Для того, щоб використовувати наші публічні ДНС, після замовлення послуги VPS, необхідно виконати три пункти:

1. Створити записи про зону домену на наших неймсерверах.

Це робиться в панелі керування VPS, яка називається SolusVM. Деталі доступу до панелі будуть у листі про активацію VPS.

На головній сторінці SolusVM перейдіть у розділ «DNS», впишіть у поле «Add New Domain» введіть своє доменне ім’я та натисніть «Add» навпроти.

Після того, як домен буде додано до вашого профілю в SolusVM, натисніть біля нього кнопку «Manage».

2. Тепер налаштуйте основні DNS-записи для домену, а саме — А-записи. Щоб ваш сайт відкривався, коли ви вводите його в адресному рядку браузера

В якості значень А-записів потрібно вказати IP-адресу, яка була призначена вашому VPS після активації. Щоб зберегти зміни після введення даних, натисніть кнопку «Add».

Зверніть увагу, що стовпчик «Domain» треба залишити порожнім, якщо створюєте запис для кореневого домену. А якщо для піддомена, вказуйте лише цей піддомен. Наприклад, лише www. Або вкажіть у цьому стовпчику зірочку, щоби створити запис wildard, який буде працювати одразу для всіх піддоменів.

Якщо плануєте налаштовувати поштовий сервер на VPS, додатково створіть ще MX-запис:

Також хочемо зауважити, що редагувати записи не можна. Для того, щоб змінити створений запис, знадобиться його видалити і створити новий.

3. Останнім кроком на шляху спрямування домену на VPS буде вказати наші неймсервери pdns1.hostiq.ua і pdns2.hostiq.ua в панелі управління доменного реєстратора.

Інших дій, щоби спрямувати домен на VPS, від вас потрібно не буде. Залишиться тільки почекати повного оновлення кешу DNS по всьому інтернету. Цей процес відбувається автоматично протягом 72 годин. Після його закінчення домен буде спрямований на ваш VPS.

На жаль, SolusVM поки що не підтримує IDN-домени, у яких національною мово вказується доменна зона, наприклад, .укр. Тим не менш, ви можете додавати домени виду: домен.net чи блог.com.ua. Перед додаванням такі домени потрібно попередньо перевести в Punycode і вводити їх в SolusVM в такому форматі: xn--d1acufc.net, xn--90aexm.com.ua.

Хочете купити ще більше доменів, але не знаєте, де доступна дешева реєстрація домену? Або шукаєте, де купити домен та хостинг одночасно? Дивіться наші пропозиції, вони вас точно порадують.

Чи була ця стаття корисною?

Дякуємо за відгук!