Як користуватися антивірусом та файрволом Imunify360 у cPanel

Imunify360 — це антивірус та файрвол для серверів з операційною системою Linux. Ми використовуємо його на віртуальному хостингу для перевірки файлів та їх очищення від шкідливого коду. У цій статті розповімо, як працювати з програмою антивірусу в панелі керування хостингом cPanel. Знаходиться програма у розділі «Безпека» на головній сторінці панелі. Якщо ви купували хостинг не […]

Читати далi

Як створити крон на віртуальному хостингу

У цій статті ми розповімо, як додати заплановане завдання або крон в cPanel. За допомогою крона можна автоматизувати запуск скрипта або програми і зробити так, щоб він виконувався у потрібний час та з потрібним інтервалом.

Читати далi

Як установити WordPress на хостинг

WordPress — це одна з найбільш популярних у світі CMS, оскільки нею просто керувати і при цьому вона надає багато можливостей по створенню сайтів. Ця платформа підходить як для створення блогів, так і інтернет-магазинів. У цій статті розглянемо два способи установити цю CMS на хостинг: за допомогою автовстановлювача скриптів Softaculous Apps Installer і вручну.

Читати далi

Перенесення сайту на хостинг

Отже, у вас є сайт, але з якоїсь причини ви вирішили перенести його на інший хостинг. У цій інструкції розкажемо, як це зробити.Спочатку направте ваш домен на новий хостинг. Зазвичай для цього треба змінити DNS-сервери домена на ті, які надасть ваш новий хостинг провайдер. Це робиться в панелі доменного реєстратора.

Читати далi