Ми часто проводимо різні акції пов’язані з хостингом. Більшість з них розміщуємо на нашій сторінці у Фейсбуці. Акція може пропонувати знижку, бонус або подарунок від нас. Іноді проводимо акцію лише в одній соціальній мережі. Тому рекомендуємо підписатися на всі, щоб бути в курсі всіх пропозицій.

Окрім соціальних мереж, у нас є сторінка з акціями. На ній ви можете отримати різні бонуси наш внутрішній рахунок та промокоди на знижки, наприклад, на віртуальний хостинг, VIP-хостинг для бізнесу, реселер-хостинг чи VPS. Також тут ви зможете знайти додаткові акції та знижки, наприклад, щоб купити SSL-сертифікат Comodo.

Третім джерелом є ресурси, на яких ми розміщуємо інформацію про себе — рейтинги хостинг-провайдерів. Часто ми пропонуємо там купони.

Четвертий і найвигідніший шлях отримати знижку — купити хостинг на більш тривалий термін. Таким чином можна заощадити до 40% суми. Це зручно, тому що необов’язково одразу робити замовлення на рік. Можна взяти тестовий період, переконатися, що все добре, а потім замовляти на 6 місяців, рік, два роки. Можна і якийсь час платити щомісяця, а потім перейти на інший період оплати.

Якщо ви все ж таки дочитали до кінця і ще не знайшли того, що потрібно, — приходьте до нас у пітдримку — будемо шукати разом 🙂

Чи була ця стаття корисною?

Дякуємо за відгук!