Встановлення Joomla на хостинг

Розбираємось, як встановити Joomla на хостинг двома способами: у панелі керування cPanel та вручну, якщо у вас інша панель. Зміст Встановлення Joomla в cPanel Встановлення Joomla вручну Встановлення Joomla в cPanel Панель керування cPanel одна з найпопулярніших. Її використовуємо у себе на хостингу ми та деякі інші провайдери. Щоб встановити Joomla в ній, на головній […]

Читати далi

Перенесення cPanel-акаунту

Ця інструкція допоможе нам прискорити процес переїзду всього вашого хостингового облікового запису (сайти, їх бази даних, поштові скриньки, листи, FTP-акаунти, налаштування панелі) до нас. Тобто його відновлення у нас, якщо у поточного хостера ви використовуєте панель cPanel, і вона надає можливість створення резервної копії стандартними засобами панелі. Для цього вам потрібно:

Читати далi

Як підключити Git до cPanel

Зазвичай, після того, як ви відправили зміни до системи контролю версій, оновлені файли сайту доводиться завантажувати на хостинг вручну. У панелі керування cPanel ви можете підключити віддалений репозиторій до хостингу і завантажувати будь-які зміни за допомогою однієї кнопки в cPanel або команди в консолі. Як усе це працює — розповідаємо у статті.

Читати далi

Як користуватися антивірусом та файрволом Imunify360 у cPanel

Imunify360 — це антивірус та файрвол для серверів з операційною системою Linux. Ми використовуємо його на віртуальному хостингу для перевірки файлів та їх очищення від шкідливого коду. У цій статті розповімо, як працювати з програмою антивірусу в панелі керування хостингом cPanel. Знаходиться програма у розділі «Безпека» на головній сторінці панелі. Якщо ви купували хостинг не […]

Читати далi

Як створити крон на віртуальному хостингу

У цій статті ми розповімо, як додати заплановане завдання або крон в cPanel. За допомогою крона можна автоматизувати запуск скрипта або програми і зробити так, щоб він виконувався у потрібний час та з потрібним інтервалом.

Читати далi