Реєстрація домену ECO


за $64,95 на рік
eco
 • реєструємо та продовжуємо домен за однією ціною
 • відповідаємо на запитання 24/7/365

Домен ECO — це загальний домен верхнього рівня. Він:

тематичний і вказує на зв’язок сайту з екологією та кліматичними змінами;

міжнародний і підходить для роботи в будь-якій державі світу;

надійний і його можуть придбати лише особи, що працюють на благо планети.

Готові зареєструвати домен ECO? Уперед!
Вам подарунок!
Вирішивши купити доменне ім’я ECO, ви отримаєте 1 місяць хостингу безкоштовно.
Отримати

А навіщо мені доменне ім’я ECO?

Щоб користувачі знайшли сайт в Інтернеті, потрібен домен. Він перетворить IP-адресу, що важко запам’ятовується, у звичний для користувача буквенно-символьний вигляд. Реєстрація домену ECO актуальна для екологічних організацій і компаній, що дотримуються принципів соціально-етичного ведення бізнесу. Доменна зона ECO також підійде приватним особам, які ведіть тематичний блог.

Разом із реєстрацією домену ми надаємо перелічене нижче.

Просте керування DNS

У нашої панелі керування простий і зрозумілий інтерфейс. Після реєстрації доменів у зоні ECO ви зможете самостійно прописати використовувані неймсервери чи створити власні.

Круту підтримку

Наша підтримка працює 24 години на добу весь рік. Ми оперативно та ввічливо відповідаємо на ваші запитання й усуваємо проблеми, що виникають. А ще в нас є детальна база знань про роботу з доменами.

Надійний захист від крадіжки

Ми допомагаємо зареєструвати доменне ім’я ECO без ризику крадіжки в майбутньому. Перенести його до іншого реєстратора можна лише після зняття блокування в особистій панелі керування. Ви контролюєте всі зміни.

Чому варто купити домен ECO

Реєстрація доменного імені ECO цікава тим, хто дбає про нашу планету й прагне зробити світ навколо себе кращим. При цьому спрямування сайту може бути будь-яким.

Придбати домен ECO можуть:

 • члени екологічних організацій;
 • некомерційні компанії, що працюють на благо планети;
 • державні органи, які підтримують екологічні програми;
 • компанії, які виробляють товари чи надають послуги, що сприяють позитивним змінам навколишнього середовища;
 • фахівців у сфері навколишнього середовища;
 • виробники сільськогосподарської продукції, що працюють за стандартами ЄС.

Після того як реєстрант залишить заявку на придбання домену, з ним електронною поштою зв’яжеться офіційний реєстратор і запропонує заповнити ECO Profile, який підтверджує те, що користувач відповідає висунутим вимогам.

Відгуки наших клієнтів, у яких уже є домен ECO

HOSTiQ.ua | Середній рейтинг 9.67 із 10 на основі 1646 відгуків клієнтів

Дарья
http://metally-flower.com

Перешла на hostiq от другого хостера, где мой сайт лежал по часу в общем каждые сутки. Поддержке удалось убедить меня, что это у меня руки кривые, сайт плохой, поэтому работает …

Усі відгуки
Як вибрати доменне ім’я
Дослідіть ринок

Перш ніж реєструвати домен, проаналізуйте ситуацію на ринку. З’ясуйте, які доменні імена вже використовуються у сфері, що вас цікавить. За допомогою пошуковика знайдіть сайти конкурентів і перегляньте їх адреси.

Ваше завдання — вибрати доменне ім’я, не схоже на вже наявні. Якщо людина помилиться під час написання назви, а в конкурента зареєстровано схожий домен, то вона потрапить до нього, а це зовсім не вигідно. Крім того, якщо ви використовуєте назву, що нагадує про інший ресурс, то його власник може звинуватити вас у шахрайстві та спробі обманом забрати його клієнтів.

Враховуйте можливі помилки

Щоб потенційні клієнти легко запам’ятовували та швидко знаходили сайт, вибирайте просте доменне ім’я. Ідеально, якщо воно пишеться так само, як і вимовляється. Або зупиніться на такому слові, у написанні якого складно помилитися.

Припустімо, ви власник інтернет-магазину, що продає квіти. Вам сподобався домен bouquet. Це складна назва. Людина може шукати сайт як buket, bouket або buqet. У результаті вона не знайде інтернет-магазин і може потрапити до конкурентів. Ваше завдання — переконатися, що людина може правильно написати вибране ім’я.

Не використовуйте дефіс і числа

Люди не знають точно, чи потрібно писати дефіс у назві. Наприклад, словосполучення bavariamotors.eco логічно розділити: bavaria-motors.eco. Однак людина не знає, який варіант написання ви вибрали, а тому може помилитися.

Числа, як і дефіс, вводять людей у ступор. Вони не знають, писати їх цифрами чи прописом: 2 або dva. Наприклад, людина може шукати сайт напою як sevenup і 7up.

Зареєструйте додаткові домени

Коли сайт стає популярним, конкуренти реєструють схожі доменні імена, перенаправляючи до себе частину користувачів і потенційних клієнтів. Щоб уникнути цього, самостійно зареєструйте додаткові домени:

 • з помилками в написанні — feodal.eco, fiodal.eco і feadal.eco;
 • схожі за вимовою — kolos.eco і koloss.eco;
 • з дефісами, якщо вони розділяють словосполучення — everyday.eco і every-day.eco;
 • в інших доменних зонах — phone.com, phone.net і phone.com.ua.

Готові зареєструвати домен ECO?


Клієнти вважають, що реєстрація домену в зоні ECO у HOSTiQ просто супер!

На провідних рейтингах нас оцінюють на 4.9 із 5

Реєстрація доменів ECO: відповідаємо на ваші запитання

Скільки потрібно часу, щоб зареєструвати домен у зоні ECO?

Реєстрація доменів ECO зазвичай відбувається впродовж двох годин після оплати рахунка. Якщо ви хочете прискорити реєстрацію, напишіть у чат у будь-який час.

Що таке DNS?

DNS — це система доменних імен і сервіс для перетворення адрес. Вона співставляє символьний домен із його IP-адресою та дозволяє знайти сайт у мережі.

Чи зможу я розібратися з керуванням доменом?

Ми створили просту та зрозумілу панель керування доменом, у якій ви зможете швидко внести будь-які правки. Вона стає доступною відразу після реєстрації домену в зоні ECO.

Що робити, якщо я не встиг вчасно продовжити домен у зоні ECO?

Доменна зона ECO продовжується за ціною реєстрації впродовж 30 днів після завершення терміну дії. Упродовж цих 30 днів ніхто не зможе перехопити ваше доменне ім’я.

Не хочете реєструвати домен у зоні ECO? У нас є домени ще в 1215 зонах

Кожній зоні — своя сторінка: .INSTITUTE, .IMMO, .HIV