Якщо ви забули пароль від адмінки WordPress, є кілька способів його відновити: по електронній пошті, у встановлювачі скриптів Softaculous і в додатку phpMyAdmin. Докладно про кожен із способів читайте у статті.

Зміст

  1. Відновлення пароля по електронній пошті
  2. Відновлення пароля у програмі Softaculous
  3. Відновлення пароля в phpMyAdmin

Як відновити пароль від WordPress за допомогою пошти

Відкрийте сторінку входу до панелі керування WordPress і клацніть на слова «Втратили свій пароль?» під формою для введення логін-деталей.

Кнопка «Забули пароль?» на сторінці входу в панель керування WordPress

На наступній сторінці введіть електронну пошту, яку вказували під час створення облікового запису, і натисніть Enter, щоб надіслати запит на зміну пароля.

Якщо не може згадати, яку пошту використовували під час створення облікового запису, спробуйте один з двох інших способів відновлення пароля.

Як змінити пароль WordPress — Сторінка введення електронної пошти для скидання пароля

У листі, який прийде вам на адміністративну поштову скриньку, буде посилання на відновлення пароля. Якщо лист не надходить, перевірте всі папки у поштовій скриньці. Можливо, лист помилково потрапив у папку «Спам», «Реклама» або «Оновлення».

Лист для відновлення пароля від WordPress до Gmail

Перейшовши за посиланням, ви потрапите на сторінку, де потрібно буде вказати новий пароль від WordPress. Для надійності рекомендуємо використовувати в ньому літери обох регістрів, цифри та спеціальні символи. Двигун підкаже вам, якщо пароль мало надійний.

Відновлення пароля WordPress — Сторінка для вказівки нового пароля

Як змінити пароль від WordPress у Softaculous

На хостингу з панеллю керування cPanel змінити пароль від WordPress можна в програмі Softaculous — за замовчуванням всі встановлення двигунів зберігаються там. Якщо у вас на хостингу інша панель керування, цієї програми може і не бути.

Зайдіть до cPanel і знайдіть на її головній сторінці розділ «Softaculous Apps Installer». Як правило він розташований у самому низу.

Як відновити пароль WordPress — Розділ «Softaculous Apps Installer» на головній сторінці cPanel

На наступній сторінці перейдіть до розділу «Установки» вгорі Softaculous.

Як змінити пароль WordPress — Розділ «Установки» угорі Softaculous

Перейдіть до таблиці з наявними настройками WordPress. У правій частині будуть іконки для базових дій зі встановленнями. Натисніть на іконку з олівцем.

Як скинути пароль WordPress — Іконки для базових дій із інсталяціями WordPress

У параметрах установки знайдіть блок «Аккаунт администратора», введіть новий пароль і збережіть зміни.

Зміна пароля через установщик скриптів Softaculous — Блок «Аккаунт администратора» у параметрах інсталяції WordPress

Як скинути пароль від WordPress до phpMyAdmin

Зайдіть у phpMyAdmin. На хостингу з панеллю керування cPanel ця програма знаходиться на головній сторінці панелі розділу «Бази даних».

Як скинути пароль WordPress — Програма phpMyAdmin у розділі «Бази даних» на головній сторінці cPanel

У phpMyAdmin ліворуч буде колонка зі списком усіх баз даних, які є на вашому сервері. Оберіть базу даних сайту на WordPress, пароль якого хочете змінити.

Як змінити пароль WordPress у phpMyAdmin — Домашня сторінка phpMyAdmin

Якщо ви не впевнені, яку базу даних потрібно обрати, перегляньте її назву в конфігураційному файлі сайту. Для цього поверніться на головну сторінку cPanel, знайдіть розділ «Домени» та відкрийте додаток «Домени».

Як скинути пароль WordPress через phpMyAdmin — Додаток «Домени» у cPanel

У додатку «Домени» буде таблиця з усіма доменними іменами на сервері. Знайдіть в ній колонку «Кореневий каталог документів» і клацніть по посиланню в рядку з доменом, для якого будете змінювати пароль.

Як відновити пароль WordPress — Колонка «Корнева папка» у додатку «Домени»

Відкриється коренева папка сайту у «Диспетчері файлів». Виберіть файл wp-config.php і натисніть на верхній панелі «Редагувати». Потім натисніть «Edit» у спливаючому вікні.

Відновлення пароля WordPress — Кнопка «Редагувати» на верхній панелі «Диспетчера файлів»

У файлі wp-config.php назва бази даних буде вказана в рядку, який починається зі слів define(‘DB_NAME’).

Як змінити пароль WordPress — Рядок із назвою бази даних сайту у файлі wp-config.php

Поверніться до phpMyAdmin, відкрийте потрібну базу даних і перейдіть у колонці ліворуч до таблиці wp_users. Це таблиця з даними кожного користувача на вашому веб-сайті.

Як змінити пароль WordPress — Таблиця wp_users в базі даних сайту в phpMyAdmin

У рядку з потрібним користувачем натисніть кнопку «Edit».

Скидання пароля WordPress через phpMyAdmin

Введіть новий пароль у поле user_pass і обов’язково оберіть MD5 з випадаючого списку поруч. Це потрібно, щоб до паролю застосувалося шифрування і його не можна було прочитати під час перегляду бази. Щоб зберегти зміни, натисніть «Go».

Як відновити пароль WordPress через phpMyAdmin

На цьому все. Сподіваємось, ви змогли відновити пароль адміністратора WordPress за допомогою цієї інструкції. Якщо щось не вийшло або у вас залишилися питання, задайте їх у коментарях, намагатимемося допомогти.

Чи була ця стаття корисною?

Дякуємо за відгук!