У WooCommerce експорт товарів виконується у декілька кліків за допомогою вбудованого інструменту розділі «Товари». На виході ви отримаєте CSV-файл, з яким зможете працювати в будь-якій зручній для вас програмі: Excel, Google Таблицях або Numbers.

Перейдіть у консолі WordPress до розділу «Товари» та натисніть кнопку «Експорт» у верхній частині розділу біля заголовка.

Кнопки «Додати», «Імпорт» та «Експорт» у розділі «Товари» у консолі WordPress

Відкриється інструмент експорту товарів WooCommerce. У ньому ви можете вказати конкретні стовпці, типи товарів та категорії, які потрібно експортувати. Щоб експортувати все, залиште ці поля порожніми.

Вбудований інструмент для експорту товарів з Вукомерс — Export products WooCommerce

Щоб розпочати експорт товарів, натисніть «Генерувати CSV». Після цього процес запуститься в автоматичному режимі і в кінці файл або збережеться на комп’ютер автоматично, або з’явиться спливаюче вікно для вибору папки збереження.

Залежно від кількості товарів у вашому каталозі та параметрів експорту, процес може зайняти від кількох секунд до кількох хвилин.

Експорт товарів з WooCommerce за допомогою вбудованого інструменту — Export products from WooCommerce

От і все. Далі ви можете відкрити файл у зручному для вас редакторі — Excel, Google Таблицях або Numbers — відредагувати та імпортувати назад до WooCommerce.

Імпорт товарів у WooCommerce

Чи була ця стаття корисною?

Дякуємо за відгук!