Після того як ви купили хостинг для сайту, не завжди є бажання вимикати сайт на час перенесення його на новий сервер. Саме для того, щоб сайт був доступний всім його відвідувачам і перенесення пройшло «безболісно», існують так звані тимчасові посилання. Завдяки ним, ви можете тестувати роботу сайту на новому сервері, до того як змінювати на ньому NS-записи.

На всіх наших серверах віртуального хостингу після активації замовлення створюється тимчасове посилання виду http://server_IP/~user/, однак таке посилання буде відображати тільки той контент, який розташований в директорії /public_html.

Якщо ж ви хочете протестувати роботу додаткового сайту, який тільки плануєте додати, але ще придбали домен, або ж не хочете змінювати NS-записи для сайту без попередньої перевірки, як все працює на новому хостингу, ви можете у директорії /public_html створити новий каталог з назвою нового сайту. У створену директорію завантажуєте сайт і створюєте там файл .htaccess, до якого необхідно додати такий текст:

RewriteEngine On
RewriteBase/~user/newdirectory/

Де [~user] — ім’я вашого хостингового акаунта, а [newdirectory] -— назва нової директорії сайту. Знак ~ при цьому є обов’язковим для роботи тимчасової посилання.

Якщо не відображається файл .htaccess, після того як ви його додали, при вході до Диспетчера файлів потрібно поставити галочку «Показувати приховані файли».

Звертатися до нового сайту ви зможете за допомогою такого посилання:

http://[тимчасове_посилання]/[назва_папки_з_новим_сайтом]

Приклад: http://123.45.67.89/~username/newdomain.com/

Ви можете користуватися тимчасовими посиланнями для тестування, якщо замовляєте більш дорогий хостинг або сервер в США.