Реєстрація домену CO.UA


за $9,50 на рік
co.ua
 • реєструємо та продовжуємо домен за однією ціною
 • відповідаємо на запитання 24/7/365

Домен CO.UA — це український домен другого рівня. Він характеризується тим, що:

 • має широкі можливості використання та підходить для різних видів сайтів;
 • добре поєднується з будь-якими назвами;
 • направлений на українську аудиторію користувачів.
Готові зареєструвати домен CO.UA? Уперед!
www.
Перевірити!
Вам подарунок!
За умови придбання або трансферу домену — 1 місяць віртуального хостингу в подарунок.
Отримати

А навіщо мені доменне ім’я CO.UA?

Щоб користувачі знайшли сайт в Інтернеті, потрібен домен. Він перетворить IP-адресу, що важко запам’ятовується, у звичний для користувача буквенно-символьний вигляд. Придбати домен CO.UA можна для будь-якого сайту. Він чудово підійде як для великого інтернет-магазину, так і для односторінкового сайту чи сайту-резюме.

Разом із реєстрацією домену ми надаємо перелічене нижче.

Просте керування DNS

У нашої панелі керування простий і зрозумілий інтерфейс. Після реєстрації доменів у зоні CO.UA ви зможете самостійно прописати використовувані неймсервери чи створити власні.

Круту підтримку

Наша підтримка працює 24 години на добу весь рік. Ми оперативно та ввічливо відповідаємо на ваші запитання й усуваємо проблеми, що виникають. А ще в нас є детальна база знань про роботу з доменами.

Надійний захист від крадіжки

Ми допомагаємо зареєструвати доменне ім’я CO.UA без ризику крадіжки в майбутньому. Перенести його до іншого реєстратора можна лише після зняття блокування в особистій панелі керування. Ви контролюєте всі зміни.

Чому варто купити домен CO.UA

Ви могли раніше цікавитися, яка країна використовує домен CO.UA та для чого він узагалі потрібен. Доменна зона CO.UA створювалася для сайтів із комерційним спрямуванням («co» — скорочення від «commercial») і використовується вона в Україні. Однак реєстрація домену CO.UA доступна всім бажаючим і необов’язково для комерційного сайту.

Реєстрація доменного імені CO.UA приваблива тим, що:

 • цей домен менш популярний, ніж COM.UA, тому має багато вдалих варіантів імен, вільних для реєстрації;
 • ви можете зареєструвати доменне ім’я для свого сайту без надання додаткових документів — на відміну від, наприклад, домену UA, де потрібне свідоцтво про реєстрацію торгової марки;
 • підходить для різних видів сайтів від великих інтернет-магазинів до невеликих сайтів-візиток.
Станислав

Долго искал где и как разместить сайт. Нашел в гугле этот ресурс, пользуюсь и каждый день радуюсь!!! Советую ВСЕМ! Поддержка тоже очень классная и оперативная!!!

Відгуки наших клієнтів, у яких уже є домен CO.UA

Середній рейтинг
9.67 із 10
на основі 2979 відгуків клієнтів
Читати всі відгуки
Як вибрати доменне ім’я
Дослідіть ринок

Перш ніж реєструвати домен, проаналізуйте ситуацію на ринку. З’ясуйте, які доменні імена вже використовуються у сфері, що вас цікавить. За допомогою пошуковика знайдіть сайти конкурентів і перегляньте їх адреси.

Ваше завдання — вибрати доменне ім’я, не схоже на вже наявні. Якщо людина помилиться під час написання назви, а в конкурента зареєстровано схожий домен, то вона потрапить до нього, а це зовсім не вигідно. Крім того, якщо ви використовуєте назву, що нагадує про інший ресурс, то його власник може звинуватити вас у шахрайстві та спробі обманом забрати його клієнтів.

Враховуйте можливі помилки

Щоб потенційні клієнти легко запам’ятовували та швидко знаходили сайт, вибирайте просте доменне ім’я. Ідеально, якщо воно пишеться так само, як і вимовляється. Або зупиніться на такому слові, у написанні якого складно помилитися.

Припустімо, ви власник інтернет-магазину, що продає квіти. Вам сподобався домен bouquet. Це складна назва. Людина може шукати сайт як buket, bouket або buqet. У результаті вона не знайде інтернет-магазин і може потрапити до конкурентів. Ваше завдання — переконатися, що людина може правильно написати вибране ім’я.

Не використовуйте дефіс і числа

Люди не знають точно, чи потрібно писати дефіс у назві. Наприклад, словосполучення bavariamotors.co.ua логічно розділити: bavaria-motors.co.ua. Однак людина не знає, який варіант написання ви вибрали, а тому може помилитися.

Числа, як і дефіс, вводять людей у ступор. Вони не знають, писати їх цифрами чи прописом: 2 або dva. Наприклад, людина може шукати сайт напою як sevenup і 7up.

Зареєструйте додаткові домени

Коли сайт стає популярним, конкуренти реєструють схожі доменні імена, перенаправляючи до себе частину користувачів і потенційних клієнтів. Щоб уникнути цього, самостійно зареєструйте додаткові домени:

 • з помилками в написанні — feodal.co.ua, fiodal.co.ua і feadal.co.ua;
 • схожі за вимовою — kolos.co.ua і koloss.co.ua;
 • з дефісами, якщо вони розділяють словосполучення — everyday.co.ua і every-day.co.ua;
 • в інших доменних зонах — phone.com, phone.net і phone.com.ua.

Готові зареєструвати домен CO.UA?

Ні, ще почитаюТак, хочу придбати домен!
Клієнти вважають, що наш сервіс відмінний!
На провідних рейтингах нас оцінюють:
4.9
із
5

Реєстрація доменів CO.UA: відповідаємо на ваші запитання

Скільки потрібно часу, щоб зареєструвати домен у зоні CO.UA?

Реєстрація доменів CO.UA зазвичай відбувається впродовж двох годин після оплати рахунка. Якщо ви хочете прискорити реєстрацію, напишіть у чат у будь-який час.

Що таке DNS?

DNS — це система доменних імен і сервіс для перетворення адрес. Вона співставляє символьний домен із його IP-адресою та дозволяє знайти сайт у мережі.

Чи зможу я розібратися з керуванням доменом?

Ми створили просту та зрозумілу панель керування доменом, у якій ви зможете швидко внести будь-які правки. Вона стає доступною відразу після реєстрації домену в зоні CO.UA.

Що робити, якщо я не встиг вчасно продовжити домен у зоні CO.UA?

Доменна зона CO.UA продовжується за ціною реєстрації впродовж 30 днів після завершення терміну дії. Упродовж цих 30 днів ніхто не зможе перехопити ваше доменне ім’я.