Реєстрація домену GOLD


за $80,95 на рік
gold
  • реєструємо та продовжуємо домен за однією ціною
  • відповідаємо на запитання 24/7/365

Домен GOLD — це загальний домен верхнього рівня. Він:

простий і легко запам’ятовується;

тематичний і підкреслює, що ваша діяльність пов’язана із золотом;

міжнародний і дозволяє працювати у всьому світі;

доступний і відкритий для реєстрації всім охочим.

Готові зареєструвати домен GOLD? Уперед!
Вам подарунок!
Вирішивши купити доменне ім’я GOLD, ви отримаєте 1 місяць хостингу безкоштовно.
Отримати

А навіщо мені доменне ім’я GOLD?

Щоб користувачі знайшли сайт в Інтернеті, потрібен домен. Він перетворить IP-адресу, що важко запам’ятовується, у звичний для користувача буквенно-символьний вигляд. Реєстрація доменного імені GOLD — оптимальний вибір для всіх, хто у своїй професійній діяльності пов’язаний із дорогоцінними металами. Придбати домен GOLD можуть фізичні та юридичні особи незалежно від країни проживання й без надання жодних документів.

Разом із реєстрацією домену ми надаємо перелічене нижче.

Просте керування DNS

У нашої панелі керування простий і зрозумілий інтерфейс. Після реєстрації доменів у зоні GOLD ви зможете самостійно прописати використовувані неймсервери чи створити власні.

Круту підтримку

Наша підтримка працює 24 години на добу весь рік. Ми оперативно та ввічливо відповідаємо на ваші запитання й усуваємо проблеми, що виникають. А ще в нас є детальна база знань про роботу з доменами.

Надійний захист від крадіжки

Ми допомагаємо зареєструвати доменне ім’я GOLD без ризику крадіжки в майбутньому. Перенести його до іншого реєстратора можна лише після зняття блокування в особистій панелі керування. Ви контролюєте всі зміни.

Чому варто купити домен GOLD

Інвестиції в золото не втрачають своєї актуальності. Це один із найнадійніших способів зберегти та примножити свій капітал. Реєстрація домену GOLD підійде:

  • ювелірним компаніям, які займаються виробництвом і продажем прикрас;
  • банкам;
  • оцінювачам;
  • а також усім, хто хоче підкреслити високий рівень послуг, що надаються.

Доменна зона GOLD має просте та зрозуміле у всьому світі ім’я. Вона допомагає у формуванні аудиторії та підкреслює ваш професійний інтерес. Вибираючи назву для свого сайту, можна використовувати не лише латиницю, але й алфавіти інших мов.

Відгуки наших клієнтів, у яких уже є домен GOLD

HOSTiQ.ua | Середній рейтинг 9.66 із 10 на основі 1515 відгуків клієнтів

Андрей
http://video-puzzle.com

Хостинг высокого качества. За два месяца использования, не возникало сбоев в работоспособности сайта. Удобная админ-панель даёт возможность использовать все возможности …

Усі відгуки
Як вибрати доменне ім’я
Дослідіть ринок

Перш ніж реєструвати домен, проаналізуйте ситуацію на ринку. З’ясуйте, які доменні імена вже використовуються у сфері, що вас цікавить. За допомогою пошуковика знайдіть сайти конкурентів і перегляньте їх адреси.

Ваше завдання — вибрати доменне ім’я, не схоже на вже наявні. Якщо людина помилиться під час написання назви, а в конкурента зареєстровано схожий домен, то вона потрапить до нього, а це зовсім не вигідно. Крім того, якщо ви використовуєте назву, що нагадує про інший ресурс, то його власник може звинуватити вас у шахрайстві та спробі обманом забрати його клієнтів.

Враховуйте можливі помилки

Щоб потенційні клієнти легко запам’ятовували та швидко знаходили сайт, вибирайте просте доменне ім’я. Ідеально, якщо воно пишеться так само, як і вимовляється. Або зупиніться на такому слові, у написанні якого складно помилитися.

Припустімо, ви власник інтернет-магазину, що продає квіти. Вам сподобався домен bouquet. Це складна назва. Людина може шукати сайт як buket, bouket або buqet. У результаті вона не знайде інтернет-магазин і може потрапити до конкурентів. Ваше завдання — переконатися, що людина може правильно написати вибране ім’я.

Не використовуйте дефіс і числа

Люди не знають точно, чи потрібно писати дефіс у назві. Наприклад, словосполучення bavariamotors.gold логічно розділити: bavaria-motors.gold. Однак людина не знає, який варіант написання ви вибрали, а тому може помилитися.

Числа, як і дефіс, вводять людей у ступор. Вони не знають, писати їх цифрами чи прописом: 2 або dva. Наприклад, людина може шукати сайт напою як sevenup і 7up.

Зареєструйте додаткові домени

Коли сайт стає популярним, конкуренти реєструють схожі доменні імена, перенаправляючи до себе частину користувачів і потенційних клієнтів. Щоб уникнути цього, самостійно зареєструйте додаткові домени:

  • з помилками в написанні — feodal.gold, fiodal.gold і feadal.gold;
  • схожі за вимовою — kolos.gold і koloss.gold;
  • з дефісами, якщо вони розділяють словосполучення — everyday.gold і every-day.gold;
  • в інших доменних зонах — phone.com, phone.net і phone.com.ua.

Готові зареєструвати домен GOLD?


Клієнти вважають, що реєстрація домену в зоні GOLD у HOSTiQ просто супер!

На провідних рейтингах нас оцінюють на 4.9 із 5

Реєстрація доменів GOLD: відповідаємо на ваші запитання

Скільки потрібно часу, щоб зареєструвати домен у зоні GOLD?

Реєстрація доменів GOLD зазвичай відбувається впродовж двох годин після оплати рахунка. Якщо ви хочете прискорити реєстрацію, напишіть у чат у будь-який час.

Що таке DNS?

DNS — це система доменних імен і сервіс для перетворення адрес. Вона співставляє символьний домен із його IP-адресою та дозволяє знайти сайт у мережі.

Чи зможу я розібратися з керуванням доменом?

Ми створили просту та зрозумілу панель керування доменом, у якій ви зможете швидко внести будь-які правки. Вона стає доступною відразу після реєстрації домену в зоні GOLD.

Що робити, якщо я не встиг вчасно продовжити домен у зоні GOLD?

Доменна зона GOLD продовжується за ціною реєстрації впродовж 30 днів після завершення терміну дії. Упродовж цих 30 днів ніхто не зможе перехопити ваше доменне ім’я.

Не хочете реєструвати домен у зоні GOLD? У нас є домени ще в 1211 зонах

Кожній зоні — своя сторінка: .AUCTION, .BUSINESS, .JEWELRY