Реєстрація домену GL


за $50,95 на рік
gl
  • реєструємо та продовжуємо домен за однією ціною
  • відповідаємо на запитання 24/7/365

Домен GL — це національний домен верхнього рівня, що належить Гренландії. Він:

універсальний і дозволяє вести комерційну та соціальну діяльність;

загальнодоступний і не потребує жодних документів для реєстрації.

Готові зареєструвати домен GL? Уперед!
Вам подарунок!
Вирішивши купити доменне ім’я GL, ви отримаєте 1 місяць хостингу безкоштовно.
Отримати

А навіщо мені доменне ім’я GL?

Щоб користувачі знайшли сайт в Інтернеті, потрібен домен. Він перетворить IP-адресу, що важко запам’ятовується, у звичний для користувача буквенно-символьний вигляд. Реєстрація домену GL актуальна для тих, хто працює в Гренландії. Придбати домен GL можуть приватні особи й організації, незалежно від місця проживання та розташування головного офісу.

Разом із реєстрацією домену ми надаємо перелічене нижче.

Просте керування DNS

У нашої панелі керування простий і зрозумілий інтерфейс. Після реєстрації доменів у зоні GL ви зможете самостійно прописати використовувані неймсервери чи створити власні.

Круту підтримку

Наша підтримка працює 24 години на добу весь рік. Ми оперативно та ввічливо відповідаємо на ваші запитання й усуваємо проблеми, що виникають. А ще в нас є детальна база знань про роботу з доменами.

Надійний захист від крадіжки

Ми допомагаємо зареєструвати доменне ім’я GL без ризику крадіжки в майбутньому. Перенести його до іншого реєстратора можна лише після зняття блокування в особистій панелі керування. Ви контролюєте всі зміни.

Чому варто купити домен GL

Доменна зона GL створювалася для сайтів, пов’язаних із Гренландією. Дволітерне ім’я домену легко запам’ятати, і воно привертає увагу місцевих жителів, що добре впливає на відвідуваність. Урешті домен поширився за межами Гренландії, і сьогодні його можна використовувати для роботи в будь-якій країні.

Реєстрація доменного імені GL підійде для будь-якої сфери діяльності. Ви можете рекламувати послуги, що надаєте, продавати товари власного виробництва, просувати себе як фахівця у вибраній сфері, а також створювати форуми, розважальні сайти, освітні ресурси, портали з корисним інформаційним контентом тощо.

Для придбання домену потрібно лише вказати свої контактні дані.

Відгуки наших клієнтів, у яких уже є домен GL

HOSTiQ.ua | Середній рейтинг 9.67 із 10 на основі 1646 відгуків клієнтів

Дмитрий
http://velo-land.com.ua

Здравствуйте, Хостик и все его сотрудники!
От имени себя и всех своих сотрудников выражаю вам огромную благодарность за ваш сервис!
Все, что только может быть отлично …

Усі відгуки
Як вибрати доменне ім’я
Дослідіть ринок

Перш ніж реєструвати домен, проаналізуйте ситуацію на ринку. З’ясуйте, які доменні імена вже використовуються у сфері, що вас цікавить. За допомогою пошуковика знайдіть сайти конкурентів і перегляньте їх адреси.

Ваше завдання — вибрати доменне ім’я, не схоже на вже наявні. Якщо людина помилиться під час написання назви, а в конкурента зареєстровано схожий домен, то вона потрапить до нього, а це зовсім не вигідно. Крім того, якщо ви використовуєте назву, що нагадує про інший ресурс, то його власник може звинуватити вас у шахрайстві та спробі обманом забрати його клієнтів.

Враховуйте можливі помилки

Щоб потенційні клієнти легко запам’ятовували та швидко знаходили сайт, вибирайте просте доменне ім’я. Ідеально, якщо воно пишеться так само, як і вимовляється. Або зупиніться на такому слові, у написанні якого складно помилитися.

Припустімо, ви власник інтернет-магазину, що продає квіти. Вам сподобався домен bouquet. Це складна назва. Людина може шукати сайт як buket, bouket або buqet. У результаті вона не знайде інтернет-магазин і може потрапити до конкурентів. Ваше завдання — переконатися, що людина може правильно написати вибране ім’я.

Не використовуйте дефіс і числа

Люди не знають точно, чи потрібно писати дефіс у назві. Наприклад, словосполучення bavariamotors.gl логічно розділити: bavaria-motors.gl. Однак людина не знає, який варіант написання ви вибрали, а тому може помилитися.

Числа, як і дефіс, вводять людей у ступор. Вони не знають, писати їх цифрами чи прописом: 2 або dva. Наприклад, людина може шукати сайт напою як sevenup і 7up.

Зареєструйте додаткові домени

Коли сайт стає популярним, конкуренти реєструють схожі доменні імена, перенаправляючи до себе частину користувачів і потенційних клієнтів. Щоб уникнути цього, самостійно зареєструйте додаткові домени:

  • з помилками в написанні — feodal.gl, fiodal.gl і feadal.gl;
  • схожі за вимовою — kolos.gl і koloss.gl;
  • з дефісами, якщо вони розділяють словосполучення — everyday.gl і every-day.gl;
  • в інших доменних зонах — phone.com, phone.net і phone.com.ua.

Готові зареєструвати домен GL?


Клієнти вважають, що реєстрація домену в зоні GL у HOSTiQ просто супер!

На провідних рейтингах нас оцінюють на 4.9 із 5

Реєстрація доменів GL: відповідаємо на ваші запитання

Скільки потрібно часу, щоб зареєструвати домен у зоні GL?

Реєстрація доменів GL зазвичай відбувається впродовж двох годин після оплати рахунка. Якщо ви хочете прискорити реєстрацію, напишіть у чат у будь-який час.

Що таке DNS?

DNS — це система доменних імен і сервіс для перетворення адрес. Вона співставляє символьний домен із його IP-адресою та дозволяє знайти сайт у мережі.

Чи зможу я розібратися з керуванням доменом?

Ми створили просту та зрозумілу панель керування доменом, у якій ви зможете швидко внести будь-які правки. Вона стає доступною відразу після реєстрації домену в зоні GL.

Що робити, якщо я не встиг вчасно продовжити домен у зоні GL?

Доменна зона GL продовжується за ціною реєстрації впродовж 30 днів після завершення терміну дії. Упродовж цих 30 днів ніхто не зможе перехопити ваше доменне ім’я.

Не хочете реєструвати домен у зоні GL? У нас є домени ще в 1211 зонах

Кожній зоні — своя сторінка: .GD, .EC, .DO