Для коректної роботи послуги CDP-бекапи, необхідно налаштувати і активувати резервне копіювання VPS сервера. Завдяки цій послузі, буде створюватися повна резервна копія вашого VPS на сторонньому сервері бекапів. Процес активації й налаштування виглядає таким чином.

I. Встановлення Backup Agent на VPS сервер з Ubuntu / Debian ОС

 1. Налаштуйте репозиторій APT.
  Для налаштування потрібно модифікувати /etc/apt/sources.list, а потім завантажити gpg key. Виконується це наступними командами:
  echo deb http://repo.r1soft.com/apt stable main >> /etc/apt/sources.list
  wget http://repo.r1soft.com/r1soft.asc
  apt-key add r1soft.asc
 2. Оновіть ядро ОС:
  apt-get update && apt-get install linux-image-amd64 && apt-get install linux-headers-amd64 Для виконання команд натисніть Y + Enter .
 3. Встановіть Backup Agent:
  apt-get install serverbackup-enterprise-agent
  Для виконання команд натисніть Y + Enter .
 4. Встановіть модуль R1Soft
  r1soft-setup --get-module
 5. Перезапустіть Backup-агент:
  /etc/init.d/cdp-agent restart

II. Додавання ключа верифікації

Оскільки сховище резервних копій розташовується поза носієм, на якому розташований VPS, необхідно додати верифікаційний ключ на ваш VPS. Хостнейм сервера резервного копіювання можна знайти в листі про активацію послуги резервного копіювання.

Виконайте команду: serverbackup-setup --get-key https://server%name

Server%name вказано в листі з деталями послуги CDP Backups, яке відправляється після активації послуги резервного копіювання. Наприклад, команда може виглядати так: serverbackup-setup --get-key https://uastor02.twinservers.net

III. Активація резервного копіювання для сервера

Для того, щоб активувати резервне копіювання VPS сервера, необхідно перейти в панель клієнта, і в налаштуваннях продукту CDP Backups вказати сервер, для якого буде проводитися бекапування.

Важливо: Незалежно від того, чи хочете ви купити VPS-хостинг або взяти сервер в оренду, послуга CDP-бекапів оплачується додатково.

Чи була ця стаття корисною?

Дякуємо за відгук!