєструвати домен JE? Уперед!
Вам подарунок!
Вирішивши купити доменне ім’я JE, ви отримаєте 1 місяць хостингу безкоштовно.
Отримати

А навіщо мені доменне ім’я JE?

Щоб користувачі знайшли сайт в Інтернеті, потрібен домен. Він перетворить IP-адресу, що важко запам’ятовується, у звичний для користувача буквенно-символьний вигляд. Реєстрація доменного імені JE — чудовий вибір незалежно від того, чим ви займаєтеся. Придбання домену відкриває широкі можливості для роботи з аудиторією острова Джерсі, Великобританії та країн ЄС, а великий вибір вільних імен дозволяє легко підібрати гарну й лаконічну назву для свого сайту.

Разом із реєстрацією домену ми надаємо перелічене нижче.

Просте керування DNS

У нашої панелі керування простий і зрозумілий інтерфейс. Після реєстрації доменів у зоні JE ви зможете самостійно прописати використовувані неймсервери чи створити власні.

Круту підтримку

Наша підтримка працює 24 години на добу весь рік. Ми оперативно та ввічливо відповідаємо на ваші запитання й усуваємо проблеми, що виникають. А ще в нас є детальна база знань про роботу з доменами.

Надійний захист від крадіжки

Ми допомагаємо зареєструвати доменне ім’я JE без ризику крадіжки в майбутньому. Перенести його до іншого реєстратора можна лише після зняття блокування в особистій панелі керування. Ви контролюєте всі зміни.

Чому варто купити домен JE

Доменна зона JE широко використовується за межами острова Джерсі. Доменне ім’я просте й легко запам’ятовується, а це спрощує роботу з потенційними клієнтами. Його також часто вибирають власники сайтів, назва яких закінчується на JE, і керівники компаній, чия абревіатура збігається з іменем домену.

Реєстрація домену JE підійде всім, хто орієнтується на аудиторію острова Джерсі, Англії, Шотландії, Уельсу чи всіх країн Європейського Союзу. Острів Джерсі входить у Коронні володіння Британської корони. Завдяки цьому домен JE користується довірою в жителів Великобританії та країн Європейського Союзу.

Придбати домен JE можуть фізичні та юридичні особи незалежно від країни проживання й без надання жодних реєстраційних документів.

Відгуки наших клієнтів, у яких уже є домен JE

HOSTiQ.ua | Середній рейтинг 9.66 із 10 на основі 1515 відгуків клієнтів

Дмитрий
http://velo-land.com.ua

Здравствуйте, Хостик и все его сотрудники!
От имени себя и всех своих сотрудников выражаю вам огромную благодарность за ваш сервис!
Все, что только может быть отлично …

Усі відгуки
Як вибрати доменне ім’я
Дослідіть ринок

Перш ніж реєструвати домен, проаналізуйте ситуацію на ринку. З’ясуйте, які доменні імена вже використовуються у сфері, що вас цікавить. За допомогою пошуковика знайдіть сайти конкурентів і перегляньте їх адреси.

Ваше завдання — вибрати доменне ім’я, не схоже на вже наявні. Якщо людина помилиться під час написання назви, а в конкурента зареєстровано схожий домен, то вона потрапить до нього, а це зовсім не вигідно. Крім того, якщо ви використовуєте назву, що нагадує про інший ресурс, то його власник може звинуватити вас у шахрайстві та спробі обманом забрати його клієнтів.

Враховуйте можливі помилки

Щоб потенційні клієнти легко запам’ятовували та швидко знаходили сайт, вибирайте просте доменне ім’я. Ідеально, якщо воно пишеться так само, як і вимовляється. Або зупиніться на такому слові, у написанні якого складно помилитися.

Припустімо, ви власник інтернет-магазину, що продає квіти. Вам сподобався домен bouquet. Це складна назва. Людина може шукати сайт як buket, bouket або buqet. У результаті вона не знайде інтернет-магазин і може потрапити до конкурентів. Ваше завдання — переконатися, що людина може правильно написати вибране ім’я.

Не використовуйте дефіс і числа

Люди не знають точно, чи потрібно писати дефіс у назві. Наприклад, словосполучення bavariamotors.je логічно розділити: bavaria-motors.je. Однак людина не знає, який варіант написання ви вибрали, а тому може помилитися.

Числа, як і дефіс, вводять людей у ступор. Вони не знають, писати їх цифрами чи прописом: 2 або dva. Наприклад, людина може шукати сайт напою як sevenup і 7up.

Зареєструйте додаткові домени

Коли сайт стає популярним, конкуренти реєструють схожі доменні імена, перенаправляючи до себе частину користувачів і потенційних клієнтів. Щоб уникнути цього, самостійно зареєструйте додаткові домени:

  • з помилками в написанні — feodal.je, fiodal.je і feadal.je;
  • схожі за вимовою — kolos.je і koloss.je;
  • з дефісами, якщо вони розділяють словосполучення — everyday.je і every-day.je;
  • в інших доменних зонах — phone.com, phone.net і phone.com.ua.

Готові зареєструвати домен JE?


Клієнти вважають, що реєстрація домену в зоні JE у HOSTiQ просто супер!

На провідних рейтингах нас оцінюють на 4.9 із 5

Реєстрація доменів JE: відповідаємо на ваші запитання

Скільки потрібно часу, щоб зареєструвати домен у зоні JE?

Реєстрація доменів JE зазвичай відбувається впродовж двох годин після оплати рахунка. Якщо ви хочете прискорити реєстрацію, напишіть у чат у будь-який час.

Що таке DNS?

DNS — це система доменних імен і сервіс для перетворення адрес. Вона співставляє символьний домен із його IP-адресою та дозволяє знайти сайт у мережі.

Чи зможу я розібратися з керуванням доменом?

Ми створили просту та зрозумілу панель керування доменом, у якій ви зможете швидко внести будь-які правки. Вона стає доступною відразу після реєстрації домену в зоні JE.

Що робити, якщо я не встиг вчасно продовжити домен у зоні JE?

Доменна зона JE продовжується за ціною реєстрації впродовж 30 днів після завершення терміну дії. Упродовж цих 30 днів ніхто не зможе перехопити ваше доменне ім’я.

Не хочете реєструвати домен у зоні JE? У нас є домени ще в 1211 зонах

Кожній зоні — своя сторінка: .IM, .IE, .IS